Announcement

Collapse
No announcement yet.

FORMULA 1 SANTANDER BRITISH GRAND PRIX 2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne plasi se za inzinjere i finansije Meklarena, Honda je dobro odmerila sa kim ce da se vrati u F1, motore ce Meklaren dobijati za cabe, a mozda i par inzinjera Japanaca pride.
    A Vetel sa tri titule ako nije sazreo, kad ce?

    Comment


    • Ne sumnjam ja da ce to kroz par godina ponovo biti dobar tim, ali Kimi tesko da je u raspolozenju za preobracenjem McLarena (ili bilo kog drugog tima, zapravo) u sampionski, a to se sigurno nece desiti preko noci. Red Bull je odmah dobar tim, u startu, sve tu ide otprilike kako treba...

      Vettel je trostruki sampion, svakako, ali neka kukumavcenja mu ove godine ne idu u prilog... Ono trazenje da se Mercedesovci ubrzaju u Barsi je bilo u maniru - obratite se ovom drugorazrednom timu vi, ja to necu - samam poruka i ton njegovog glasa je na to ukazivao. Prestizanje Webbera u Maleziji nakon sto mu je receno da to ne radi jer je Webber pustio gas je krajnje nekorektno i pokazuje izvesnu dozu nesigurnosti - pobeda sto pre. Da je to potez trkaca ne prihvatam, oni su profesionalci, F1 je timski sport takodje i timska odluka se apsolutno mora postovati... Narocito sto je pre trke (po obicaju) dogovoreno sta i kako u kom od svih mogucih scenarija...

      Comment


      • Vanja, to nije isti taj Infinity (tj. Infiniti) koji brka sa Red Bullom. Ono je neki Infinity Racing sa severnoameričkog područja. Da je to Red Bullov Infiniti sad bi Lotus već imao naslovnog sponzora, ali od toga ništa. Svi hoće njihove akcije, a niko neće da im bude sponzor. Kad ga nisu do Evrope upecali, neće ni posle. Zaista sam očekivao da ih posle Australije saleću sponzori ili da lagano potpišu nekog, ali Lopez nije hteo ,, da se proda za sitne pare".
        ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

        "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
        I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

        sigpic

        Comment


        • Sto samo pokazuje koliko imam vremena za F1 u zadnje vreme... Sad ce vala u sredu da se zavrsi rok fino, pa do sela malo da skoknem da odmorim od grada i onda fino da uzivam u carima leta...

          Comment

          Working...
          X