Announcement

Collapse
No announcement yet.

Svjetsko juniorsko rukometno prvenstvo - BiH 2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Kakvi su ovo giganti


    Merline vidi statistike, nevjerovatan procenat kontri nasih i katastrofalan ucinak sa lijevog krila. Sve reprezentacije imaju problema sa desnim krilima (mi tu imamo dvojcu podjednaki Zulfic i Eres), a mi sa lijevim krilom.
    http://www.ihf.info/files/Competitio.../pdf/11FTR.pdf

    U Kataru igra dosta nasih ljudi, sto me nikako ne cudi jer je u zadnji nekoliko godina to za rukometase raj
    http://www.ihf.info/files/Competitio...9/pdf/2FTR.pdf

    Comment


    • #17
      Dosli lavovi bez dresova na prvenstvo

      Comment


      • #18
        Evo i jedna slika iz Borika



        Inače juniori igraju gotovo preslikan rukomet kao i seniori, kao u ostalom i Borac. Jako malo se igra na krila, forsiraju se bekovi. Čupo na desnom je dosta tanak u odbrani, čovjek kojeg je čuvao 4,5 puta ulijeće sa krila i cijepa mrežu. U napadu isto loš, više na podu nego u igri, jedino onaj nevjerovatan cepelin na kraju kada se lomilo i kad je doveo atmosferu do usijanja. Golmani takođe moraju dati veći doprinos, mada su se i oni izvadili na kraju skidanjem nekih zicera. Pohvalno je da iako su mladi momci ne srljaju i ne bacaju uludo lopte u kontre. Sve u svemu protiv Rusa mora to još malo bolje
        Last edited by ФК Борац Бања Лука; 15-07-13, 11:39.
        РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

        Comment


        • #19
          Originally posted by danijelkr View Post
          Kakvi su ovo giganti


          Merline vidi statistike, nevjerovatan procenat kontri nasih i katastrofalan ucinak sa lijevog krila. Sve reprezentacije imaju problema sa desnim krilima (mi tu imamo dvojcu podjednaki Zulfic i Eres), a mi sa lijevim krilom.
          http://www.ihf.info/files/Competitio.../pdf/11FTR.pdf

          U Kataru igra dosta nasih ljudi, sto me nikako ne cudi jer je u zadnji nekoliko godina to za rukometase raj
          http://www.ihf.info/files/Competitio...9/pdf/2FTR.pdf
          Strašan učinak iz kontri, još više dobija na značaju zbog činjenice da smo igrali protiv izuzetno brze i pokretne reprezentacije.

          Večeras protiv Mađarske koja je favorit u ovom meču, no mi sigurno nismo bez šansi. Slovenci otresli Argentinu, mislim da ni mi nećemo imati većih problema protiv ove slabašne ekipe, kao ni protiv Konga, ali bilo bi dobro pobijediti Mađarsku ili Sloveniju te proći dalje što bolje rangirani.
          Last edited by Merlin; 15-07-13, 18:53.
          sigpic
          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
          don't support us when we win."

          Comment


          • #20
            Katastrofalna igra, nešto slično sinoćnjoj igri pred kraj utakmice. Mnogo grešaka koje protiv ovakvog protivnika ne ostaju ne kažnjene. Izgledaju skroz dekoncentrisano, očigledno je da je jučerašnja drama imala velikog uticaja na njih, nisu psihički dorasli za nešto više. Ovdje se ne može ništa drugo izboriti sem pristojnog poraza.
            sigpic
            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
            don't support us when we win."

            Comment


            • #21
              Karamo Madjare zasad.
              Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

              Comment


              • #22
                Denis Serdarevic

                Kakvo drugo poluvrijeme, fenomenalno
                Last edited by shminka; 15-07-13, 22:44.

                Comment


                • #23
                  Yebo te je l` ovo BiH? Kakav preokret, kakva igra, kakva odbrana - ostavili smo Mađare na svega 5 golova u drugom poluvremenu. Sve je počeo Serdarević, a naši su nastavili sa strašnom odbranom, plus uzavrela Zetra što je donijelo preokret. Ovako treba napraviti atmosferu na svakoj utakmici, ukenjali su se Mađari čim smo izjednačili. Za 20 minuta svega 2 gola primili...

