Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga šampiona i Liga Evrope 2013/2014 - Uzivo komentarisanje meceva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ernesto View Post
    Sta se desava u Donjecku?
    Ono sto sam vidio u multiju, Junajted bolji ;)
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • MultiMrMikula u akciji veceras

      Roberto Mancini,zvanicno najbolji trener na svijetu.Kralj rotacija i fudbalski revolucionar
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Real ocajan. Mali Pacov poznatiji kao genije i madjionicar na ovom forumu ne moze loptu da primi protiv mocnog Kopenhagena.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Modric je igracina i ko to ne vidi taj je slijep kod ociju...iskoristit cu ovaj smajli
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Ocajno igramo, jedino dobro je kretanje bez lopte, tu nemam zamjerki. Mada loptu i nemamo u nogama
            Felaini desno krilo, maestro.

            Bajern cetiri puta vise pasova od Sitija. To je taj Manuel Kesolini

            sigpic

            Comment


            • Дај да примомо неки гол да нас тим јебе како доликује, већ од почетка сезоне само неки кикс голови или неке крмаче из прекида, па докле више мајку му...

              Како је очајан осећај када противник не направи прилику на мечу, ма три крштена додавања не направи и води на полувремен, фудбале што те измислише лепше бих живео да те нема!

              Comment


              • Odlicno sato je Mirko povrijedio zadnju lozu pred Vembli. Lakse cemo juriti pobjedu bez njega.
                Jovetic na poslednjem treningu povrijedio list. Koji ce nam i on kurac za Engleze na Vembliju?
                sigpic

                Comment


                • Dajte mi neki supermocni stream za PSG, puce mi sop, dabogda crk'o...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • soptv.ru, tu nadjite sop i nema trika da steka, sacekajte ga 5 minuta da dodje do 85% bar. E ako vam je net slab to je druga prica.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Freshman91 View Post
                      Dajte mi neki supermocni stream za PSG, puce mi sop, dabogda crk'o...
                      koji ce ti q stream za tekmu gde favorit vodi 3-0. Gledaj Juve i uzivaj u promasajima nasih napadaca/veznjaka a verovatno jos kojeg kiksa el grande Bonuccia.

                      Comment




                      • Bogami i Buffon sve losiji...nije ovo toliko njegova greska,ali mnogo je losiji ove sezone
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          soptv.ru, tu nadjite sop i nema trika da steka, sacekajte ga 5 minuta da dodje do 85% bar. E ako vam je net slab to je druga prica.
                          Pa taj mi je i pukao...

                          Evo proradi ipak...

                          Ma kakav Juve da gledam Proto, i to mucenje, nmg ja to. Hocu da gledam malo PSG, mozda Benfica okrene...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Ako ti je net preko 3 on moze da pukne i da se spusti na 0, ali ce za 5 minuta proraditi to nije do tebe, neiskusno krajnje
                            Mada treba instalirati ace stream, em ih je masu, em su stabilni.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by AK47 View Post
                              Spoiler


                              Bogami i Buffon sve losiji...nije ovo toliko njegova greska,ali mnogo je losiji ove sezone
                              Ма шта Буфон, шта ће човек кад му Бонући увалио коску, овде је остао ни на небу ни на земљи. А знаш ли ти да је први играч иза Дрогбе из редова Галате био на 25 метара од свог гола и у тренутку размишљам ма где ће сам овај лудак да га да и паметни Бонући се напалио у улуогу асистента, сада мало њима систира
                              Last edited by Brajkula; 02-10-13, 20:45.

                              Comment


                              • Originally posted by AK47 View Post
                                Spoiler


                                Bogami i Buffon sve losiji...nije ovo toliko njegova greska,ali mnogo je losiji ove sezone
                                Ma rekao sam ranije da muci muku sa ledjima, plus star je brate. Povrede ga jbase u zdrav mozak. Nije on kao VDS koji se nije povredio jos od kadeta

                                Comment

                                Working...
                                X