Strana 1 od 278 1 2 3 11 51 101 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 15 od 4160

Tema: Liga sampiona i Liga Evrope 2013/2014 - Uzivo komentarisanje meceva

  1. #1
    Administrator danijelkr avatar
    Datum registracije
    19.01.2011
    Lokacija
    Sarajevo
    Poruke
    5.036
    Post Thanks / Like

    Liga sampiona i Liga Evrope 2013/2014 - Uzivo komentarisanje meceva

    LIGA SAMPIONA I LIGA EUROPE 2013/2014


    Nakon posljednjeg zvizduka sudije Rizzolia spustena je zavjesa na sezonu europski kupova i ona ce za velike klubove potrajati, dok se klubovi sa ovih prostora vec pripremaju za nastupe u dva europska kupa. Ovo su predstavnici zemalja bivse Jugoslavije u ova dva takmicenja

    Liga sampiona: Dinamo Zagreb (Hrvatska), Partizan (Srbija), Maribor (Slovenija), Zeljeznicar (Bosna i Hercegovina), Vardar Skoplje (Makedonija) i Sutjeska Niksic (Crna Gora)

    Liga Europe: Crvena Zvezda, Vojvodina i Jagodina (Srbija), Hajduk Split, Lokomotiva Zagreb i Rijeka (Hrvatska), Olimpija, Domzale i Celje (Slovenija) Sarajevo, Siroki Brijeg i Zrinjski (Bosna i Hercegovina), Metalurg, Teteks i Turnovo (Makedonija) i Buducnost, Celik Niksic i Grbalj (Crna Gora).

    U nastavku svi datumi zrijebanja i odigravanja utakmica, kao i informacije koje u kojoj fazi (ne)postavljen klub.


    Datumi svih zrijebova

    Zrijeb parova za prvo i drugo kolo 24.6.2012. u Nyon-u.
    Zrijeb parova za trece kolo 19.7.2012. u Nyon-u.
    Zrijeb parova za Play-off 9.8.2012. u Nyon-u.
    Zrijeb grupa 29.8.2012.
    Zrijeb za 1/8 finala 13.12.2012. u Nyon-u.
    Zrijeb za 1/4 21.3.2013. u Nyon-u.
    Zrijeb za 1/2 i finale 11.4.2013. u Nyon-u.

    Datumi odigravanja utakmica

    Prvo kolo kvalifikacija, prva utakmica 02-03.07.2012.
    Prvo kolo kvalifikacija, druga utakmica 09-10.07.2012.
    Drugo kolo kvalifikacija, prva utakmica 16-17.07.2012.
    Drugo kolo kvalifikacija, druga utakmica 23-24.07.2012.
    Trece kolo kvalifikacija, prva utakmica 30-31.07.2012.
    Trece kolo kvalifikacija, druga utakmica 06-07.08.2012.
    Play-off, prva utakmica 20-21.08.2012.
    Play-off, druga utakmica 27-28.08.2012.

    Grupna faza, prvo kolo 17-18.09.2012.
    Grupna faza, drugo kolo 01-02.10.2012.
    Grupna faza, trece kolo 22-23.10.2012.
    Grupna faza, cetvrto kolo 05-06.11.2012.
    Grupna faza, peto kolo 26-27.11.2012.
    Grupna faza, sesto kolo 10-11.12.2012.

    1/8 finala, prva utakmica 18-19.02.2013. i 25-26.02.2012.
    1/8 finala, druga utakmica 11-12.03.2013. i 18-19.03.2012.
    1/4 finala, prva utakmica 01-02.04.2013.
    1/4 finala, druga utakmica 08-09.04.2013.
    1/2 finala, prva utakmica 22-23.04.2013.
    1/2 finala, druga utakmica 29-30.4.2013.
    Finale (Estádio da Luz, Lisbon) 24.05.2013.

    Kod:
    1. kolo kvalifikacija (4 kluba)
    
    Postavljeni klubovi            coef.              Nepostavljeni klubovi          coef.
    ------------------------ --- ----------------     ------------------------ --- ----------------
    EB Streymur              Far   2.316              FC Lusitanos             And   1.100
    Tre Penne                Sma   1.383              Shirak Gyumri            Arm   0.850
    
    2. kolo kvalifikacija (34 kluba)
    
    Postavljeni klubovi            coef.              Nepostavljeni klubovi          coef.
    ------------------------ --- ----------------     ------------------------ --- ----------------
    BATE Borisov             Bls  39.175              Zeljeznicar Sarajevo     Bos   4.566
    Celtic                   Sco  37.538              FH Hafnarfjardar         Isl   4.083
    Steaua Bucuresti         Rom  35.604              ETO Györ                 Hun   3.850
    Viktoria Plzen           Cze  28.745              The New Saints           Wal   3.766
    Dinamo Zagreb            Cro  25.916              Ludogorets Razgrad       Bul   3.450
    Partizan Belgrade        Srb  17.425              Sligo Rovers             Irl   3.225
    Legia Warsaw             Pol  13.650              Shakhtyor Karaganda      Kaz   2.941
    Sheriff Tiraspol         Mol  11.533              Skënderbeu Korçë         Alb   2.833
    NK Maribor               Slo   9.941              Birkirkara               Mlt   2.541
    Slovan Bratislava        Svk   8.341              EB Streymur *            Far   2.316
    IF Elfsborg              Swe   8.125              Cliftonville             Nir   2.116
    Maccabi Tel-Aviv         Isr   8.075              Daugava Daugavpils       Lat   1.658
    Molde FK                 Nor   7.835              Tre Penne *              Sma   1.383
    HJK Helsinki             Fin   6.701              Sutjeska Niksic          Mon   1.300
    Ekranas Panevezys        Lit   6.300              Kalju Nomme              Est   1.191
    Neftchi Baku             Azb   5.708              Vardar Skopje            Mac   2.050
    Dinamo Tbilisi           Geo   5.333              CS Fola Esch             Lux   0.925
    
