Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga šampiona i Liga Evrope 2013/2014 - Uzivo komentarisanje meceva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 3-1 za Curane do kraja
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Originally posted by Mr.M View Post
      3-1 za Curane do kraja
      U nekom drugom svetu

      Comment


      • Koja crna Jagodina, sve zivo zatvaraju u JSL, po kvalitetu nisu u 8 ekipa a ni trenera nemaju. Petarda bar jednom u dve utakmice, mozda i oba puta. Ljudi posmatrajuci Partizan i Zvezdu i trazeci njihove namestaljke, ne vide sta rade drugi. Ovi su najgori.
        sigpic

        Comment


        • Sprdam se bre, pa seti se samo sramote prosle sezone od onih Kazakstanaca cini mi se...
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • E jebem ti, Kasalica se vec povredio

            Comment


            • Odlicno sad cemo da napunimo Jamesu mrezu.
              "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

              "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

              Comment


              • Nejc Pecniiiiiiiiiiiiikkkkkkkkk !

                Kakav gol

                Naceli smo Jamesa, puni bre Islandjane

                Comment


                • Vosa vodi protiv Madjara. Odlicno, samo neka nastave ovako

                  Kasalica ipak nije mogao da nastavi mec, i usao je Mladenovic umesto njega

                  Comment


                  • Ovaj Mijailovic je ubica. Nisam znao da Zvezda ima ovakvog beka.
                    sigpic

                    Comment


                    • Прегази Ријека Велшане. Какав го овог Зломислића
                      винсент тан - Највећи сељобер којег је Острво икад видјело!

                      Comment


                      • Koji su Madjari prevara, jedva da su i zapretili sa igracem vise.Po onome sto sam cuo nije Radoja zasluzio crveni karton, meni sa Zapada ovako nije delovalo.Da stvar bude jos gora imao je Honved kontru.xDPosle tom liku nad kojim je bio nacinjen prekrsaj zvizdali do kraja utakmice.Vosa je do iskljucenja bila daleko bolji rival, vidi se uticaj Marka Nikolica.Ovako lep i dopadljiv fudbal ne secam se kada su tako igrali, puno su pravili problema protivniku na krilima, Alivodic je imao par dobrih prodora.Skuletic me je prijatno iznenadio, imao je 2-3 dobre sanse, ali je on bio taj koji je bio zamenjen nakon iskljucenja Radoje.Abu je bio povredjen i sprema mu se izmena, covek udje u sansu i posalje signal treneru da ostane jos.Posle se to isplatilo jer je prevario protivnickog igraca i iznudio penal.Defanzivci za njega isto nisu imali resenja, vrteo ih je kako je mogao.Nakon iskljucenja bilo je jasno da ce im glavna karta biti kontre, Madjari su po meni pruzili slabiji otpro nego sto sam ocekivao.Delac iz Celzija je dobro branio, da je bila ona dileja od pre sedam dana sigurno bi primili jedan gol.Ovako 2:0 je fina prednost, samo da ne naprave neko sranje za 7 dana i nece imati problema sa Madjarima.Zbog koeficijenta bi valjalo da ih i tamo dobiju sto je itekako realno nakon svega danas vidjenog od Honveda.

                        Comment


                        • Originally posted by Reise View Post
                          Ovaj Mijailovic je ubica. Nisam znao da Zvezda ima ovakvog beka.
                          Izgleda kao da je pijan sve vreme

                          Odigrao je dobro utakmicu i sjajno prosao kod drugog gola

                          Comment


                          • Jagodina odigrala strasno drugo poluvreme, ali strasno. Nadigrali Rubin samo tako. Jeste da su ovi usporili ritam malo bili, ali mogla je Jagodina da izvuce nereseno uz malo srece. Bio sam na utakmici i stvarnosvaka cast momcima. Kad bi svaki nas klub se zalagao toliko, ne znam gde bi nam kraj bio.
                            sigpic

                            Comment


                            • Nakon dva primljena gola mislio sam da ce potonuti, da ce doziveti katasrofu. Ali oni se nisu predavali i uspeli nekako da daju jedan gol ali Rubin je dao taj treci gol i to ej bio kraj.
                              Realno su Rusi bolji tim, da ne pricam koliko su skupi ali zeljom i igrati timski , moze da se prodje dalje, moraju samo da veruju i ko zna mozda nekim cudom prodju dalje.

                              Comment


                              • Ma ne moze da se prodje dalje. Da su ovi grizli ovde dali bi 5 komada. Ogromna je razlika u kvalitetu. Stali u drugom poluvremenu i svidja mi se sto su Jagodinci lepo sikoristili. Borili se, to je najvaznije.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X