Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Sarajevo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja se samo nadam da nece puno mijenjat igracki kadar potreban nam je desni bek i jedan po mogucnosti prednji vezni kvalitetan.Treba jos uigrat ove igrace sto nisu prosli pripreme kako treba sa ekipom.Rijesio bih se jedino Karica,Huseinbasica i Osmanagica i prodo recimo Dupovca ako se ikome moze prodat.
    Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

    Comment


    • Desni bek,centralni vezni tu jedino bi Cimirot bi mogao da nesto uradi al treba nam na sredini i jedan iskusnij malo igrac pored njega da bi i on bolje igrao i veznjak sa desne strane kojeg prizivam od pocetka sezone jer na toj poziciji nemamo dobrog igraca i treba nam takav igrac.

      Zamijeniti neophodno i zadrzati ostalo, slazem se Osmanagica,Huseinbasica otjerati a Karica ostavit da grije klupu pa ga pokusat prodat gdje na kraju sezone.
      Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

      Comment


      • Robert Jarni najvjerovatnije novi trener Sarajeva.
        Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

        Comment


        • Bordo div se budi. Milos Stojcev novi igrac Sarajeva.

          Comment


          • Igrao je gari u Vojvodini pre nekoliko godina.. nije los ,brz je.
            Kačar: "Trčeći bih došao u Vojvodinu, za triput manje para"

            Comment


            • Zvezdino dete.....skolovan igrac...dobar tehnicar...zna da mulja sa loptom....u Bezaniji i Borcu iz Cacka pruzao najbolje partije...dobro pojacanje za Sarajevo....moram da vam i pohvalim Travancica...gledao sam ga na Areni sada protiv Leotara...odlican igrac....steta sto nije ostao kod nas letos al dobro

              Comment


              • Mario Baric ponudjen Sarajevu, desni bek.

                Neki spominju Vesovica, mada je meni to nerealno.

                Comment


                • Ako vam dodje Veske....dobili ste sjajno pojacanje na desnom beku...neprelazan u odbrani....napred ogranicen kao terasa...samo u desno ide ...ali surovi profesionalac....i veoma zahvalan igrac....prica se da je zainteresovan da dodje ako ne nadje nesto bolje u inostranstvu....

                  Comment


                  • Da, verujem bas da ce Sarajevo plaćati Vešovića 200-250k godisnje, a losiji je desni bek od Tatomirovica...Ako je zbog Sarajeva trazio raskid ugovora sa Zvezdom, jos jedan dokaz da su kod onog Bozovica samo budale klijenti.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Nije imao toliku platu Vesovic....vec 160....a i bolji je igrac od Tatomirovica...nemoj se zezamo...a raskid je trazio Radojica a ne on...da se on pitao ne bi verovatno nikad podneo zahtev...jbg, kad je Radojicin rob....veliko pojacanje za Sarajevo ako dodje...

                      Comment


                      • Ooo pa ja nisam znao da Sarajevo ima gazdu kluba!!
                        Kačar: "Trčeći bih došao u Vojvodinu, za triput manje para"

                        Comment


                        • Originally posted by kimi View Post
                          Ooo pa ja nisam znao da Sarajevo ima gazdu kluba!!
                          Jos uvijek nema, ali pitanje je vremena kad ce milijarder Tan kupiti vecinu uloga.

                          Sinoc Ibrakadabra se oglasio da ne pregovaraju sa Vesovicem, ali da se ocekuje jedan veliki transfer.

                          Comment


                          • Ja sam nesto ko nacuo za taj "veliki" transfer neznam jeli istina al bgm. ako on dode to ce biti haos imacemo ekipu nikada bolju.
                            Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

                            Comment


                            • Nadam se samo da nije neko od nasih igraca
                              Kačar: "Trčeći bih došao u Vojvodinu, za triput manje para"

                              Comment


                              • Originally posted by kimi View Post
                                Nadam se samo da nije neko od nasih igraca
                                Mozda
                                Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

                                Comment

                                Working...
                                X