Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Sarajevo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    1010588_563299797046600_628564779_n.jpg

    Nedo bog da ga puste da ode za ove pare.
    Tacnije ne treba ga pustiti nikako.
    Last edited by _cortex_; 28-06-13, 17:14.
    Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

    Comment


    • #32
      Ma to je glupost neka nema sanse da ode za te pare.
      Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

      Comment


      • #33
        Elche je zelio i Saida Husejinovica, pa je ostalo samo na rijecima. Dupe ima ugovor sa nama jos dvije godine i trebao bi biti nakon dugo vremena igrac na kojem cemo zaraditi. Nisam uvijek zadovoljan njegovim partijama, ali sa godinama on ce biti sve bolji i bolji, tako da u ovoj sezoni od njega ocekujem da bude glavni igrac odbrane.

        Comment


        • #34
          Jos jedan poraz pred europsku utakmicu, ali igra i ono sto se vidjelo u prvom poluvremenu nije porazavajuce. Bas pas igra funkcionise kako treba, bekovi odlicno se prikljucuju napadu. Prvo treba pohvaliti Gojka Cimirota koji je pravo pojacanje za nas klub, momak dominira u vezi. Kad pomislis da ce pogrijesiti izmisli rijesenje, tako dobro razumije igru. Isto i za Marka Radulovica se moze reci da je pojacanje, nakon dugo vremena smo vidjeli prodornog desnog beka ciji je ubacaj rezultirao golom i dobrim prilikama. Radulovic i Cimirot pored znanja su jako borbeni igraci sto su navijaci i prepoznali gromoglasnim aplauzom kada je ovaj dvojac izlazio. Priliku je dobio i Mahir Karic, na kojem se vidi da je kasno krenuo sa pripremama i da ce mu trebati jos vremena da dodje sebi. Iskreno igrac na kojeg se ne mozemo osloniti kao napadaca.

          Sada oni najlosiji danas. Suljic je danas jedno deset napada upropastio zbog ne odigravanja lopte na prvu i peglanja iste. Pomislis da ono namjerno radi, ali je definitivno momak glup i maloumnik. Jednostavno ne konta igru. Jos gori je bio Melunovic. Pokusao sam traziti nesto dobro u tom igracu ali nista ,losa dodavanja, losa kretnja, realizacija 0 poena ....

          Stoperski par je danas kriv za oba gola, sto me je bas iznenadilo, ali vjerujem u Dupeta i Ivana i nadam se da se ovo nece ponavljati. Od stari igraca Todorovic najbolji, a kapiten nam je napokon odigrao da valja utakmicu iako nekima on po pravilu lose igra od kad se vratio u Sarajevo.

          Sto se klupe tice tu mozemo racunati na tri igraca Radovca, Sunjevarica i Osmanagica. Pod hitno je dovodjenje napadaca i igraca koji moze igrati stopera i lijevog beka.

          Sve u svemu nije lose.

          Comment


          • #35
            Jesi vidio lopte malog Radovca on ima da izraste u pravu zvjer ako ga povrede zaobidju,Gojkara samo takav igrac a Radulovic je solidan za sada.
            Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

            Comment


            • #36
              Izmislio Radovac loptu, jos je nakon tog pasa i trebao zabiti umjesto nasih navalnih igraca . Cimirot i Radovac dva zadnja vezna, Hame na klupu

              Comment


              • #37
                Nije nam igra bila losa sve cetri utakmice ali realizacija losa skroz.
                Vezni red se polako dovodi do savrsentstva,Hame se popravlja,Cimirot i Todorovic najbolji na pripremama,Radovac odlican odbrana me malo danas razocarala falilo je vise agresivnosti i želje.
                Cetri tekme smo izgubili uvjek imamo igru ali nikako da pobjedimo, ove tekme prijateljske su me bas spustile na zemlju vec sam poceo razmisljati o velikim rezultatima u ligi i evropi.

                Pod hitno dovesti napadaca,Melunovic razocarao me, Husref kaze da je bolji sada nego prije a meni se cini obrnuto da je bio bolji prosle sezone ovo sto je igrao sada ispod nivoa,Mahira ubaciti u formu i bice dobro.
                Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

                Comment


                • #38
                  Pogresno je razmisljati da ako su rezultati na pripremama losi, da je to nesto sto treba smanjiti povjerenje u ekipu. Ocekujem finu igru husrefovog Sarajeva koje ce znati sta hoce i igrati atraktivan fudbal.

                  Nisam napisao u postu o utakmici, da me je Radan iznenadio na poziciji desnog beka, bila su dva njegova odlicna prodora kada je bas s lakocom prosao igrace Slavije.

                  Comment


                  • #39
                    Osnovno sada je dovesti neophodne igrace u ekipu prije pocetka sezone, Husref mi izgleda smiren i nije zabrinut stoga kada promislim nema razloga za brigu on govori da je zadovoljan pripremama, nadam se da cemo eksplodirati kada krene sezona i pokazati kvalitet.Mislim da imamo ekipu jos se tu ima raditi nije nam ni savrsena ekipa ali sa dosta rada i truda i kvalitetnim pojacanjima mozemo se nadati dobrim rezultatima.Vezni red nam je odlican uigrati igrace i savrseno,u odbranu dovesi jos jednog igraca i u napad i dobri smo.
                    Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

                    Comment


                    • #40
                      Legenda FK Sarajevo, Ibrahim Biogradlić dobitnik je državne nagrade za sport, koju Ministarstvo civilnih poslova u BiH dodjeljuje za izuzetan doprinos u razvoju sporta!

                      Čestitke našoj legendi!

                      Comment


                      • #41
                        0pg8ri7kgtwajk897s6g.jpg

                        Lede promjenio status
                        Last edited by _cortex_; 01-07-13, 15:30.
                        Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

                        Comment


                        • #42
                          Bilo bi dobro kad bi nam dosao Lede, ali cisto sumnjam jer je njegov menadzer u losim odnosima sa nasom upravom.

                          Bojan Letic je izgleda novi igrac FK Sarajevo. Bojan Letic je proslu polusezonu proveo u mostarskom Velezu gdje je sakupio 15 utakmica (1284 minuta). Ovaj Brcak je svoje prve fudbalske korake napravio u Jedinstu iz Brckog, za Jedinstvo je debitovao jos kao junior. Kasnije igrao za Orasje i Kozaru, a u Velez dosao iz Borca (Samac). Kao omladinac i pocetak karijere proveo je na poziciji lijevog krila i u vezi, ali dolaskom u Velez i povredom Matijasa Pejica morao je da lijevi bek sto je se kasnije pokazalo kao pravi potez struke.

                          Comment


                          • #43
                            Meni je realno sada bitnije da rijesimo pricu oko napadaca, sto se tice Letica jes masina i pravo bi se uklopio kada bi dosao ali i ako ne dode nikom nista tu je Tadejevic, al kako vidim jos nista zvanicno nema o transferu.
                            Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

                            Comment


                            • #44


                              Mahir Karic za FACE.
                              Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

                              Comment


                              • #45
                                Otkud ti za Letica?
                                Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                                Comment

                                Working...
                                X