Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona u Serie A 2013./2014. (transferi, spekulacije, pripremne utakmice...)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Ма знам шта хоћеш да кажеш, али Берлускони је ту главни он доноси одлуке, он је ред

    Па тако је Барди у Каљари тамо да брани пар сезона таман док Ђиђи не оде у пензију и онда га ми доводимо, какав сценарио, одличан пет !

    Originally posted by AleksaVP View Post
    Brajki , danas sam nesto citao da Inter hoce da se pojaca sa Nocerinom . Znam da je to mala mogucnost ,jet tesko da ce Milan da ga da , ali kada je Pirlo presao kod vas , ti si upucen u Italijane i ako znas kazi koja je sansa da predje u Inter .
    Чуј да се појача Ноћерином, где је Ноћерино појачање
    Увек је било тих случајева, па ето имао си само прошлог лета трампу Касано-Пацини између клубова из Милана, а како тај Ноћерино истима не моће копачке да брише, што да није немогуће ;)
    На крају тај Ноћерино је носио и дрес Јувентуса једну сезону након повратка из Серије Б у Серију А, али смо га после проследили Палерму јер је буо у договору за Амаурија.
    Last edited by Brajkula; 13-06-13, 23:38.

    Comment


    • #62
      Originally posted by CARTEL1970 View Post
      Zato sto sa njim nece moci ni da prismrde Juventusu, a valjda im nije cilj da se ponovo bore za trece mesto.
      nazalost da bi prismrdili juventusu potrebno je debelo ojacati zadnju liniju, pre svega mislim na stopere, ojacati i vezni red i dati dubinu ekipi, znaci imati kvalitetne igrace i na klupi a za to treba mnogo novca kog nema... mozda bi ga bilo da papreno prodaju Faraona, ali i onda bi jedno 70% tog novca otislo na "peglanje finansija" i "sredjivanje knjiga" kao i novac od Ibre i Silve prosle godine, a taj manji deo bi bio potrosen na neko "pojacanje" cisto da se zamazu oci navijacima. Ne iskljucujem opciju da se Berluskoni pojavi po ko zna koji put kao spasioc i heroj koji ce da lupi sakom o sto i stopira bilo kakve price o transferu Faraona, to im je stari fazon kojim kupe navijace i skrenu im misli sa ocajnih poteza po pitanju pojacanja... mnogo se koriste psihologijom i sasvim im dobro ide

      sto se tice pojacanja, malopre citam da je juventus odustao od Teveza nakon sastanka njegovog menadzera danas sa celnicima oba tima, tako da se ovaj transfer cini izvestan, pokrili bi dobrim delom troskove prodajom Robinja sto je sjajan posao jer je Brazilac istrosen i bez motiva kao i vecina njegovih zemljaka kada se priblize 30-oj a prethodnu deceniju zive na visokoj nozi, dok je Tevez jos uvek izuzetan i pravi razliku cak i u PL koja je ipak jaca od Serie A... cak mislim da bi mogao vrlo lako, ukoliko bude igrao za Milan naredne sezone, da istisne Faraona iz prve postave, ubedjen sam u to.
      treba resiti pitanje tog treceg veziste koji bi igrao pored Montoliva koji je zacementiran u postavi i De Jonga za kog verujem da ce biti spreman za pocetak sezone. Medjutim, to nije sve jer je problem mnogo dublji, recimo da KPB ode, sto je prilicno realno i slazem se sa tim, onda bi Saponara ostao jedini na toj poziciji iza napadaca, na njega definitivno ne moze da se racuna tokom cele sezone jer debituje na vrhunskom nivou, onda bi Montolivo morao da se seli na tu poziciju a onda pozadi uskacu Flamini, Nocerino, Muntari ili neki klinci koji ce dobiti prekomandu, sto nije dobro...
      nadam se da ce naci resenje jer je problema stvarno mnogo a rupe treba dobro zakrpiti ukoliko zele da im ambicije budu potkrepljene mogucnostima
      Last edited by Miletić; 13-06-13, 23:56.
      VALENTINO ROSSI #46

      Comment


      • #63
        Za Naingolana bi Inter dao polovine ugovora Bardija i Kaldirole. To je već ozbiljna vest, pogotovo jer su se čuli Morati i Celino. A ne priča da Noćerino dolazi...

        U svakom slučaju za ove igrače na sredini terena se bore isti klubovi i to Inter, Roma i Totenhem. Mislim na Naingolana i Paulinja a Totenhem bi najpre uzeo Guarina!

        Očekujem da Inter ispoštuje Macarija i dovede Naingolana (otac Indonežanin) bez obzira na pregovore Moratija i Tohira. A dolazak Paulinja očekujem u slučaju prodaje Guarina. Paulinjo se bukvalno nudi Interu ali problem je dati odmah i €15m...

