Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona u Serie A 2013./2014. (transferi, spekulacije, pripremne utakmice...)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Originally posted by Wilshere_10 View Post
    Samo jos njega da prodaju...
    Ја бих га лагано пустио, набио мало цену и пустио јер овај мали што брани за младу Италију брани као змај, лагано Буфонов наследник, лагано !

    Наравно 30 милки уложиш у појачања, одбрану пре свега, мада лепо би легло и неко крило нпр.

    Comment


    • #47

      Juventus kreće po Zunigu

      - Agent je u Kolumbiji da odluči o budućnosti krilnog igrača Napolia. Bianconeri su u napadu da prestignu Inter. U međuvremenu, iznenađujuće su uzeli defanzivca Reginia iz Empolia ispred Milana.

      - Agnelli otvara sezonske karte:"Sastanak sa historijom."

      "AC Milan želi Matria nazad"

      - Galliani:"On je bio naš, ja bih da ga vratim kući". Juve postavio cijenu:15 miliona. El Shaarawy ostaje problem.

      Kuzmanović i kompanija, Inter se našao sa 20 igrača za prodaju

      Da, Napoli je dovedo Joaquina. Napoli: Mertens

      Šok Monaca,100 miliona za Ronalda

      Ultimatum Toru Glik-Darmian

      Palermo: požuri

      100 miliona eura za Ronalda!

      - Ruski predsjednik Monaca ga želi kupiti za Ranieria. Luda ponuda Realu, plus 20 miliona po sezoni portugalskoj zvijezdi

      Službeno je: Garcia je novi trener Rome:"Mi ćemo pobjeđivati"

      El Shaarawy: "AC Milan, ja ću ostati."Ali, Napoli ide u napad

      Nani na prodaju, Juventus razmišlja o tome

      Inter na Roja, argentinskog defanzivca

      Joaquin je Fiorentinin. Sada za Ambrosinia

      Pele krunisao Balotellia:"Super"

      Strašne optužbe protiv Messia: porezna utaja

      - On izbjegao 4 milliona poreza. Otac uključen

      Conte, vjenčana lista

      - Juve na poslu da osigura nova pojačanja treneru. Borba sa Milanom za Teveza, zatim Zuniga i Ogbonna. Ali, pazite na Higuaina i Jovetića

      Pharaon je također u opasnosti da izgubi mjesto u reprezentaciji

      - Razumijevanje sa Balom ne funkcionira. Prandelli gleda prema drugim opcijama. Posebno na Kupu Konfederacija sutra: Euro U-21: to će biti protiv Holandije

      Garcia:"Izabrao sam Romu da osvajam trofeje, Europa nije dovoljna."

      - Francuski trener:"Volim moje igrače". Benatia:"Lazio? Već ih pobjediti"

      Inter, Thohir daje datume. A Barca zove Handanovića

      - Blaugrana nudi 23 miliona za golmana. Moratti želi 30 miliona eura

      Zanetti, još jedna godina. Ambrosini, gorki oproštaj

      Fiorentina, tu je Joaquin. Mega ponuda za Gomeza

      Problemi za Messia:"On je izbjegao platiti 4 milona poreza."

      Comment


      • #48
        Izgleda da je Milan opasno zagrizao za Polija... Licno meni je to bas sisica od igraca. Izvikana kreativnost a pod pritiskom ga nema nigde. Ti igraci bez srca nisu za top klubove. Zelim mu sve najgore.
        sigpic

        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

        Comment


        • #49
          Originally posted by Condition23 View Post
          Izgleda da je Milan opasno zagrizao za Polija... Licno meni je to bas sisica od igraca. Izvikana kreativnost a pod pritiskom ga nema nigde. Ti igraci bez srca nisu za top klubove. Zelim mu sve najgore.
          To je sigurica da dolazi.

          Comment


          • #50
            Човек био у Милану, зимус договорио све са Јувентусом и на крају од у Милан. Мада искрено мислимд а је Јуве одустао од њега, да није био он тај који се предомислио.

            Мани је он ок бек-ап решење, а ако се развије како се некада предвиђало може да у некој скоријој будућности буде и носилац везног реда, плејмејкер неки, мада у репрезентацији Италије никада неће имати неку већу улогу јер ће бити у сенци Вератија који је реално два копља испред њега.

            На крају да додам да је имао одличну сезону у Сампдорији, вероватно и најбољу у његовој каријери.

            Comment


            • #51
              A sta si ocekivao Brajkula, da ce doci u Juve da greje klupu, kada vec moze u Milanu da igra standardno ?

              Comment


              • #52
                Ne verujem da ce u Milanu da igra prvu postavu pored Montoliva. Procitah negde da ce odlaskom Ambrozinija kapitensku traku preuzeti Rikardo sto je veliko iznenadjenje.
                sigpic

                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                Comment


                • #53
                  Pa ima mesta i za Montoliva i za Polija u prvoj postavi s obzirom da Milan sledece sezone nece igrati sa tri napadaca, po naredjenju Berluskonija.

