Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona u Bundesligi (transferi, pripremne utakmice...)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Miralem klasa, da je srece da je ovo istina. Kada krene da bombarduje po Bundesu..:S

    Pjanic pre Eriksena any day of the week.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • #47
      Ajaks gaji slican stil kao i Dortmund, Pjanic mi se ne uklapa u ovaj sistem Dortmunda.Eriksen do sada nije imao problem sa povredama i mnogo ce se lakse uklopiti.A i veci je potencijal od Pjanica, Dortmund ima srece da skoro svi veliki klubovi imaju zver na toj poziciji.Necu da raspravljam o tome ko je bolji od njih dvojice kada sam siguran da se Eriksen bolje uklapa u Klopov sistem.Danac bolje moze da odgovori Klopovim zahtevima, pre svega se to odnosi na presing.

      Comment


      • #48
        Ako dodje u Borussiju iz dna duse cu mrziti Bayern

        @Brajkula Pjanic >>>>> Eriksen

        Comment


        • #49
          Nemam nista protiv Eriksena , bas nista , ali iskreno , ne mogu da se sjetim bilo koje utakmice , van holadnskog prvenstva da je odigrao dobro ..
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • #50
            Originally posted by Maric91 View Post
            Ajaks gaji slican stil kao i Dortmund, Pjanic mi se ne uklapa u ovaj sistem Dortmunda.Eriksen do sada nije imao problem sa povredama i mnogo ce se lakse uklopiti.A i veci je potencijal od Pjanica, Dortmund ima srece da skoro svi veliki klubovi imaju zver na toj poziciji.Necu da raspravljam o tome ko je bolji od njih dvojice kada sam siguran da se Eriksen bolje uklapa u Klopov sistem.Danac bolje moze da odgovori Klopovim zahtevima, pre svega se to odnosi na presing.
            Пајкец, Пjанић је две године старији од Ериксена и када је био негде у овом добу у коме је сада Ериксен је решавао утакмице Лион-Реал Mадрид у корист Лиона, најмање два пута слабијег тима у тој компарацији...сети се једног меча у Европи где је Ериксен тако одлучио, а ово је још било у кнок-аут фази. Мсм да је довољно.

            Comment


            • #51
              Ti meni nisi dao odgovor kakav sam ocekivao, nisam govorio o njihovom kvalitetu kada to nije presudan faktor.Pjanic nije za Dortmundov sistem, zamisli njega da vrsi presing na Martineza i Svajnstajger.Po karakteristikama je Eriksen mnogo blizi Geceu nego Pjanic.Jedini razlog zasto ce biti Pjanic doveden je zbog toga sto Dortmund nije hteo da plati Ajaksu 15 miliona evra.A i ne verujem u to da ce Roma pustiti Pjanica ispod cene, kada mogu recimo Totenhemu da ga uvali vise.Sumnjivo mi je i tih 12 miliona evra.
              Last edited by Ricma; 22-06-13, 16:17.

              Comment


              • #52
                Нзм ти ја то Марићу, мсм то који је трансфер реалнији, али ако гледаш реално квалитетнији играч из јаче лиге за мање паре увек пре од мало мање квалитетног играча из слабије лиге за веће паре, проста рачуница. А што се система тиче, одакле ти то да Пјанић не може да игра добро пресинг ? У осталом не сумњам да би Клоп то наместио како ваља, но да овај Данац делује некако "лепршавије" од Босанца, делује, ту се слажемо.

                Искрено ја бих пре бирао Пјанића, разлози наведени, сад друга је ствар у ком су бунилу ови из Рима кад се јавила прича да пусте Пјанића САМО за 12 милиона.

                Comment


                • #53
                  Delovalo je u ponedeljak da je done deal za Eriksena dok Cork nije to demantovao.Da su oni gledali koji je kvalitetniji igrac, onda se ne bi ovako iscimali oko Eriksena koji je bolji fit za Dortmundov sistem.Meni je upitna Pjaniceva kondicija i izdrzljivost za nemacke uslove, dok u Danca ne sumnjam.Igra se mnogo brze i dinamicnije u Nemackoj i pitanje je kako ce se Pjanic prilagoditi tome posto je navikao na lezerni stil koji se igra u Italiji.Zbog toga samja vise za Danca, posto su male razlikle izmedju holandske i nemacke lige.A kada uporedis holandsku i nemacku ligu(a pritom izuzmes Bajern i Dortmund) ekipe koje se tamo takmice tamo i u BL su slicnog kvaliteta.
                  Last edited by Ricma; 22-06-13, 16:45.

                  Comment


                  • #54
                    Брате, боли мене уво ко ће да пређе у Дортмунд, да ли Данац да ли Босанац, само сам мишљења да је Пјанић бољи играч индивидуално. Док ето та твоја прича са системима има неку логику и у праву си, што опет не икључује могућност да би Пјанић својим квалитетом могао лако да се привикне на исти, лагањезе.

                    Comment


                    • #55
                      Originally posted by Brajkula View Post
                      Готово, полудео матори Морати скроз, нек му бека ћуска Џонатас и лудаци, а Донати који се не ЕП за младе испоставио скроз ок нек се весели са Швабама.
                      Verovatno ne bi imao minute u ovoj sezoni, izgleda da postoji klauzula u ugovoru da mozemo da ga vratimo samo ne znam po kojoj ceni. Nije to toliko los potez mada je bolji od Dzonatana kako god okrenes. Ja ne znam kako ne ode iz kluba.
                      sigpic

                      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                      Comment


                      • #56
                        Pjanic dosta jaci igrac od Eriksena trenutno, nemojte da se salimo. Treba i da se uzme u obzir da u karijeri prakticno nije imao normalnog trenera za razliku od Krisa. Da jeste, moje misljenje je da bi bio sad i u jacem klubu u Rome. Takodje je imao i neke nezgodne povrede.

                        Klopara bi ga usavrsio dodatno, pun pogodak za Dortmund.
                        sigpic

                        Comment


                        • #57
                          Jacques Zoua(21) prvo pojacanje HSV-a. Igra na poziciji napadaca i dolazi iz Basel-a. Potpisao ugovor do 2016. godine.

                          Barrios bi mogao u Werder bez obestecenja.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • #58
                            http://www.footyheadlines.com/2013/0...1314-home.html
                            Evo dobar dres za trening

                            Comment


                            • #59
                              Adam Szalai novi igrac Schalkea. 8 miliona obestecenje, ugovor na 4-godine..

                              Sergei Palkin potvrdio da je Dortmund ponudio 23 miliona za Mkhitaryan-a.

                              Diego ostaje u Wolfsburg-u i verovatno ce potpisati novi ugovor.

                              Frankfurt i zvanicno kupio Joselu-a i Schröck-a iz Hoffenheim-a.

                              Barrios hoce u Werder, ali Werder mu jos nije ponudio ugovor. Moze preci bez obestecenja, jer nije primio pet meseci platu(sreca po njega pa ne zalazi na brdoviti Balkan )
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • #60
                                Originally posted by D-Wade View Post

                                Frankfurt i zvanicno kupio Joselu-a iz Hoffenheim-a.
                                Jesu se usrecili, momak ne zeli da potrci na utakmici. Kako je samo Real Madrid na njemu uzeo para, najveca ubleha.

                                Comment

                                Working...
                                X