    3. kolo kvalifikacija - sampioni (20 klubova)
    
    Postavljeni klubovi            coef.              Nepostavljeni klubovi          coef.
    ------------------------ --- ----------------     ------------------------ --- ----------------
    FC Basel                 Sui  59.785              Sheriff Tiraspol **      Mol  11.533
    BATE Borisov **          Bls  39.175              NK Maribor **            Slo   9.941
    Celtic **                Sco  37.538              Slovan Bratislava **     Svk   8.341
    Steaua Bucuresti **      Rom  35.604              IF Elfsborg **           Swe   8.125
    APOEL Nicosia            Cyp  35.366              Maccabi Tel-Aviv **      Isr   8.075
    Viktoria Plzen **        Cze  28.745              Molde FK **              Nor   7.835
    Dinamo Zagreb **         Cro  25.916              HJK Helsinki **          Fin   6.701
    Partizan Belgrade **     Srb  17.425              Ekranas Panevezys **     Lit   6.300
    Austria Wien             Aut  16.575              Neftchi Baku **          Azb   5.708
    Legia Warsaw **          Pol  13.650              Dinamo Tbilisi **        Geo   5.333
    
    3. kolo kvalifikacija - nesampioni (10 klubova)
    
    Postavljeni klubovi            coef.              Nepostavljeni klubovi          coef.
    ------------------------ --- ----------------     ------------------------ --- ----------------
    Olympique Lyon           Fra  95.800              FC Salzburg              Aut  28.075
    Zenit St. Petersburg     Rus  70.766              FC Nordsjalland          Den  12.640
    PSV Eindhoven            Ned  64.945              CL2                      Gre   7.800 - 28.800
    Metalist Kharkiv         Ukr  62.451              Grasshoppers Zürich      Sui   7.285
    Fenerbahçe               Tur  46.400              Zulte Waregem            Bel   6.880
    
    Porazeni klubovi u 3. pretkolu idu u 4. kolo Liga Europe.
    
    4. kolo kvalifikacija - sampioni (10 klubova)
    
    Postavljeni klubovi            coef.              Nepostavljeni klubovi          coef.
    ------------------------ --- ----------------     ------------------------ --- ----------------
    FC Basel *3              Sui  59.785              Viktoria Plzen **        Cze  28.745
    BATE Borisov **          Bls  39.175              Dinamo Zagreb **         Cro  25.916
    Celtic **                Sco  37.538              Partizan Belgrade **     Srb  17.425
    Steaua Bucuresti **      Rom  35.604              Austria Wien *3          Aut  16.575
    APOEL Nicosia *3         Cyp  35.366              Legia Warsaw **          Pol  13.650
    
    4. kolo kvalifikacija - nesampioni (10 klubova)
    
    Postavljeni klubovi            coef.              Nepostavljeni klubovi          coef.
    ------------------------ --- ----------------     ------------------------ --- ----------------
    Arsenal                  Eng 113.592              PSV Eindhoven *3         Ned  64.945
    Olympique Lyon *3        Fra  95.800              Metalist Kharkiv *3      Ukr  62.451
    AC Milan                 Ita  93.829              Fenerbahçe *3            Tur  46.400
    Schalke 04               Ger  84.922              Real Sociedad            Esp  17.605
    Zenit St. Petersburg *3  Rus  70.766              Paços de Ferreira        Por  12.833
    
    Porazeni u 4. kolu idu u grupnu fazu Liga Europe.
    
    Grupna faza
    
    Pot 1                          coef.              Pot 2                          coef.
    ------------------------ --- ----------------     ------------------------ --- ----------------
    Bayern München (TH)      Ger 146.922              Atlético Madrid          Esp  99.605
    FC Barcelona             Esp 157.605              Olympique Lyon *3        Fra  95.800
    Chelsea                  Eng 137.592              Shakhtar Donetsk         Ukr  94.951
    Real Madrid              Esp 136.605              AC Milan *4              Ita  93.829
    Manchester United        Eng 130.592              Schalke 04 *4            Ger  84.922
    Arsenal *4               Eng 113.592              Olympique Marseille      Fra  78.800
    FC Porto                 Por 104.833              CSKA Moscow              Rus  77.766
    Benfica                  Por 102.833              Paris Saint-Germain      Fra  71.800
    
    Pot 3                          coef.              Pot 4                          coef.
    ------------------------ --- ----------------     ------------------------ --- ----------------
    Juventus                 Ita  70.829              Bayer Leverkusen         Ger  53.922
    Zenit St. Petersburg *3  Rus  70.766              FC Kobenhavn             Den  47.140
    Manchester City          Eng  70.592              Napoli                   Ita  46.829
    Ajax                     Ned  64.945              Anderlecht               Bel  44.880
    Borussia Dortmund        Ger  61.922              BATE Borisov **          Bls  39.175
    FC Basel *3              Sui  59.785              Celtic **                Sco  37.538
    Olympiakos Piraeus       Gre  57.800              Steaua Bucuresti **      Rom  35.604
    Galatasaray              Tur  54.400              APOEL Nicosia *3         Cyp  35.366
    
