Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Sarajevo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @kimi Nemamo mi tolike pare kako neki misle. Mi prvo trebamo iz nase lige poceti kupiti i tu pokazati moc, a da sad uzimamo igrace iz Srbije (iz top klubova) je smijesno.

    Comment


    • Do sada Stojcev dosao ja se nadam jos desnom beku i u veznom redu jednog igraca i ja sam zadovaoljan.
      A moja neka luda zelja je da nam dode Berberovic ili Arsenijevic na pozicij desnog beka i Kojasevica i uz Bilbiju bili bi nezaustavljivi.
      Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

      Comment


      • http://www.klix.ba/sport/nogomet/his...jevo/131224014
        Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

        Comment


        • Prvu stvar koju sam danas cuo i procitao je bila ova vijesti, sta reci....

          Comment


          • Eto Vincenta da se druzimo. Sad jos da pljune lovu i da pocne opcenita ekspanzija BH fudbala.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Ulaganja ce prije svega biti u omladinski pogon i klub ce se rijesiti svih dugova,moguce je da cemo dobit neke igrace Cardiffa ali to dosta i od njih zavisi.
              Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

              Comment


              • Sve to fino izgleda ulaganje u omladinski pogon, rijesavanja svih dugova, hoce li biti nekog cistog neoporezovanog kesa za pojacanja?

                Comment


                • Bice para ali ne treba sad ocekivat neka ludila pojacanja,situacija je sad takva da cemo moci dovest skoro svakog igraca iz BiH koji nam bude zanimljiv.
                  Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                  Comment


                  • OK je i to za pocetak, mada bih volio da se bude moglo kakvo kvalitetno pojacanje sa Balkana dovesti, to bi bio kec na destetku

                    Comment


                    • 300k smo dobili za pojacanja za ovaj prelazni rok
                      Genius, outrageous, the best ever! RF!

                      Comment


                      • Više ništa neće biti kao prije... Veliki korak naprijed za kompletan BH region.

                        Comment


                        • Koliko je razocarenja bilo, da sam i ovu vijest sa oprezom uzeo, ali izgleda da smo napokon uspjeli. Sad kvalitetno potrositi pare na pojacanja i sve je moguce do kraja prvenstva.

                          Ako je moguce oslabiti konkurente ili dovesti jednog od reprezentativaca kojem trebaju minute (velik je broj takvih) za SP

                          Comment


                          • Izgleda da bi macron mogao biti novi proizvodjac opreme.
                            Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                            Comment


                            • Ne mogu biti gori od haadovi, a odlicno oblace ekipe s kojima imaju ugovore. Proizvode jedne od najljepsih polo majica.

                              Comment


                              • Originally posted by danijelkr View Post
                                Koliko je razocarenja bilo, da sam i ovu vijest sa oprezom uzeo, ali izgleda da smo napokon uspjeli. Sad kvalitetno potrositi pare na pojacanja i sve je moguce do kraja prvenstva.

                                Ako je moguce oslabiti konkurente ili dovesti jednog od reprezentativaca kojem trebaju minute (velik je broj takvih) za SP
                                Kec na desetku bi bio jedan igrac koji je klasa za ovu ligu npr. kao sto je Said bio, to bi bilo savrseno.

                                Comment

                                Working...
                                X