        I poslednje je to da navodno je Isla najbliži dolasku u Inter što se tiče tih krilnih bekova. Basta ne a kamoli Zuniga... Kolarov bi morao da smanji platu a inače bi lagano moglo da se plati obeštećenje za njega.
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • #64
          Originally posted by Il Capitano View Post
          Paulinjo se bukvalno nudi Interu ali problem je dati odmah i €15m...
          Kako meni ovo mizerno zvuci Kao da treba da damo 115 miliona a ne 15. Ovo je prelazni rok gde treba da da pare kako zna i ume inace cemo narednih 10 godina ostati bez ikakvih uspeha!
          sigpic

          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

          Comment


          • #65

            Tevez u AC Milan, Juve šta ćeš ti napraviti?

            - Agent Argentinca sreo se sa Gallianiem i također razgovarao o Julio Cesaru. Marotta ima sastanak sa Realom na rasporedu: on će poslati novu ponudu za Higuaina

            Marchisio:"Dopustite da razumijem da li sam ja još uvijek važan"

            Inter: Nainggolan plus Isla

            - Sastanak Branka - Celino: koraci naprijed za Mazzarriev prioritet

            - Danas će biti pregovori sa Pozzom za Čileanca

            Cavanieva majka: "City ili Real"

            Toro: Calaio, Almiron i... Marrone

            Marchisio:"Juve, ako želite ja ću otići"

            - "Razgovarat ću sa klubom da vidim koliko sam važan: ako ne računaju na mene, pogledat ću na drugom mjestu. United i Monaco? Veoma ponosan"

            - Pogba obećao vjernost:"Uvijek ovdje"

            AC Milan - Tevez sastanak i dogovor: posao će se dogoditi

            Inter mijenja: Isla u ruci. On je krilni igrač za Mazzarria

            Nainggolan, to je bitka između Morattia i Rome

            Napoli dobio svoje prvo pojačanje: Mertens

            Lazio spustio Bigliu u Rim

            AC Milan blokirao Teveza

            - Galliani se sreo sa njegovim agentom u Milanu i napravio još jedan korak naprijed u tom poslu. Juve demantovao sastanak i povukao se nazad. Marotta:"Mi nećemo sudjelovati u aukciji."

            Marchisio:"Budućnosti? Ako ja više nisam bitan za Juve potražit ću na drugom mjestu"

            - Veznjak nakon glasova o njegovoj prodaji: "Razgovart ću sa klubom. Ponosan ako su klubovi kao Manchester United i Monaco zainteresovani za mene."

            Svi vjeruju u Balotellia. On je već fenomen u Brazilu

            - On na twitteru:"Profesionalnost, poniznost i naporan rad. " Pele:"On je odličan." Neymar ga želi kao prijatelja

            Inter, Isla bliže. I pogled na Nainggolana

            Viola tu je Joaquin. Roma, tu je Paulinho

            Comment


            • #66
              Originally posted by Condition23 View Post
              Kako meni ovo mizerno zvuci Kao da treba da damo 115 miliona a ne 15. Ovo je prelazni rok gde treba da da pare kako zna i ume inace cemo narednih 10 godina ostati bez ikakvih uspeha!
              Smešno zvuči i to kako je prošle godine bilo pripremljeno €25m za Mouru, onda naravno nije mogao Inter da se nosi sa Junajtedom a pogotovo PSŽ-om. Kao da treba ceo upravni odbor da zaseda za kupovine veće od €15m a naravno i takva "žrtva" što vole da kažu Morati i Branka bi se verovatno desila u drugoj polovini avgusta. Do tada će naravno Totenhem da mazne Paulinja 5 puta.

              Tohir i neizvesna budućnost u narednim godinama (možda i izvesna sa njim, što da ne) ili mrcvarenje u svakom prelaznom roku ali relativno stabilnija budućnost sa čovekom koji voli Inter iz sveg srca i koji planira da za koju godinu svom čedu podari novi stadion.
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • #67
                Нема ту шта Крле да се сикираш, моје мишљење је да ви и Тотенхем делите та два играча, само је питање где че који, тј. ко ће да зграби Наинголана а ко Паулиња.

                Мсм да би кул било да молиш бофа да Паулињо искида на Купу Конфедерација па да се Тотенхем залети по њега, а ви да узмете Наинголана који има искуства играња у Серији А.

                Comment


                • #68
                  Izvinjavam se sto prekidam, ali otkud sada ova promena tona kod Markizija?
                  sigpic

                  Comment


                  • #69
                    Брате, и мене то опасно сикира

                    Моје мишљење је да медији дижу фрку, ето пре неки дан излетела вест да Видал хоће 10-ку, човек после пар дана лепо изашао у јавност и рекао, ало људи не трипујте, није истина.

                    Сад је на удару Маркизио, селе га сваки дан, те Монако, те Јунајтед...и дечко им лепо на питање одговорио "Тренутно сам са репком и концентрисан сам на то. Када се заврши КК сешћу са људима из клуба и ако они мисле да не требам Јувентусу идем коме требам", дипломатски скроз одговор.