    Legenda:
    
    *  = klub krenuo od 1. kola kvalifikacija
    ** = klub krenuo od 2. kola kvalifikacija
    *3 = klub krenuo od 3. kola kvalifikacija
    *4 = klub krenuo od 4. kola kvalifikacija

    Datumi svih zrijebova

    Zrijeb parova za prvo i drugo kolo 24.6.2012. u Nyon-u.
    Zrijeb parova za trece kolo 19.7.2012. u Nyon-u.
    Zrijeb parova za Play-off 9.8.2012. u Nyon-u.
    Zrijeb grupa 30.8.2012.
    Zrijeb za 1/16 i 1/8 finala 13.12.2012. u Nyon-u.
    Zrijeb za 1/4 21.3.2013. u Nyon-u.
    Zrijeb za 1/2 i finale 11.4.2013. u Nyon-u

    Datumi odigravanja utakmica

    Prvo kolo kvalifikacija, prva utakmica 04.07.2012.
    Prvo kolo kvalifikacija, druga utakmica 11.07.2012.
    Drugo kolo kvalifikacija, prva utakmica 18.07.2012.
    Drugo kolo kvalifikacija, druga utakmica 25.07.2012.
    Trece kolo kvalifikacija, prva utakmica 01.08.2012.
    Trece kolo kvalifikacija, druga utakmica 08.08.2012.
    Play-off, prva utakmica 22.08.2012.
    Play-off, druga utakmica 29.08.2012.

    Grupna faza, prvo kolo 19.09.2012.
    Grupna faza, drugo kolo 03.10.2012.
    Grupna faza, trece kolo 24.10.2012.
    Grupna faza, cetvrto kolo 07.11.2012.
    Grupna faza, peto kolo 28.11.2012.
    Grupna faza, sesto kolo 12.12.2012.

    1/16 finala, prva utakmica 20.02.2013.
    1/16 finala, druga utakmicag 27.02.2013.
    1/8 finala, prva utakmica 13.03.2013.
    1/8 finala, druga utakmica 20.03.2013.
    1/4 finala, prva utakmica 03.04.2013.
    1/4 finala, druga utakmica 10.04.2013.
    1/2 finala, prva utakmica 24.04.2013.
    1/2 finala, druga utakmica 01.05.2013.
    Finale ( Juventus Stadium, Torino) 14.05.2013.

    Kod:
    Iako je 2009. godine ukinuto stvaranje regionalnih grupa u 1. kolu kvalifikacija Liga Europe i drugom kolu Lige sampiona postoji neka vrsta regionalizacije.
    
    1. kolo kvalifikacija (76 klubova)
    
    Postavljeni klubovi            coef.              Nepostavljeni klubovi          coef.
    ------------------------ --- ----------------     ------------------------ --- ----------------
    Rosenborg BK             Nor  16.835              NK Domzale               Slo   2.441
    MSK Zilina               Svk  15.841              Glentoran                Nir   2.366
    Levski Sofia             Bul  11.950              Metalurg Skopje          Mac   2.300
    CSKA Sofia               Bul   8.450              Milsami Orhei            Mol   2.283
    Videoton Fehérvár        Hun   7.850              NK Celje                 Slo   2.191
    FK Ventspils             Lat   6.658              Torpedo Kutaisi          Geo   2.083
    Tromso IL                Nor   6.335              Teteks Tetovo            Mac   2.050
    FK Aktobe                Kaz   6.191              Irtysh Pavlodar          Kaz   1.941
    Dinamo Minsk             Bls   6.175              Jeunesse d'Esch          Lux   1.925
    St. Patrick's Athletic   Irl   5.975              Crusaders Belfast        Nir   1.866
    Garabag Agdam            Azb   5.708              FC Santa Coloma          And   1.850
    Vojvodina Novi Sad       Srb   5.425              Chikhura Sachkhere       Geo   1.833
    Malmö FF                 Swe   5.125              Zalgiris Vilnius         Lit   1.800
    FK Sarajevo              Bos   5.066              IFK Mariehamn            Fin   1.701
    Astra Giurgiu            Rom   4.604              Mika Ashtarak            Arm   1.600
    KR Reykjavik             Isl   4.583              IBV Vestmannaeyjar       Isl   1.583
    F91 Dudelange            Lux   4.425              Celik Niksic             Mon   1.550
    Inter Turku              Fin   4.201              Hibernians FC            Mlt   1.541
    Dacia Chisinau           Mol   4.033              Sliema Wanderers         Mlt   1.541
    Levadia Tallinn          Est   3.941              FC Tiraspol              Mol   1.533
    Linfield Belfast         Nir   3.866              Drogheda United          Irl   1.475
    Honvéd Budapest          Hun   3.850              Trans Narva              Est   1.441
    Valletta FC              Mlt   3.791              Gandzasar Kapan          Arm   1.350
    Differdange 03           Lux   3.675              Kruoja Pakruojis         Lit   1.300
    Metalurgs Liepaja        Lat   3.658              FK Astana                Kaz   1.191
    Gefle IF                 Swe   3.625              KF Laçi                  Alb   1.083
    Pyunik Yerevan           Arm   3.600              Teuta Durrës             Alb   1.083
    Zrinjski Mostar          Bos   3.566              Víkingur                 Far   1.066
    Buducnost Podgorica      Mon   3.550              OFK Grbalj               Mon   1.050
    Inter Baku               Azb   3.458              FK Turnovo               Mac   1.050
    Skonto Riga              Lat   3.408              UE Santa Coloma          And   0.850
    Suduva Marijampole       Lit   3.300              FK Kukësi                Alb   0.833
    FC Vaduz                 Lie   3.200              IF Fuglafjordur          Far   0.566
    Flora Tallinn            Est   3.191              Airbus UK Broughton      Wal   0.516
    Khazar Lenkoran          Azb   2.958              Prestatyn Town           Wal   0.516
    HB Torshavn              Far   2.816              Bala Town                Wal   0.516
    TPS Turku                Fin   2.701              La Fiorita               Sma   0.383
    Breidablik               Isl   2.583              Libertas                 Sma   0.383
    
