Announcement

Collapse
No announcement yet.

FIFA U-20 WORLD CUP TURKEY 2013 (21.6. - 13.7.2013)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Kakva odluka , kakva tragedija ..

    Zbog cega ce momak propustiti finale , da li je moguce ..

    Gledaj Zoume Bolta !
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • #32
      Meni Thauvin mnogo slican Hazardu, samo ima jaci pregled igre. Naravno, nije ta klasa, ne znam da li ce biti, ali je na dobrom putu.
      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


      Dakle, ti si portir!

      Comment


      • #33
        Kakva golcina Adnana
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • #34
          Sa jedne strane mi krivo zbog Iracana, oni tesko da ce opet imati ovakvu sansu u bilo kojoj kategoriji, ali opet, ovako bi finale trebalo biti malo bolje. Svejedno je ocajno ovo prvenstvo, bas daleko od Eura po kvalitetu.

          Comment


          • #35
            Kako brani Areola
            Inace su produzeci, odlicna tekma, izjednaceni su manje-vise, mozda Francuzi za nijansu bolji.
            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


            Dakle, ti si portir!

            Comment


            • #36
              Pogba dva sata penal izvodi.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • #37
                Urusi 'leba nisu jeli.
                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                Dakle, ti si portir!

                Comment


                • #38
                  Kakav prvi penal.

                  Areola zver u najavi. PSG se obezbedio za narednih 10 godina...
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • #39
                    Колико сам умро на Погбин пенал.

                    Arise, Serbia!
                    You fell asleep long ago,
                    And have lain in the dark.
                    Now wake up
                    And rouse the Serbs!


                    sigpic

                    Comment


                    • #40
                      Гранде Пол Погба, гранде !

                      Comment


                      • #41
                        Gledao sam prvih pola sata i evo sad vidim Francuska osvojila

                        Bravo za ovu strasnu generaciju , Zouma nakon kupa sa St.Etienneom dolazi i do velikog uspjeha s repkom , Digne sjajan , Pogba sjajan ( kao i njegovi partneri u veznom redu , Kondogbia i Veretout , Sanogo , Umtiti do finala , ma svi svi

                        Bravo i bas mi je drago sto je ova generacija osvojila + sto bi stvarno bilo previse da se Urugvaj u svim utakmicama izvuce na penale .
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • #42
                          А пази скоро иста екипа је ђускала и за У21 и испали су од Норвешке у квалификацијама за ЕП. Та Норвешка јесте стигла до 1/2 али их је Шпанија покупила ту са тројком. Мени све то нешто у упитницима.

                          Comment


                          • #43
                            Tacno , ali na ovom prvenstvu su bas dobri bili i vise nego zasluzeno slavili , sto mi je bas bas drago , jer bruku ovih igraca gotivim

                            Za dalje cemo vidjeti , ali ocekujem da par ovih igraca igra na SP 2014. , ako udju , a mislim da hoce
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • #44
                              Погледаш друге репрезентације у ком су саставу играли, нпр. Шпанце и буде ти јасно одакле та доминација. Не би се баш овако веселили да су остале нација, пре свега из Европе дошле са најјачим именима.

                              Comment


                              • #45
                                Francuska U20 >>>>>>> Spanija U20

                                U21 je vec druga prica , ali U20 Francuska meni 5 puta jaca ..
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X