Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Sarajevo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tek sad vidim , otkud ovo da ja navijam za Sarajevo , u uvodom postu ?
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • Originally posted by Dale View Post
      Tek sad vidim , otkud ovo da ja navijam za Sarajevo , u uvodom postu ?
      Ko ti je kriv ?
      Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

      Comment


      • Stevanovic u Sarajevu ???


        ...bilo bi dobro.
        Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

        Comment


        • Stojcev, Jajalo, Delac, Baric, Kouadi, Puric, Krsto i Bilbija (iako je dosao na ljeto, sad tek moze igrati) sve novi igraci i gotovo svi ce uletit u prvih 11. Pa kakav smo mi skart imali u ekipi jesenas

          Ono sto sam vidio protiv Partizana, dosta lose u odbrani. Stoperi prespori, dolaskom Barica nista novo na desnom beku. Ostalo nije lose, a za nase lige dovoljno za titulu.

          Comment


          • Originally posted by danijelkr View Post
            Stojcev, Jajalo, Delac, Baric, Kouadi, Puric, Krsto i Bilbija (iako je dosao na ljeto, sad tek moze igrati) sve novi igraci i gotovo svi ce uletit u prvih 11. Pa kakav smo mi skart imali u ekipi jesenas

            Ono sto sam vidio protiv Partizana, dosta lose u odbrani. Stoperi prespori, dolaskom Barica nista novo na desnom beku. Ostalo nije lose, a za nase lige dovoljno za titulu.
            Eno gledam Partizan nagrdi Maribora 4-0, valjda to nesto govori

            Bilo je OK, sto se tice igre, Jajalo pokazao klasu a mnogima je bila cak prva tekma zajedno, mislim da je ovo dovoljno

            Comment


            • Da je Partizan igrao u prvom sastavu, slicna bi i sa nama situacija bila. Nije ni nama poceo najbolji sastav, ali realno oni su jos uvijek za nas stepenica vise.

              Comment


              • Originally posted by danijelkr View Post
                Da je Partizan igrao u prvom sastavu, slicna bi i sa nama situacija bila. Nije ni nama poceo najbolji sastav, ali realno oni su jos uvijek za nas stepenica vise.
                Ne znam stvarno prvu Partizana ali je igrao Ninkovic, Aksentijevic zar im to nisu najjaci trenutno?

                Comment


                • Originally posted by DinoFC View Post
                  Ne znam stvarno prvu Partizana ali je igrao Ninkovic, Aksentijevic zar im to nisu najjaci trenutno?
                  Ne zna se koji je losiji u ovom trenutku

                  Comment


                  • Vidi danasnjeg sastava

                    PARTIZAN: Lukač, Vulićević, Trajković, Stanković, Volkov, Drinčić, Brašanac, Pantić (od 69. minuta Luka), Malbašić, Škuletić i Lazović.

                    Klupa: Živko Živković, Fofana, Ninković, Marković, Obradović, Andrija Živković, Gulan.
                    Puno, puno bolji.

                    Comment


                    • Tek sad vidim da je fina razlika ali to je daleko od bitnog Titula se mora uzeti 2 boda nije puno a moguc je odlazak igraca vec na kraju ove sezone posto cak neki imaju uguvor na 6 mjeseci


                      EDIT: Zeljo nikad nije ovako slabiji bio u zadnji par godina, Olimpik i Siroki ce sigurno biti konkurentni
                      Last edited by DinoFC; 11-02-14, 23:19.

                      Comment


                      • Stojcev i Jajalo su igraci koji donose prevagu u ovoj ligi ali vidjecemo jos kako ce to izgledat,misljenja sam da nam treba jos jedan napadac i da se rijesimo 3,4 igraca.
                        Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                        Comment


                        • Originally posted by soe View Post
                          Stojcev i Jajalo su igraci koji donose prevagu u ovoj ligi ali vidjecemo jos kako ce to izgledat,misljenja sam da nam treba jos jedan napadac i da se rijesimo 3,4 igraca.
                          Oj Jajala, kako me odusevio. Kakav igrac.

                          Samo me hastra , kakve god igrace imao, moras neku igru slozit, ne moze na silu

                          Comment


                          • Sve trnci kroz mene kad gledam ovaj video, nismo imali ovakvog igraca poslije rata. Posto neki mastaju da probamo da ga vratimo, zbog povrede kakvu je imao

                            Comment

                            Working...
                            X