Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga šampiona i Liga Evrope 2013/2014 - Uzivo komentarisanje meceva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AK47 View Post
    Sto si iskompleksiran Pajkane

    Nije trebao vaditi Soudanija jer je vrsio strasan pritisak na igrace Austrije,Mamic se zajebao ovdje
    Kakav si ti to admin koji daje negativnu reputaciju...Trebao si me samo banovati ili u najmanju ruku izbrisati post.

    @Vule

    Uvek stabilna cetvorka, nikad nisam ucio.A niti sam ni trebao, diktati su me uvek vadili.

    Comment


    • Draxler otac... Ode Gelzenkirhen u LS...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Gotovo je za Grke, Draxler lepo prosao po levoj strani i lagani pas za drugi gol Szalaia

        Comment


        • Ovim turcima samo u interesu da ubiju Jacka
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by Maric91 View Post
            Kakav si ti to admin koji daje negativnu reputaciju...Trebao si me samo banovati ili u najmanju ruku izbrisati post.

            @Vule

            Uvek stabilna cetvorka, nikad nisam ucio.A niti sam ni trebao, diktati su me uvek vadili.
            Ne bih ja nikad svog Paju banovao,a na kraju ima svako pravo na svoje misljenje...negativna je vise edukativnog karaktera da ne siris negativnu energiju na dragom nam forumu

            Draxler je tata,TATA!
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Nisu se oko njega borili silni klubovi da ga angazuju,strasan fudbaler
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Originally posted by bice View Post
                Nisu se oko njega borili silni klubovi da ga angazuju,strasan fudbaler
                Bi oni da on nema 45m klauzulu...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Ovim turcima samo u interesu da ubiju Jacka
                  što nije izašao Jack, čemu njega forsirati toliko

                  Comment


                  • Već vidim sutra naslov u novinama "drugarica Jovanka Broz 1924-2013"
                    Originally posted by Brajkula
                    Veruj meni, radi kako hoćeš

                    Brajkula, 2014. N.E

                    Comment


                    • Originally posted by AK47 View Post
                      Ne bih ja nikad svog Paju banovao,a na kraju ima svako pravo na svoje misljenje...negativna je vise edukativnog karaktera da ne siris negativnu energiju na dragom nam forumu

                      Draxler je tata,TATA!
                      Znamo obojica da bi, ali da ne mozes pronaci post koji bi ti bio dovoljan razlog da me banujes.Znam i ja koliko je tesko napakovati ban spamerima koje jedva cekas da se otarasis.Kazna nema nikakvu poentu, samo od nje mozes postati gori.

                      Comment


                      • Originally posted by danijelkr View Post
                        Ovaj prvi je veceras izdominirao, ali Alzirac je bas bio los.

                        Kakva greska odbrane Dinama.
                        Bas je vrh igrac ovaj Junior, sprdao se veceras. Soudani jeste bio nesto losiji, ali je i on vrh igrac. Realno otisla krs ekipa u LS, ne mogu verovati da je Dinamo ispao od ovih luzera, pobice ih sve Maminjo. Sve igracke ima da im uzme.

                        Kakav ce igrac biti Draxler, ono je strasno. Jos da Schalke otera ono tele sa klupe, pa da Svabe totalno izdominiraju u LS.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • E kakva ludnica večeras od Grčke preko Austrije pa sve do Poljske

                          Barem neću gledati Fener u LP i to je nešto

                          Comment


                          • Sva ona sreća koja je pratila Dinamo u žrijebovima, pa prethodne sezone gol u 98. morala je doći po svoje. Imaju zbog čega da žale, jer su daleko bolja ekipa od Austrie, što su večeras i pokazali. Trčao je Mamić pred rudo, izbaci Soudania koga nikako nisu mogli zaustaviti i onda prima krajnje naivan gol. Ovo je bio signal da mu je potrebno pojačanje u odbrani, ako misli i na proljeće igrati Evropu. Ode 10 milki Maminju, biće zanimljivo na press konferenciji. Ako ništa imaju utješno takmičenje - Evropsku ligu.
                            sigpic
                            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                            don't support us when we win."

                            Comment


                            • Moćni brat Remzika pravi čuda čak i u hladnoj vodi
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...&nav_id=747257

                                Kakva je sprdnja od organizacije ova uefa

                                Comment

                                Working...
                                X