Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Sarajevo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Johnny dobrodosao na forum i nadam se da ces biti aktivan. Nasa bordo nacija se siri na forumu

    Danas se ocekuju novi igraci.

    Comment


    • Hvala, druže. Bilo kuda Horde svuda!

      Vjerovatno se radi o Beloševiću. Po čaršiji se mnogo spominje njegov povratak u SA.

      Comment


      • Bio sam sinoc sigurna da je taj lijevi bek Beli, ali neki govore da je drugi lijevi bek u opticaju. Hocu danas napadac

        Comment


        • S.K. ce valjda biti novi napadac .
          Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

          Comment


          • Sale haj vamo hahhahahahahahah

            Ma nestvarno mi to zvuci

            Comment


            • Originally posted by danijelkr View Post
              Sale haj vamo hahhahahahahahah

              Ma nestvarno mi to zvuci
              Sve je moguce
              Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

              Comment


              • Jucer je na probi bio i Marko Rajevic koji igra na poziciji lijevog beka gdje je u prvom poluvremenu pruzio dobru partiju uz asistenciju za drugi gol Karica, dok su ga u drugom cini se malo i zaboravili saigraci. Jedna utakmica protiv realno mnogo slabijeg protivnika sigurno nije dovoljna Musemicu da ocijeni da li ovaj igrac ima kvalitet potreban da bi igrao u nasem timu pa ce ovaj 25-godisnjak morati jos mnogo raditi da se nametne sefu strucnog staba."

                Odakle se sada ovaj stvori.
                Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

                Comment


                • Mislim da taj nije zadovoljio.

                  Comment


                  • Kako bi se zijanijo kada bi se danas na predstavljanju pojavio Kajkut ili Maletic ili obojca

                    A izgleda danas samo Vule predstavljen kao novi igrac.
                    Last edited by _cortex_; 15-07-13, 15:39.
                    Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

                    Comment


                    • 1000823_208361215985872_1454306115_n.jpg

                      Izgleda Husref ima neke druge planove.
                      Last edited by _cortex_; 15-07-13, 18:28.
                      Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

                      Comment


                      • Volim taj stav,zbog cega je otisao na polusezoni.Kakve pare,kakvi bakraci.

                        Comment


                        • Originally posted by johnny_hz View Post
                          Svi komentarišu potpisani memorandum na osnovu nekih svojih pretpostavki. Međutim, činjenica je da dok se ne krenu dešavati konkretne stvari sa ovom saradnjom ne možemo znati koliko ćemo imati koristi od ovoga. Do sada se spominjala akademija za razvoj mladih igrača, razmjena igrača, pružanje tehničke podrške i organizacija prijateljskih utakmica. Šta god da se desi od ovoga, ne vidim kako može biti štetno za nas.

                          Treba biti strpljiv i sačekati da vidimo šta će se izroditi iz ovoga. Ne dolazi ti svaki dan u prostorije kluba čovjek težak preko milijardu dolara.
                          Do te razmene igrača će teško doći . Igrači iz Sarajeva teško da mogu ići gore zbog radnih dozvola ( ako nisu veliki talenti ) , a malo mi nerealno zvuči da tim iz PL šalje igrače u bilo koju ligu EX YU , kada ga može poslati u Škotsku ili Engleske niže gdje je slična kvaliteta fudbala
                          sigpic
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Devil View Post
                            Do te razmene igrača će teško doći . Igrači iz Sarajeva teško da mogu ići gore zbog radnih dozvola ( ako nisu veliki talenti ) , a malo mi nerealno zvuči da tim iz PL šalje igrače u bilo koju ligu EX YU , kada ga može poslati u Škotsku ili Engleske niže gdje je slična kvaliteta fudbala
                            Koliko sam citao po njihovim forumima,njima je bitno to da ce igrati u Evropi i oni to smatraju velikim iskustvom sto sigurno nece moci u Engleskoj 4.ligi,tako da se sigurno nadam da nam mogu nekog poslati,uopste ne izgleda toliko nerealno

                            Comment


                            • @Devil ili koje vec iza tog nicka od prijasnjih clanova, ne brini se ti za sporazum Sarajeva i Cardiffa, postoji mnogo nacina sa dovodjenjem igraca u oba smjera. Prvi cilj je stvaranje akademije koja bi okupljala sve najbolje mlade igrace iz cijele BiH (kasnije sigurno iz regiona). Samim tim bi imali najjaci omladinski pogon iz kojeg bi sigurno bilo nekoliko U15, U17 i U19 reprezentativaca koji bi svojim nastupima skupili magicni 15 uzastopni nastupa za repku cime se ispunjava uslov za radnu dozvolu. Kao sto je Armin Hodzic dobio radnu dozvolu.

                              Treba sacekati konacan potpis sporazuma i prvi potez koji ce biti uradjen.

                              Comment


                              • Bojan Puzigaca novi igrac FK Sarajevo

                                http://www.klix.ba/sport/nogomet/boj...jevo/130716046

                                Pozicija lijevog beka rijesenja, red je da Maletic i Kajkut danas dodju

                                Comment

                                Working...
                                X