    U 2. kolu kvalifikacija ce se nalaziti 80 klubova koji ce biti podijeljni u 8 grupa po 10 klubova. U slucaju prolaska nepostavljenog kluba u drugo kolu, on preuzima koficijent kluba s kojim je igrao prvo kolo kvalifikacija.
    
    2. kolo kvalifikacija (80 klubova)
    
    Postavljeni klubovi            coef.              Nepostavljeni klubovi          coef.
    ------------------------ --- ----------------     ------------------------ --- ----------------
    Rubin Kazan              Rus  58.266              Astra Giurgiu *          Rom   4.604
    Standard Liege           Bel  45.880              KR Reykjavik *           Isl   4.583
    Hapoel Tel-Aviv          Isr  29.575              F91 Dudelange *          Lux   4.425
    Sparta Praha             Cze  29.245              FK Senica                Svk   4.341
    Lech Poznan              Pol  23.650              Inter Turku *            Fin   4.201
    Trabzonspor              Tur  21.400              Piast Gliwice            Pol   4.150
    AaB Aalborg              Den  19.640              BK Häcken                Swe   4.125
    Anorthosis Famagusta     Cyp  17.366              Hibernian                Sco   4.038
    Rosenborg BK *           Nor  16.835              Dacia Chisinau *         Mol   4.033
    MSK Zilina *             Svk  15.841              Levadia Tallinn *        Est   3.941
    FC Utrecht               Ned  13.945              Lokomotiva Zagreb        Cro   3.916
    Maccabi Haifa            Isr  13.575              Linfield Belfast *       Nir   3.866
    Levski Sofia *           Bul  11.950              Honvéd Budapest *        Hun   3.850
    Sturm Graz               Aut  11.575              Stromsgodset IF          Nor   3.835
    Omonia Nicosia           Cyp  10.366              Valletta FC *            Mlt   3.791
    Chernomorets Odesa       Ukr   9.951              Honka Espoo              Fin   3.701
    DVSC Debrecen            Hun   9.850              Olimpija Ljubljana       Slo   3.691
    Hajduk Split             Cro   8.916              Differdange 03 *         Lux   3.675
    CSKA Sofia *             Bul   8.450              Metalurgs Liepaja *      Lat   3.658
    Red Star Belgrade        Srb   8.425              Gefle IF *               Swe   3.625
    Videoton Fehérvár *      Hun   7.850              Pyunik Yerevan *         Arm   3.600
    Slovan Liberec           Cze   7.745              Zrinjski Mostar *        Bos   3.566
    FC Thun                  Sui   7.285              Buducnost Podgorica *    Mon   3.550
    Slask Wroclaw            Pol   7.150              St. Johnstone            Sco   3.538
    PAS Giannina             Gre   6.800              Inter Baku *             Azb   3.458
    FK Ventspils *           Lat   6.658              FC Beroe Stara Zagora    Bul   3.450
    Tromso IL *              Nor   6.335              Skonto Riga *            Lat   3.408
    FK Aktobe *              Kaz   6.191              Dila Gori                Geo   3.333
    Dinamo Minsk *           Bls   6.175              Siroki Brijeg            Bos   3.316
    St. Patrick's Athletic * Irl   5.975              Suduva Marijampole *     Lit   3.300
    Garabag Agdam *          Azb   5.708              FC Vaduz *               Lie   3.200
    Vojvodina Novi Sad *     Srb   5.425              Flora Tallinn *          Est   3.191
    Shakhtior Saligorsk      Bls   5.175              FK Jagodina              Srb   3.175
    IFK Göteborg             Swe   5.125              Khazar Lenkoran *        Azb   2.958
    Malmö FF *               Swe   5.125              AS Trencín               Svk   2.841
    FK Sarajevo *            Bos   5.066              IL Hodd                  Nor   2.835
    NK Rijeka                Cro   4.916              HB Torshavn *            Far   2.816
    FK Minsk                 Bls   4.675              TPS Turku *              Fin   2.701
    Petrolul Ploiesti        Rom   4.604              Breidablik *             Isl   2.583
    Pandurii Târgu Jiu       Rom   4.604              Derry City               Irl   2.475
    
    3. kolo kvalifikacija (58 klubova)
    
