Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona u Serie A 2013./2014. (transferi, spekulacije, pripremne utakmice...)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by Brajkula View Post
    Шта сам ја читао, тачно нисам сам са собом. Било како било видећемо брата на делу, нек се покаже, нек буде 2.
    Ako ima ove pare sto kazu, da povede sa sobom Payeta i Dignea(ako im treba levi bek), i da "djuskaju" kako bi ti to rekao. Jos cujem da Galliani nije iskljucio prodaju El Shaarawy-a, on ode, pa imaju cak sanse za to...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • #32
      Ја данас читао да Шаравија напада глумац из Напуља, иначе и Газета и Кориере пренели да је Галијани изави да Шарави није недодирив, само да ли је сума од 30 милки одговарајућа

      Иначе, они нападају Тевеза и наводно је агент Ериксена виђен у Милану. То су ок појачања, не спрдају се они уопште само што се не појачавају тамо где највише шкрипи, а то је одбрана. И да одласком Амбросинија ценим да ће сто посто довести неког играча тог типа, месара тркача.

      Comment


      • #33
        Ne vidim zasto bi Saravi hteo da predje iz Milana u Napoli?

        Comment


        • #34
          Originally posted by Layzick View Post
          Ne vidim zasto bi Saravi hteo da predje iz Milana u Napoli?
          То је друга прича

          Ма цела та прича Шарави и Наполи је позорише, игра се глумац, диже тензију.

          Comment


          • #35
            Ma 'de u Napoli, nidje to veze nema. Ostaje covek verovatno, ako ne iskljucimo neku nenormalnu sumu City-a koja se pominjala u medijima...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • #36
              30 miliona za Šaravija , pa ti ljudi nisu normalni I ja sam pročitao da Siti navodno nudi neke nenormlne sume ali po meni to je čista zajebancija
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • #37
                Originally posted by Wilshere_10 View Post
                Što mislis da neće?
                Ja ocekujem odlazak De Rosija. Lik ima 30 godina i poslednja prilika da se utopi za dobru kinti, takodje cele sezone je u kanalu, a pritom je i najplaceniji fudbaler lige ako se ne varam.

                Comment


                • #38
                  Kako mi je drago sto je Garcia novi trener Rome

                  Jednostavno , strasno ga cijenim , nakon onog fudbala koji su igrali kad su osvojili , Landreau , Rami , Debuchy , Beria , Chedjou , Cabaye , Balmont , Mavuba , Hazard , Gervinho , Sow , tih 11 su mi tako cool bili da je to nesto nerealno ..

                  Sretno majstore , da budes bas bas uspjesan

                  Ne bi me cudilo da Payeta dovede odmah u Romu sa sobom
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • #39
                    Cabaye bi leg'o Romi k'o budali samar. A De Rosi kad nije otisao do sad, neka zavrsi karijeru u Rimu...najpostenije.
                    sigpic

                    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                    Comment


                    • #40
                      Tancredi Palmeri ‏@tancredipalmeri 1m

                      Barcelona placed a 23m € bid for Inter's gk Handanovic. Inter should be oriented to reject that
                      Samo jos njega da prodaju...
                      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                      Dakle, ti si portir!

                      Comment


                      • #41
                        Handan ostaje 100% pa nije ni Masimo toliko lud. A i ako cemo realno...u sadasnjem svetu malo je 23 miliona za top 5 golmana.
                        sigpic

                        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                        Comment


                        • #42
                          Ne valja kad imas posla s njima, gadno to rade i uvek izbore ono sto zele. Jebem li ga kako, ali bude po njihovom.
                          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                          Dakle, ti si portir!

                          Comment


                          • #43
                            Pa ko kaze da imamo posla sa njima...glatko to tatica odbio! Ne poslujemo mi sa svakim
                            sigpic

                            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                            Comment


                            • #44
                              Originally posted by Condition23 View Post
                              Pa ko kaze da imamo posla sa njima...glatko to tatica odbio! Ne poslujemo mi sa svakim
                              A pazi kad je odbio ovo

                              Tancredi Palmeri @tancredipalmeri

                              Tottenham 20m € bid for Inter's Guarin has been rejected, according to Sky Italy

                              Comment


                              • #45
                                Ma samo neka odbija, to su odlike velikih klubova. Meni je samo zelja da moj brat Duncan eksplodira u narednoj sezoni. Dosta veznjaka odlazi, treba nam vrela krv.
                                sigpic

                                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                                Comment

                                Working...
                                X