Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona u Serie A 2013./2014. (transferi, spekulacije, pripremne utakmice...)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma naravno , ali poslije onakve sezone mislim da je mogao i u bolji tim , ali hajde nema veze
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • Totenhem je trebalo te pare za njega da pljune a ne za Soldada ali steta da majstor ode u onu trulu atmosferu kod nazovi trenera. Sto se mene tice, odlican potez i njega i Lacia.
      sigpic

      Comment


      • Izgleda propalo , nista od transfera Buraka u Lazio
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • VALENTINO ROSSI #46

          Comment


          • Sada kada je propao on se hvata za grb...

            Comment


            • Sta bi sa Laciom i napadacem???
              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

              Comment


              • Trazio mu agent dva miliona na kafu i odbio Lazio,cuj dva miliona jbt
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • E Kaka Kaka , da si se ranije vratio ne bi skidao taj osmijeh s lica , jebali te milioni

                  Ali hajde , bolje ikad , nego nikad
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Originally posted by AK47 View Post
                    Trazio mu agent dva miliona na kafu i odbio Lazio,cuj dva miliona jbt
                    Garant ga Wenger kontaktirao u medjuvremenu. Nego, stvarno, je l' dobar on za Arsenal?
                    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                    Comment


                    • Originally posted by Ves View Post
                      Garant ga Wenger kontaktirao u medjuvremenu. Nego, stvarno, je l' dobar on za Arsenal?
                      Igracina zivota mi,sve zna covjek ja bih sad potpisao u Chelsea da dodje ako odu ove camuge na posudbe
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Originally posted by PRINCE View Post
                        Sada kada je propao on se hvata za grb...
                        hvata se za grb zato sto voli Milan, da vise voli novac sedeo bi na klupi u Realu i uzimao im 10 miliona godisnje ili bi otisao u neku egzoticnu ligu gde bi bio bogotac i gde bi ga placali suvim zlatom... i ne mozes reci da je propao, svakako je stariji i ne moze da se vrati u onu formu kakvoj je bio ali i kao takav je za Italiju a narocito za Milanov vezni red ogromno pojacanje i upgrade
                        VALENTINO ROSSI #46

                        Comment


                        • Originally posted by Valentinik Rossifumi View Post
                          hvata se za grb zato sto voli Milan, da vise voli novac sedeo bi na klupi u Realu i uzimao im 10 miliona godisnje ili bi otisao u neku egzoticnu ligu gde bi bio bogotac i gde bi ga placali suvim zlatom... i ne mozes reci da je propao, svakako je stariji i ne moze da se vrati u onu formu kakvoj je bio ali i kao takav je za Italiju a narocito za Milanov vezni red ogromno pojacanje i upgrade
                          Nauzimao se on novca u Realu, ne brini za to, obezbedio je on i praunuke. Smorila ga klupa pa eto svratio da odigra standardno neku sezonu u Milanu.

                          Comment


                          • Konte stopirao trougao Borielo-Kvaljarela-Djilardina bar sam ja tako cuo,ostaje jos 40 minuta videcemo sta ce se desiti
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Jeste,nema nista od tog transfera,ne zeli Konte da menja Kvaljarelu za Djilardina

                              Comment


                              • Шта се заправо десило јуче

                                Comment

                                Working...
                                X