                  Perić uz Serdarevića ponovo briljirao, Milas i Malinović ponovo podbacili. Al` kakva odbrana, ono je strašno...
                  sigpic
                  Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                  don't support us when we win."

                  Comment


                  • #24
                    Prvo poluvrijeme preslikano kao protiv Koreje,milion lopti bacenih u bunar i nekoliko zicera promaseni i Madjarska koja je dosta kvalitetnija od Koreje je to iskoristila,ali kakva igra u drugom poluvremenu,9-0 serija,14 minuta bez primljenog gola i samo 5 primljenih golova za poluvrijeme

                    U srijedu sa janezima za prvo mjesto u grupi.Kako takmicenje bude odmicalo siguran sam i da ce u Sarajevu goriti.

                    Samo kakav je igrac Peric,strasno intelegentan i kakve samo lopte djeli uzivanje je za gledati
                    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                    LFC:18+5=THE GREATEST

                    Comment


                    • #25
                      Ja ne pratim rukomet, ali treba mi jedno pitanje, jedan drug, tj poznanik iz mog grada je valjda veliki talenat, jel igra on na tom prvenstvu? Stefan Terzic u Hamburgu sad igra...
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • #26
                        Из објективних разлога нисам присуствовао утакмици, али навијање у Бањој Луци - непоновљиво Остале дворане и навијање - веома слабо! Сад видим разлог појединаца за изврдавање и онемогућавање играња Србије у БЛ - чиста љубомора

                        ПС. Момци су дали 150% себе! Феноменалан резултат, с обзиром на вајлд кард квалификацију на првенство!
                        винсент тан - Највећи сељобер којег је Острво икад видјело!

                        Comment


                        • #27
                          Da mi je znati sto RTRS ovo ne prenosi, siguran sam da sa njihove strane zelja postoji,ali neko to sprecava.
                          sigpic
                          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                          Comment


                          • #28
                            Šta reći ljudi ono u dvorani stvarno treba otići i doživjeti. Reprezentativci su plakali od sreće. Čupo je ljubimac dvorane Podjelio je jedno 300 autograma.

                            Stvarno nevjerovanto, čim se utiša jedna tribina skače druga i vodi navijanje. Kao što rekoh na jednoj temi kult reprezentacije se može vratiti samo ako igra u Banjaluci.

                            Što se utakmice tiče, mislim da je rješena kod 10-5 za Ruse kada je Borik pojačao navijanje do kraja i naprosto eksplodirao. A Rusi su se sasjekli, bacali su lopte na sve strane.

                            РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                            Comment


                            • #29
                              Peric novi Ivano Balic

                              Malo ga ja pretjera, ali onaj momak koliko uziva u rukometu to nije normalno. Nema kod njega sablona, nikad ne znas sta ce odraditi. Evo napokon srednjeg beka koji ce u seniorskoj reprezentaciji moci podici Toromanovica na veci nivo, iako je Muha na velikom nivou. Ovdje nam je potreban uspjeh, jos kad se zna da su Bosna i Izvidjac ponovo krenuli putem stari dana. U Bosnu se vracaju stari ljudi, dok Izvidjacu se prikljucuju jos par uticajni firmi (UNITRADE, CO osiguranje itd) i ljudi. Iako se prije nekoliko godina pljuvalo po Izvidjacu, da nije bilo njegove akademije veceras ne bi imali Perica, Milasa, Malinovica i Eresa.

                              Comment


                              • #30
                                Moraju dva zaredom posta, povrijedjeni Malinovic nakon utakmice

                                Rekao sam vam već, mi smo porodica i svi ćemo za Bosnu i Hercegovinu na terenu ostaviti srce. Meni državni dres sve znači. Tri smo nacije, ali jedna duša. Svi smo rođeni u jednoj državi i mislim da je konačno došlo vrijeme da shvatimo to.

                                Comment

                                Working...
                                X