Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga šampiona i Liga Evrope 2013/2014 - Uzivo komentarisanje meceva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mr.M View Post
    Da se zahvalim Andjusu i Misku, neka ostane Slavisa do kraja sezone(Andjus kaze da ce nas ostaviti Slavisa na 15 bodova...)
    Evo sta je Cupavi sve rekao:

    Milan Zivadinovic, Ilija Petkovic i Slavisa Stojanovic bi ostavili Partizan na 15 bodova razlike.
    Slavisa Stojanovic igra extra moderan fudbal u sistemu 4-2-3-1.
    Stojanovic je izmislio Handanovica, Ilicica, Branka Ilica, Ljubijankica...
    Marko Nikolic nece uraditi nista u Vojvodini. Da je on umesto Sima Krunica u Jagodini u narednih 6 godina ne bi uzeo Kup.
    sigpic

    Comment


    • 360000 eura trosis a nema te na terenu. Kapiten si a nemas muda da povuces. Sve sto je Milijas nekada imao vise nema, suta nema ni u najavi vise, od nekadasnjeg razornog gde golmani ni plasirani ne mogu da hvataju doslo se do suta koji je dva stize do gola. Od nekada kvalitetnog centarsuta doslo se do toga da jedva dobacuje do sesnaesterca. Ne vidim drugo resenje nego da se otera i da pri tome oprosti sve do kraja ugovora jer i ovo sto je uzeo do sada je bilo prevara.

      A vjerujem da ce se opet zazmiriti jer on je ipak veliki Delija, on mora imati mjesto u ekipi. Samo bespotrebno koci Ninkovica a Vukan moze mnogo vise ponuditi od njega.
      https://www.facebook.com/www.sportbal.net

      Comment


      • Tuga, cemer i jad

        Stamotna igra i ne stvaranje dobrih sansi za ceo mec. Penal sutnut kao na treningu, zalosno i ne znam sto sam se uopste i nadao necemu kad se znal oda nece biti nista od igre.

        Vojvodina objasnjava u ovim kvalifikacijama, nisu izgubili nijedan mec do sada, objasnjavaju svojim protivnicima kako se igra fudbal . Zasluzuju sve cestitike za do sada prikazano, u Turskoj da deklasiraju Bursu 3:0 , svaka cast, zasluzuju svaki respekt
        Zelim im sto slabijeg protivnika u PO i da prodju u grupe.

        Comment


        • Vojvodini slijedi slabiji protivnik sad, je li tako?
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Reise View Post
            Vojvodini slijedi slabiji protivnik sad, je li tako?
            Ne, osim Partizana moze bilo ko da im zapadne od nosilaca. Cekaju se one grupe sutra pred zreb da se vidi 5 ili 6 potencijalnih rivala.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Reise View Post
              Vojvodini slijedi slabiji protivnik sad, je li tako?
              Ja mislim da su oni nepovlasceni?!?!
              Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

              Comment


              • Gledas pre neki dan Partizan, i kapiras kako ne moze gore.
                Onda dodje red na Zvezdu, pa vidis da ipak moze.
                It is not the violence that sets a man apart.
                It's the distance he's prepared to go.

                Comment


                • ne sto bi voleo da izvucemo rijeku neznam zasto
                  http://www.uefa.com/uefachampionslea...ups/index.html
                  http://www.uefa.com/uefachampionslea...ups/index.html
                  Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                  Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                  Comment


                  • Izgubili bi glat od rijeke, stojim iza toga, tako nemoj nju da zelis.
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • Evo koga mogu Partizan i Vojvodina dobiti u play off-u

                      Spoiler


                      Najbolji protivnik za Vojvodinu je Sheriff, a Partizan kad bi izvukao Kalju vec bi ga vidio u grupnoj fazi.

                      Comment


                      • Osim Kaljua ne mozemo nikog da prodjemo, jedino da se desi cudo i naglo da dignemo igru.
                        sigpic

                        Comment


                        • @Nash

                          Pretjera ga ti, FC Pasching je u regionalnoj ligi Austrije (treci rang).

                          Comment


                          • Da, zaboravih da su oni nizi rang i osvajaci kupa. Eto, te 2 ekipe. Ovo ostalo jedino ako promenimo trenera.
                            sigpic

                            Comment


                            • Evo gledao sam Vas protiv Ludogoretsa i bilo je stvarno prilika koje su mogle biti i golovi, ali nije bilo srece. Svi govore nema kvaliteta, po meni u onoj utakmici najvise nije bilo srece. Je l' albanski predstavnik Kukesi ima kvalitetu? Dva puta protiv Metalurga osutali i zabili, a Ukrajinci se propisno ispromasivali. Da ne pricam kako su Sarajevo prosli

                              Previse pesimizma sto se klubova s ovih prostora tice.

                              Comment


                              • Bilo je sansi ali sve je to jalovo. Ovi indijanci iz Bugarske su toliko nesigurni pozadi i nevidjena je sramota sto ga nismo dali. Oni karamboli u sesnaestercu, ne mogu loptu da izbace ljudski i mi opet ga ne uvalimo.

                                Ne igra se bez lopte, fizicki nespremni totalno. Te sanse su stvorene na veliku zelju koje je bilo za razliku od prva 3 meca ali sve je to kilavo do bola. Moca Vukotic i ekipa su igrali brze i modernije od ovih u ono vreme. Individualno nije los tim. Osnovni problem je vezni red gde nema balansa i skoro svi igraci su AMC. Kad bismo umesto dvojice takvih imali dva prava centralna vezna, fizicki spremna i da se ne kriju od lopte LE bi vec bila obezbedjena.

                                U ovim kvalifikacijama otkad su krenule sam onako na preskoke po bar 15 min znao da pogledam gomilu utakmica i verujte mi da balkanske ekipe ubedljivo najsporije igraju, cast izuzecima. Svi napreduju, svi ulazu, kaskaju ali se trude. Napredak se vidi cak i kod ekipa iz Luksemburga, Malte... O Kazahstanu i Albaniji da ne pricamo.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X