Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Sarajevo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Novi poraz na pripremama od iranskog Sepahana, rezultat 2:0. Tadejevic nije iskoristio penal.


    Cuvaju se za Europu i ligu

    Comment


    • #17
      Bitno je da je Husref zadovoljan sa pripremama.

      Zrijeb smo imali odlican.U drugom pretkolu imamo veliku sansu za prolaz u trece mada su protivnici tezi nego u prvom al smo ipak kvalitetnij.

      Slovenac citam izjavio da nije trenirao sa nama al je bio u kontaktu.
      Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

      Comment


      • #18
        Moramo pricekati sto se novi igraca tice, jer svi traze vani neki angazman. Sto se slovenca tice, mislim da je ovo pokusaj da se ne dize velika prasina. Ja mislim da on dolazi kod nas.

        Uskoro novi BORDO FAN
        Spoiler


        Pogodnosti za clanove

        Spoiler

        Comment


        • #19
          Raspored utakmica FK Sarajevo za Premijer ligu BiH


          Sa svima se mora igrati, utakmicu po utakmicu.

          Comment


          • #20
            Daj boze da dode Slovenac.

            Raspored prvo interesantan slabij timovi uglavnom u gostima jaci kuci raspored nam je dobar a drugi dio sezone ce biti zeznut stoga treba pokusati obezbijediti sto veci broj bodova u prvom djelu, a naravno boriti se i u drugom za maksimalan broj bodova.Zeljeznicar ima gust raspored i teska gostovanja stoga mislim da imamo i malu prednost po rasporedu utakmica.
            Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

            Comment


            • #21
              Sta reci vise na ovaj zrijeb?Koja je svrha ovoga kada svake godine sve isto,meni se ne svidja sto ponovo igramo sve prve kuci protiv jaci ekipa

              Comment


              • #22
                Zrijeb ko zrijeb.

                Vidite na sta nam stadion lici, stoka na koncertu Halida Beslica isto ko da je pasla travu

                Spoiler

                Comment


                • #23
                  Auuuu

                  Ne mogu da vjerujem da je opstina Centar ovo dozvolila Gledaj oranice covjece.Kontao sam da vjerovatno nece biti unisteno toliko cim su dopustili a jos Evropu igramo

                  Comment


                  • #24
                    Originally posted by FC Nadal View Post
                    Sta reci vise na ovaj zrijeb?Koja je svrha ovoga kada svake godine sve isto,meni se ne svidja sto ponovo igramo sve prve kuci protiv jaci ekipa
                    Zreb k'o zreb svakako sa svakime igras po 2 puta, svima isto, raspored svejedno kakav je
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by Mr.M View Post
                      Zreb k'o zreb svakako sa svakime igras po 2 puta, svima isto, raspored svejedno kakav je
                      Tuki svejedno,ovakva razlika izmedju prvog dijela i drugog dijela sezone moze biti pogubna

                      Comment


                      • #26
                        Pa nije vam toliko ni los zreb, pogledaj zadnjih 5 kola prvenstva kakav cete raspored imati, jedino sa Zeljom tesko ali to je derbi 50-50
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • #27
                          Valjda ce srediti stadion za ovih nekoliko dana.
                          Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

                          Comment


                          • #28
                            http://www.transfermarkt.com/en/mate...ler_46790.html
                            Mateo Roskam odlican igrac uklopio bi se istekao mu ugovor sa Sirokim kada bi ga doveli bilo bi odlicno.
                            Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

                            Comment


                            • #29
                              Nista od njega on je novi igrac Slaven Belupa

                              http://www.hrsport.net/vijesti/46306...-mateo-roskam/

                              Comment


                              • #30
                                Nema sanse da se sredi stadion,jebem ti Halida i seljake sto su ga unistili.
                                Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                                Comment

                                Working...
                                X