                  Comment


                  • #54
                    Tancredi Palmeri ‏@tancredipalmeri 59m
                    Inter has been contacted for Guarin by Anzhi, according to Sky Italy. Previously Inter turned down a 20m € bid by Tottenham
                    Pregovara sa sa Rusima

                    Comment


                    • #55
                      Originally posted by Condition23 View Post
                      Ne verujem da ce u Milanu da igra prvu postavu pored Montoliva. Procitah negde da ce odlaskom Ambrozinija kapitensku traku preuzeti Rikardo sto je veliko iznenadjenje.
                      Носио је Монтоливо и прошле сезоне пар пута траку, чисто да назначим. А она би евентуално могла да иде Шаравију за кога постоји могућност да оде или Мексесу, односно Абијатију који је и заменик капитена. Сад како не верујем да ће Абијати догодине бити први избор отпада и он након Амбросинија, тако да оно...

                      Originally posted by CARTEL1970 View Post
                      Pa ima mesta i za Montoliva i za Polija u prvoj postavi s obzirom da Milan sledece sezone nece igrati sa tri napadaca, po naredjenju Berluskonija.
                      Неће играти са три нападача, тако се прича, али ће играти са 10-ком иза. Ту ће позицију вероватно попуњавати Сапонара, који је сјајан и потенцијал потврђује на овом ЕП за младе, или евентуално неко појачање, а Милан се повезује са Пастореом и Диамантијем, тако да је то место у 4-3-1-2 мање више попуњено. Сад остала три места - Монтоливо дефинитивно плејмејкер, поред њега Боатенг и Де Јонг с тим што се оставља питање у ком ће стању исти бити након повреде. Дакле где је ту место за Полија у овом моменту ја стварно не знам. А ту додамо и Ноћерина и Мунтарија, плус чињеницу да Алегри воли да игра са дефанзивно оријентисана везна, назовимо "месара" и једним који креира, тако да се овај никако не може угурати поред Монтолива ту у поставу.
                      Last edited by Brajkula; 13-06-13, 20:11.

                      Comment


                      • #56
                        Saponara jeste talenat, ali ne verujem da ce biti vec prve sezone u startnu postavu. Mislim da ce Boa i Nocerino biti prodati, tako da sam tipovao da Poli igra u vezi sa Montolivom, a iza njih De jong. Od Pastorea nema nista, jedino ako se Faraon proda, za Diamantima ne znam, ali na kraju me i ne bi cudilo da nikog ne dovedu za tu poziciju desetke vec da se rotiraju Boa i Saponara.
                        Last edited by Lion; 13-06-13, 21:09.

                        Comment


                        • #57
                          Зашто не одмах Сапонара ? Дечко је стварно добар и ако у клубу нема бољег зашто га склањати ? Једино ако Алегри опет почне да лута са Боатенгом, то ме не би изненадило или ако се доведе Диаманти који ће тако вероватно имати предност.

                          Comment


                          • #58
                            Zato sto sa njim nece moci ni da prismrde Juventusu, a valjda im nije cilj da se ponovo bore za trece mesto.

                            Comment


                            • #59
                              Originally posted by CARTEL1970 View Post
                              Pa ima mesta i za Montoliva i za Polija u prvoj postavi s obzirom da Milan sledece sezone nece igrati sa tri napadaca, po naredjenju Berluskonija.
                              Slicni (maltene isti) tipovi igraca tako da ih nikako ne vidim zajedno na terenu. Realnije je da Poli bude zamena Montolivu.

                              Originally posted by Brajkula View Post
                              Носио је Монтоливо и прошле сезоне пар пута траку, чисто да назначим. А она би евентуално могла да иде Шаравију за кога постоји могућност да оде или Мексесу, односно Абијатију који је и заменик капитена. Сад како не верујем да ће Абијати догодине бити први избор отпада и он након Амбросинија, тако да оно...
                              Vodim se logikom da je Montolivo premalo u klubu da bi odjednom postao ikona i kapiten. Mora neki red da se zna. Pa jebem mu misa nema valjda klauzulu da mora da nosi traku :/

                              ------ Usput: Ide neka varijanta da Morati da lovu i Bardija za Naingolana. Izbaksuzirao mi Brajkulica naslednika Bufona
                              sigpic

                              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                              Comment


                              • #60
                                Brajki , danas sam nesto citao da Inter hoce da se pojaca sa Nocerinom . Znam da je to mala mogucnost ,jet tesko da ce Milan da ga da , ali kada je Pirlo presao kod vas , ti si upucen u Italijane i ako znas kazi koja je sansa da predje u Inter .

                                Comment

                                Working...
                                X