Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga šampiona i Liga Evrope 2013/2014 - Uzivo komentarisanje meceva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Opušteno Malbašo, može i drugi put. Ne mora večeras ako ne možeš
    Originally posted by Brajkula
    Veruj meni, radi kako hoćeš

    Brajkula, 2014. N.E

    Comment


    • Zile se posprda i Rankovo drvo ne moze s 5 metara da ga utera, mrs cigansturo!
      sigpic

      Comment


      • Brasanac resava

        Comment


        • To je to, sad smo ga u ovakvoj drzavi i s ovom vladom ugasili za sva vremena.
          sigpic

          Comment


          • Komedija, lik se okrenuo i gol, pored trojice...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Mislim da ove sezone necu pratiti vise FKP, nisu zasluzili, pa do jula sledece godine... KKP srecom postoji!
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Tuga...

                Comment


                • Vracaju se Tumbina vremena.
                  sigpic

                  Comment


                  • Kako bi nalupao ovog Aksentijevica...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • znam samo da mi je ovo zadnja utakmica koju sam gledao dok je djura predsednik, do sledeceg jula i neke nove uprave
                      Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                      Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                      Comment


                      • U odbrani im samo fali legendarni ALEKSANDAR RANKOVIC!
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • APOEL se priključio Apolonu tako da Kipar ima 2 predstavnika u LE.
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • I zvanično sportski arbitražni sud u Lozani odbio žalbu Besiktasa o izbacivanju iz Evropske lige. Izbačeni su na jednu sezonu, a umjesto njih u grupnoj fazi Evropske lige naći će se norveški Tromso.

                            Nek' je yebeš ih, opuste se k'o vime, svako kolo neka mućkalica 1/2-2/1. Imaju sve predispozicije za normalno takmičenje, koje bi iz godine u godinu moglo ulaziti u sve veću ekspanziju i privlačiti velika fudbalska imena. Al' jok levatima malo, pa stalno prave kladioničarske ispade. Ovakve stvari su samo poziv kladioničarima da vikendom izbjegavaju dio ponude gdje su Turci. Nekad probati neki prijelaz na siću i to je to, a težiti ka "zicerima" - Feneru, Galati i Besiktasu - ne.
                            sigpic
                            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                            don't support us when we win."

                            Comment


                            • Valensija i Svonsi u grupi A. Dobar dvomeč, nema šta.
                              Originally posted by Brajkula
                              Veruj meni, radi kako hoćeš

                              Brajkula, 2014. N.E

                              Comment


                              • GRUPA B: PSV, Dinamo Zagreb , Chornomorets Odesa , Ludogorets.
                                Last edited by Rossonero; 30-08-13, 13:40.

                                Comment

                                Working...
                                X