    Postavljeni klubovi            coef.              Nepostavljeni klubovi          coef.
    ------------------------ --- ----------------     ------------------------ --- ----------------
    VfB Stuttgart            Ger  59.922              Kuban Krasnodar          Rus   9.266
    Rubin Kazan **           Rus  58.266              Hajduk Split **          Cro   8.916
    Sevilla                  Esp  55.105              CSKA Sofia *             Bul   8.450
    Standard Liège **        Bel  45.880              Red Star Belgrade **     Srb   8.425
    Udinese                  Ita  42.829              Videoton Fehérvár *      Hun   7.850
    Club Brugge              Bel  36.880              Asteras Tripolis         Gre   7.800
    Hapoel Tel-Aviv **       Isr  29.575              Slovan Liberec **        Cze   7.745
    Sparta Praha **          Cze  29.245              FC Thun **               Sui   7.285
    AS Saint-Étienne         Fra  26.800              Slask Wroclaw **         Pol   7.150
    Lech Poznan **           Pol  23.650              Randers FC               Den   7.140
    Trabzonspor **           Tur  21.400              Motherwell               Sco   7.038
    AaB Aalborg **           Den  19.640              PAS Giannina **          Gre   6.800
    Anorthosis Famagusta **  Cyp  17.366              FK Jablonec              Cze   6.745
    Rosenborg BK *           Nor  16.835              FK Ventspils *           Lat   6.658
    FC Zürich                Sui  16.785              Tromsø IL *              Nor   6.335
    Swansea City             Eng  16.592              FK Aktobe *              Kaz   6.191
    MSK Zilina *             Svk  15.841              Dinamo Minsk *           Bls   6.175
    Bursaspor                Tur  14.900              St. Patrick's Athletic * Irl   5.975
    FC Utrecht **            Ned  13.945              Garabag Agdam *          Azb   5.708
    Maccabi Haifa **         Isr  13.575              Vojvodina Novi Sad *     Srb   5.425
    Rapid Wien               Aut  13.075              Shakhtior Saligorsk **   Bls   5.175
    Metalurg Donetsk         Ukr  12.451              Malmö FF *               Swe   5.125
    Levski Sofia *           Bul  11.950              IFK Göteborg **          Swe   5.125
    Estoril Praia            Por  11.833              FK Sarajevo *            Bos   5.066
    Sturm Graz **            Aut  11.575              NK Rijeka **             Cro   4.916
    Omonia Nicosia **        Cyp  10.366              FK Minsk **              Bls   4.675
    Chernomorets Odesa **    Ukr   9.951              Petrolul Ploiesti **     Rom   4.604
    Vitesse Arnhem           Ned   9.945              Pandurii Târgu Jiu **    Rom   4.604
    DVSC Debrecen **         Hun   9.850              Hapoel Ramat-Gan         Isr   4.575
    
    4. kolo kvalifikacija (62 kluba)
    
    Postavljeni klubovi            coef.              Nepostavljeni klubovi          coef.
    ------------------------ --- ----------------     ------------------------ --- ----------------
    Tottenham Hotspur        Eng  69.592              Feyenoord                Ned  13.945
    Dinamo Kiev              Ukr  68.951              FC Utrecht **            Ned  13.945
    Sporting Braga           Por  62.833              Maccabi Haifa **         Isr  13.575
    VfB Stuttgart *3         Ger  59.922              Rapid Wien *3            Aut  13.075
    Rubin Kazan **           Rus  58.266              FC Nordsjælland @3       Den  12.640
    Sevilla *3               Esp  55.105              Metalurg Donetsk *3      Ukr  12.451
    Standard Liège **        Bel  45.880              Levski Sofia *           Bul  11.950
    Udinese *3               Ita  42.829              Estoril Praia *3         Por  11.833
    Fiorentina               Ita  42.829              OGC Nice                 Fra  11.800
    Spartak Moscow           Rus  40.766              Sturm Graz **            Aut  11.575
    AZ Alkmaar               Ned  39.445              Sheriff Tiraspol @3      Mol  11.533
    Club Brugge *3           Bel  36.880              Omonia Nicosia **        Cyp  10.366
    Besiktas                 Tur  34.900              Chernomorets Odesa **    Ukr   9.951
    Hapoel Tel-Aviv **       Isr  29.575              Vitesse Arnhem *3        Ned   9.945
    Sparta Praha **          Cze  29.245              NK Maribor @3            Slo   9.941
    PAOK Thessaloniki @3     Gre  28.800              DVSC Debrecen **         Hun   9.850
    FC Salzburg @3           Aut  28.075              Slovan Bratislava @3     Svk   8.341
    Racing Genk              Bel  26.880              Atromitos FC             Gre   8.300
    AS Saint-Étienne *3      Fra  26.800              IF Elfsborg @3           Swe   8.125
    Dnipro Dnipropetrovsk    Ukr  23.951              Maccabi Tel-Aviv @3      Isr   8.075
    Lech Poznan **           Pol  23.650              Molde FK @3              Nor   7.835
    Trabzonspor **           Tur  21.400              Grasshoppers Zürich @3   Sui   7.285
    AaB Aalborg **           Den  19.640              Zulte Waregem @3         Bel   6.880
    Real Betis               Esp  17.605              HJK Helsinki @3          Fin   6.701
    Anorthosis Famagusta **  Cyp  17.366              Apollon Limassol         Cyp   6.366
    Rosenborg BK *           Nor  16.835              Ekranas Panevezys @3     Lit   6.300
    FC Zürich *3             Sui  16.785              FC Sankt Gallen          Sui   5.785
    Swansea City *3          Eng  16.592              Neftchi Baku @3          Azb   5.708
    Eintracht Frankfurt      Ger  15.922              Dinamo Tbilisi @3        Geo   5.333
    MSK Zilina *             Svk  15.841              Esbjerg fB               Den   5.140
    Bursaspor *3             Tur  14.900              SV Pasching              Aut   5.075
    
