Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Sarajevo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakav je Bojan ja ga se malo sjecam dok je igrao za Borac znam da je za 130.000 otisao iz Borca u Crakoviu kakav je bio tamo?
    Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

    Comment


    • Oni koji su ga gledali kazu da je dobar u odbrani, slabiji prema naprijed. Solidan ubacaj ima, a opasan iz auta jer ko Dilaver baca loptu u protivnicki 16 m.

      Comment


      • Na video me podsjeca na Spahica,nije nesto brz al nadopunjuje to na drugim poljima.
        Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

        Comment


        • Izgleda Kajkut pred potpisom.

          Cijeli dan se vrti prica o njegovom dolasku stoga gdje ima dima ima i vatre.

          http://www.slobodna-bosna.ba/vijest/...o_potpisa.html
          Last edited by _cortex_; 16-07-13, 14:14.
          Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

          Comment


          • 1004887_468803773216556_1926553758_n.jpg
            Evo kako se siptari pripremaju za utakmicu .
            Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

            Comment


            • Valja nama sutra put Tirane

              TV prenos sipci pokusavaju zabraniti iako je FACE TV pronasao pare za prenos i jos se nista ne zna.

              Comment


              • Trenutno su nikakve sanse da FACE prenosi,live score ce ostati jedina opcija

                Comment


                • Jedina opcija ostaje uzivo pracenje .
                  Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                  Comment


                  • Znace se sutra do podne za prenos meni je neki lik obecao 100 % da ce raditi neki stream et ako bude ja cu vam dati.
                    Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

                    Comment


                    • Bilo bi super kada bi bio prijenos ali samo da nas ne razocaraju dole i bice sve uredu.

                      Comment


                      • Prijenos utakmice je na FACE TV potvrdzeno.
                        Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

                        Comment


                        • Prvi put u zivotu me bilo sramota sto sam navijac Sarajeva.Onakav jad,bijeda i cemer nije vidjen na jednoj fudbalskoj utakmici.Nedostatak poznavanja elemntarni fudbalski stvari vidno uocljiv kao sto su primanje lopte,dodavanje u prosto,obicni pasovi,kretanje bez lopte.Sve su to stvari koji nasi igraci ne znaju,jednostavno to je za njih nepoznata stvar.Rekao sam da cemo sa profesionalcima imati problema i odmah se to vidjelo

                          Samo cu par igraca naborojati kojima sam ocaram neznanjem.Radulovic,majka rodjena ne zna da joj sin igra fudbal,ubio se za baustela.Melunovic,zvijezda se ne krece,nece da trci.Karic jadnik,Dzakmic zaboravio da igra fudbala,Todorovic isto nista,Sunjevaric isto katastrofa,za Suljica se nema sta dodati

                          I za kraj Dejan Bandovic legenda,
                          Last edited by DinoFC; 18-07-13, 20:36.

                          Comment


                          • Igra nam je u prvom vremenu bila ne najbolja al mislio sam da cemo se potpuno vratiti al kiks kikseva.
                            Radulovic jednostavno prevario se onaj ko mu rece da igra fudbal kao dijete,Melunovic ne mogu vise nemam snage da ga komentarisem ni njeg ni Dzakmica, igra bila slaba amaterska itina da smo primili golove zbog greske 2 igraca ali treba cijelu ekipu kriviti za poraz.

                            Karicu momku nemam sta reci usao je 5 minuta pred kraj i nije nista mogao ni uraditi ostali zalosno.

                            Vjerovao sam u ekipu i branio ih nadao se da ce se aktivirati nisam spavao tri ko covjek cekajuci ovu tekmu i da dozivim od mojih divova ovako razocaranje stvarno neznam kud dalje. Mozemo proci i proci cemo ali sta dalje u buducnosti vjerovao sam i u Husrefa ali izgleda ni on nemoze djelovati na njih jednostavno pojednici u opste nemaju volje da igraju svaka cast Haurdicu,Todorovicu,Suljicu i Tatomirovicu na borbenosti jer sam samo kod njih vidio da se bore na terenu.
                            Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

                            Comment


                            • I ja sam se potajno nadao da je ono protiv Libertasa bilo uzrokovano nedostakom motivacije ali ocito je bio nedostatak znanja,sve dok dovodimo neke anonimuse i ne uspjevamo popisati konkretne ugovore sa boljim igracima, nece se stanje promjeniti

                              A Dejo ima brat bratu 10 kila viska


                              EDIT:I jos jedna stvar,ubjedjen sam da stavimo ove mladje igrace generaciju 94 koje igra u Sarajevu,da bi oni bolji bili ali eto kod nas ce se prije forisirati jedan Radulovic a nece se pruziti sansa nekom nasem momku
                              Last edited by DinoFC; 18-07-13, 21:21.

                              Comment


                              • Evo sreca izgleda da imamo Tadejevica i Suljica u uzvratu.
                                A nakon utakmice razocarali su me i pojednini navijaci al pravo.
                                Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

                                Comment

                                Working...
                                X