                    Дакле, све је на клубу, Јувентусу, играч жели да игра код нас, клуб се пита и искрено мислим да нема шансе да он оде, очајан би потез то био јер дечко живи за клуб, а ако нам већ фале средства боље продати Погбу који ће сигурно кроз сезону, две, три желети да промени средину из оног или овог разлога јер једноставно нема тај осећај припадности као играч који је у клубу поникао.

                    Наравно, све је ово моје мишљење, видећемо како ће се ситуација развијати.

                    Comment


                    • #70
                      Markizio treba da ostane do kraja karijere u Juveu, Boze zdravlja kapitenska traka i mesto medju legendama kluba.

                      @ Krle sto se tice Indonezanina daleko mu lepo kuca...ne trebaju nam takvi napumpani milijarderi koji menjaju misljenja kako duva vetar. Nisam toliko upucen sta se desilo sa Malagom ali deluju mi kao dobar primer da ne treba pokleknuti pred milionima ovih isfrustriranih bogatasa. Ne mogu da zamislim Inter bez familije Morati, tradicija je nesto sto ne moze da se kupi i napravi instant novcem. Klub mi ovako ima dusu i srecan sam sto navijam za Inter. Nikad u zivotu necu da volim neko kosooko govedo koje ce kao svinja da sedne na celo kluba a juce saznao gde se nalazi Italija. Teraj to!
                      sigpic

                      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                      Comment


                      • #71
                        Што се Маркизија тиче

                        http://www.tuttojuve.com/?action=read&idnotizia=144190

                        Comment


                        • #72
                          AC Milan - vesti:

                          - u borbu za potpis El Sharaawy-ja su se pored Napolija i Man City-ja prikljucili u Man Utd i Arsenal
                          - Santos ponudio €6m za Robinha, Milan traži €10m
                          - Menadžer Nacer Chadlia kaže kako su oba milanska kluba zainteresovana za njegovog igrača
                          - Galliani rekao Kii Joorabchianu da pronađe kupca za Boatenga
                          - Predstavljanje Polija i ozvaničenje transfera bi trebalo da bude 16.juna
                          - Le10Sport javlja da ukoliko PSG ne uspe da angažuje Rooneya da će sledeća meta biti El Shaarawy
                          VALENTINO ROSSI #46

                          Comment


                          • #73
                            Evo da ti objasnim Kondi sta je bilo sa Malagom. Kupio ih je covek koji je teski milijarder, rekao je da ce finansirati klub, ali je odbor upravni Malage ostao na celu. Zauzvrat je hteo nesto da gradi u oblasti Malage, da investira u Andaluzijsku oblast, hoteli, "resorti" ili nesto slicno, nisu mu dali na njegovo iznenadjenje sto su odbili planove koji bi samo pomogli daleko toj oblasti i gradu. Pa su odbili planove za nov stadion i covek je to shvatio veoma licno. I kada su stigli racuni i gubici, on je odbio da ih plati, samo se povukao iz kluba. Dakle kriva je uprava tog grada, jer su samim tim odmogli svom klubu i gradu. Isto je kao i ovde, kad dodje investitor da investira, covek kada vidi kakva je birokratija i kakvi su zakoni i sta sve treba covek da uradi da bi dobio dozvolu, ode lagano, i on nije na gubitku, mi smo, tj u ovom slucaju grad Malage.

                            Paulinho vs Nainggolan, pa tu ne bi trebalo ni da se razmislja koga uzeti. Meni se Paulinho uopste nije toliko jak igrac, solidan veznjak koji trci dosta, radi, ali nije toliko kreativan i nije toliko dobar u defanzivi, cak ni tehnicki nije toliko dobar. Najbolji je kada treba da se ubaci napred, to mu je velika prednost. Ali onako, precenjuje ga Corinthians, traze 20m, sto je mnogo...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • #74
                              Sto se tice Marche on ce otici samo ako ga uprava potera,a za tako nesto postoji 1% sanse.On je jedan od retkih fudbalera koji nema menadzera,otpustio ga je pre par godina sa objasnjenjem da njemu menadzer ne treba,jer ne planira odlazak iz maticnog kluba i da se ugovor novi potpisuje za 5 minuta.

                              Comment


                              • #75
                                Originally posted by Freshman91 View Post
                                Paulinho vs Nainggolan, pa tu ne bi trebalo ni da se razmislja koga uzeti. Meni se Paulinho uopste nije toliko jak igrac, solidan veznjak koji trci dosta, radi, ali nije toliko kreativan i nije toliko dobar u defanzivi, cak ni tehnicki nije toliko dobar. Najbolji je kada treba da se ubaci napred, to mu je velika prednost. Ali onako, precenjuje ga Corinthians, traze 20m, sto je mnogo...
                                Plus sto nije osetio fudbal u top ligama. Bio mucenik u Litvaniji :/
                                sigpic

                                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                                Comment

                                Working...
                                X