    Grupna faza
    
    Pot 1                          coef.              Pot 2                          coef.
    ------------------------ --- ----------------     ------------------------ --- ----------------
    Valencia                 Esp 102.605              Fiorentina *4            Ita  42.829
    Tottenham Hotspur *4     Eng  69.592              Udinese *3               Ita  42.829
    Dinamo Kiev *4           Ukr  68.951              Lazio Roma               Ita  41.829
    PSV Eindhoven @4         Ned  64.945              Spartak Moscow *4        Rus  40.766
    Sporting Braga *4        Por  62.833              AZ Alkmaar *4            Ned  39.445
    Metalist Kharkiv @4      Ukr  62.451              Club Brugge *3           Bel  36.880
    VfB Stuttgart *3         Ger  59.922              Besiktas *4              Tur  34.900
    Girondins Bordeaux       Fra  59.800              Hapoel Tel-Aviv **       Isr  29.575
    Rubin Kazan **           Rus  58.266              Sparta Praha **          Cze  29.245
    Sevilla *3               Esp  55.105              PAOK Thessaloniki @3     Gre  28.800
    Fenerbahçe @4            Tur  46.400              Viktoria Plzen @4        Cze  28.745
    Standard Liège **        Bel  45.880              FC Salzburg @3           Aut  28.075
    
    Pot 3                          coef.              Pot 4                          coef.
    ------------------------ --- ----------------     ------------------------ --- ----------------
    Racing Genk *4           Bel  26.880              Rosenborg BK *           Nor  16.835
    AS Saint-Étienne *3      Fra  26.800              FC Zürich *3             Sui  16.785
    Dinamo Zagreb @4         Cro  25.916              Swansea City *3          Eng  16.592
    Dnipro Dnipropetrovsk *4 Ukr  23.951              Wigan Athletic           Eng  16.592
    Lech Poznan **           Pol  23.650              Austria Wien @4          Aut  16.575
    Trabzonspor **           Tur  21.400              SC Freiburg              Ger  15.922
    Anzhi Makhachkala        Rus  20.266              Eintracht Frankfurt *4   Ger  15.922
    AaB Aalborg **           Den  19.640              MSK Zilina *             Svk  15.841
    Real Betis *4            Esp  17.605              Bursaspor *3             Tur  14.900
    Real Sociedad @4         Esp  17.605              Vitória Guimarães        Por  14.333
    Partizan Belgrade @4     Srb  17.425              Legia Warsaw @4          Pol  13.650
    Anorthosis Famagusta **  Cyp  17.366              Paços de Ferreira @4     Por  12.833
    
    1/16 finala
    
    12 prvoplasirani klubova u              12 drugoplasirani klubova u 
    grupnoj fazi Liga Europe                grupnoj fazi Liga Europe
    4 najbolja treceplasirana               4 najgora treceplasirana
    kluba iz Lige sampiona                  kluba iz Lige sampiona
    ------------------------ ---            ------------------------ ---
    .                                       .
    .                                       .
    .                                       .
    .                                       .
    .                                       .
    .                                       .
    .                                       .
    .                                       .
    .                                       .
    .                                       .
    .                                       .
    .                                       .
    .                                       .
    .                                       .
    .                                       .
    .                                       .
    
    
    *  = klub krenuo od 1. kola kvalifikacija
    ** = klub krenuo od 2. kola kvalifikacija
    *3 = klub krenuo od 3. kola kvalifikacija
    *4 = klub krenuo od 4. kola kvalifikacija
    @3 = nakon ispadanja iz 3. kola kvalifikacija za Ligu sampiona
    @4 = nakon ispadanja iz 4. kola kvalifikacija za Ligu sampiona
    #  = nakon sto je zauzeo 3. mjesto u grupnoj fazi Lige sampiona
    Vasa ocekivanja, od klubova iz regiona?
    Biti srcem vezan, u tome leži snaga! FK SARAJEVO 1946

  2. #2
    Active Member
    Datum registracije
    24.05.2010
    Poruke
    4.069
    Post Thanks / Like
    Svi ispadaju

  3. #3
    Administrator danijelkr avatar
    Datum registracije
    19.01.2011
    Lokacija
    Sarajevo
    Poruke
    5.036
    Post Thanks / Like
    Citirati Originalno postavljeno od Vule_89 Pogledati poruku
    Svi ispadaju
    Kad tad ce ispasti u kvalifikacijama ili grupnoj fazi, nece valjda prezimiti. Mada ove godine po meni jedna ekipa moze prezimiti Europu, a to zgrebacki Dinamo koji je po prvi put poceo dovoditi ozbiljne igrace kao pojacanja. Vec su na polusezoni doveli tri igraca za Europu, a to su Pamic, Husejinovic i Lee Ady. Sad su umjesto Kelave na gol doveli Migliorea iz Argentine i krilne igrace Fernandesa (Bayer Leverkusen) i Soudanija (alzirski reprezentativac). Maminjo ne misli stati, jer mu je potreban napadac.

    Od ostalih mislim da su Partizan i Maribor klubovi koji bi mogli igrati grupnu fazu Liga Europe. Ne znam od ostalih Hajduka i Zvezdu vidim do paly-off, dalje tesko.

    Bh.klubovi bi mogli dozivjeti fijasko prvo sto Zrinjski nije na terenu zasluzio nastup u Liga Europi i ekipa se ne moze pretjerano pojacati. Predvidjam ispadanje u prvom kolu. Siroki Brijeg nije sto je nekad bio, a bio je klub koji dosta bodova donosio bh. koeficijentu. Tako i oni bi lagano mogli ispasti u drugom kolu (to im je pocetna stanica). Sarajevo zbog svog koeficijenta najverovatnije prolazi dva kola i u trecem smo nepostavljeni i uz veliku srecu da izvucemo nekog protivnika po mjeri moze se ocekivati prolaz. Play-off bi nam bio plafon. Zeljeznicar jos jednu godinu zavrsava nastup na prvoj prepreci.
    Biti srcem vezan, u tome leži snaga! FK SARAJEVO 1946

  4. Likes Vule_89 se dopada post
  5. #4
    Active Member
    Datum registracije
    24.05.2010
    Poruke
    4.069
    Post Thanks / Like
    Djura ako ovako nastavi da prodaje igrace tesko da cemo i videti Evropu

  6. #5
    El Loco S-Nash avatar
    Datum registracije
    13.08.2010
    Poruke
    16.924
    Post Thanks / Like
    Dani, mislim da Zeljo nece ispasti odmah jer tu ne racunaju prvo kolo gde dve ekipe prodju pa imas 36 u drugom i 18 nosilaca a Zeljo je 18. po koeficijentu. U tom slucaju bi verovatno ispali samo ako izvuku Djer ili Ludogorec.

    Ocekivanja:

    Partizan, Dinamo i Maribor do decembra u Evropi. Od ostalih Zvezda i Zeljo(mislim da ispadaju u 3. kolu za LS pa idu u PO za LE)bi mogli da igraju PO ali tesko da mogu da prodju. Sarajevo i neka hrvatska ekipa uz dobar zreb mozda mogu do PO.
    http://www.sportklub.info/forum/image.php?u=2761&type=sigpic&dateline=1402877605

    Dakle, ti si portir!

  7. #6
    Administrator danijelkr avatar
    Datum registracije
    19.01.2011
    Lokacija
    Sarajevo
    Poruke
    5.036
    Post Thanks / Like
    Zeljeznicar nije nositelj, odmah su ispod crte nositelja.
    Biti srcem vezan, u tome leži snaga! FK SARAJEVO 1946

  8. #7
    Forum Resident Mr.M avatar
    Datum registracije
    26.03.2011
    Lokacija
    Banja Luka
    Poruke
    13.541
    Post Thanks / Like
    Zeljeznicar nema ni srece , prvi su od ne nosioca tako da moraju imati bas srece da prodju prvo kolo inace nista od prolaza. Sto se Sarajeva tice isto tako , mada ko zna , mozda i doguraju do PO-a , Zrinjski ako bude i Siroki dalje od 1-og kola tesko ili Siroki ide od drugog , svejedno tesko mogu ikoga proci.

    Jagodina ce se obrukati kao i prosle godine , Vojvodina mozda i dogura do PO-a , prosle godine su i pokradeni protiv Rapida. Zvezda isto verovatno do PO-a kvala za LE i onda po obicaju neki Francuzi. Sto se nas tice , ja se nadam PO-u kvalifikacija pa onda sta bude bice.

    Sto se Hrvata tice , Dinamo po meni ove sezone nece videti LS , Hajduk isto tesko moze do PO-a za LE , Lokomotiva i Rijeka tesko mogu i do 3-eg kola.

    Maribor moze do LE , mada bi prvo morali proci 2 kola kvala za LS. Ne bi bili nosioci u PO za LE tako da je za njih kljucno 3-e kolo kvala za LS. Sutjeska prvo kolo plafon za LS , Vardar isto.
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

  9. #8
    El Loco S-Nash avatar
    Datum registracije
    13.08.2010
    Poruke
    16.924
    Post Thanks / Like
    Citirati Originalno postavljeno od danijelkr Pogledati poruku
    Zeljeznicar nije nositelj, odmah su ispod crte nositelja.
    Od te 34 ekipe sad stave 17 nosilaca ali kad u 2. kolo dodju jos 2 iz prve runde imas 36 ekipa u 2. kolu. Onda imas 18 meceva i valjda i 18 nosilaca a Zeljo je 18. po koeficijentu, ne znam ko bi drugi mogao da bude nosilac osim njih u tom slucaju.
    http://www.sportklub.info/forum/image.php?u=2761&type=sigpic&dateline=1402877605

    Dakle, ti si portir!

  10. #9
    Administrator danijelkr avatar
    Datum registracije
    19.01.2011
    Lokacija
    Sarajevo
    Poruke
    5.036
    Post Thanks / Like
    Citirati Originalno postavljeno od S-Nash Pogledati poruku
    Od te 34 ekipe sad stave 17 nosilaca ali kad u 2. kolo dodju jos 2 iz prve runde imas 36 ekipa u 2. kolu. Onda imas 18 meceva i valjda i 18 nosilaca a Zeljo je 18. po koeficijentu, ne znam ko bi drugi mogao da bude nosilac osim njih u tom slucaju.
    U 34 ekipe su i dvije one sa vecim koeficijentom u prvo kolu, tako da je konaca broj klubova u drugom kolu 34 odnosno 17 utakmica. Napisano je u prvom postu.
    Biti srcem vezan, u tome leži snaga! FK SARAJEVO 1946

  11. #10
    El Loco S-Nash avatar
    Datum registracije
    13.08.2010
    Poruke
    16.924
    Post Thanks / Like
    Citirati Originalno postavljeno od danijelkr Pogledati poruku
    U 34 ekipe su i dvije one sa vecim koeficijentom u prvo kolu, tako da je konaca broj klubova u drugom kolu 34 odnosno 17 utakmica. Napisano je u prvom postu.
    Videh sad, moja greska. Mislio da u 3. rundi ulaze samo Bazel i Apoel, nisam Austriju registrovao.

    U tom slucaju Zeljo moze dalje jedino ako izvuce Dinamo Tbilisi, Ekranas i eventualno Nefci. Sa ostalima ne verujem da mogu da se nose.
    http://www.sportklub.info/forum/image.php?u=2761&type=sigpic&dateline=1402877605

    Dakle, ti si portir!

  12. #11
    Chan-Chan Crew Ricma avatar
    Datum registracije
    16.04.2011
    Lokacija
    Hockeytown
    Poruke
    7.566
    Post Thanks / Like
    Od srpskih predstavnika bio bih zadovoljan kada bi Vojvodina dosla do trece runde LE, Zvezda PO u LE i Partizan PO LS.Zvezda ce vec u trecem sesiru vec biti medju nenosiocima i vec tada bi mogli da nalete na neku nagaznu minu.A kao sto znamo zreb za trecu rundu se desava izmedju utakmica druge runde tako da ce trebati sreca bas da ih pogleda.Moli Boga da izbegnu najgore.Za Partizan videcemo, puno toga ce zavisiti kako prelazni rok budu odradili i nadam se da ce probiti tu barijeru treca runda jer su u poslednjih 5 godina samo jednom prosli tu fazu.Barem Evropa da se obezbedi na laksi nacin, a ne da se strepi do poslednjeg minuta kao sto je bio slucaj sa Tromzom.



    Edit:Zaboravih da kazem, grupna faza LE ce biti dosta slabija u odnosu na proslu godinu, jedino cu pratiti ako se neko od nasih plasira.To ne mogu reci za LS, najezim se kada vidim da cak i ako ti je koeficijent 53 ti si i dalje u cetvrtom sesiru, ne secam se da li je to ikada bio slucaj.Da je Valensija izborila plasman, imali bismo zanimljiviju cetvrtu rundu kvalifikacija za LS.Ovako na papiru bez obzira ko se bude plasirao deluje mi da ce grupna faza biti zanimljivija, jer ce za pocetak Rusi i Francuzi imati dostojne predstavnike koji ce sigurno moci da konkurisu za osminu-finala.I Atletiko Madrid je konacno izborio plasman u LS, tako da sam siguran da ce grupe biti jace u odnosu na prethodne 3 sezone.
    Izmenio/la Ricma; 03.06.2013 u 17:31.

  13. #12
    Forum Resident Mr.M avatar
    Datum registracije
    26.03.2011
    Lokacija
    Banja Luka
    Poruke
    13.541
    Post Thanks / Like
    Tek sad vidim da je Zvezda ispod crte za LE nosioce u trecem kolu i da skoro izvesno nece biti nosioc tako da ako mi nesto ne napravimo i izborimo Evropu produzice se agonija naseg fudbala u Evropi.
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

  14. #13
    Administrator danijelkr avatar
    Datum registracije
    19.01.2011
    Lokacija
    Sarajevo
    Poruke
    5.036
    Post Thanks / Like
    Jos jedan klub iz regiona nece igrati Europu zbog ne dobijanja licence

    Budućnost nije dobila licencu, neće igrati u Evropi naredne sezone!
    http://www.vijesti.me/sport/buducnos...-clanak-131729

    Umjesto njih upada Mladost.
    Biti srcem vezan, u tome leži snaga! FK SARAJEVO 1946

  15. #14
    Administrator AK47 avatar
    Datum registracije
    29.12.2010
    Poruke
    12.351
    Post Thanks / Like
    Citirati Originalno postavljeno od S-Nash Pogledati poruku
    Videh sad, moja greska. Mislio da u 3. rundi ulaze samo Bazel i Apoel, nisam Austriju registrovao.

    U tom slucaju Zeljo moze dalje jedino ako izvuce Dinamo Tbilisi, Ekranas i eventualno Nefci. Sa ostalima ne verujem da mogu da se nose.
    Helsinki,Elfsborg,Sheriff smo izbacili prije par sezona...s ovima bi se mogli nositi garantujem,ostali jaci jbg
    Da bi veca nesreca bila ja se ne secam tvoga imena kad dodje sledeca <3

  16. #15
    Forum Resident Mr.M avatar
    Datum registracije
    26.03.2011
    Lokacija
    Banja Luka
    Poruke
    13.541
    Post Thanks / Like
    Pa valjda je Elfsborg jaci od HJK-a i Nefcija. Helsinborg igrao LE prosle sezone , igra se solidan fudbal u Svedskoj , jaci od Finske neuporedivo.
    Tbilsi bi isto Zeljo mogao proci , mada ovo je pucanje u prazno , cekam onaj dan ranije da se saznaju potencijalni rivali jer podele ono na 3 dela pa dan ranije znas potencijalnih 5-6 protivnika. Tad oko toga treba pricati. Valjda necemo biti sa Ludogorecom u teoriji da igramo. Jedino bi nas oni mogli izbaciti i eventualno Gyor namuciti.
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

Strana 1 od 278 1 2 3 11 51 101 ... PoslednjaPoslednja

Oznake za ovu temu

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •