Announcement

Collapse
No announcement yet.

Преноси 2013/2014

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Па прост је много овај свет, ако један италијански клуб нема да баци 50 милки на оног мајмуноликог Нејмара, сад лига не треба да се преноси без обзира што су ти италијански момци изузетно талентовани, велика нејасноћа....а у осталом, шта се ја овде примам, дешко је изразио само својое мишљење, које нема баш пуно везе са реалношћу.

    Плус што смем руку да дам да би СК био доста гледанији да се уместо Пример убаци Калћо из простог разлога што доста људи са вох простора више готиви клубове са чизме него пак ове са Пиринеја где се на овим просторима готиве искључиво Барса и Реал (уз наравно неке мале изузетке у виду екстрема да неко цени Атлетико Мадрид или Валенсију нпр.)

    Comment


    • #32
      Pokušavam da razumem tu odluku da uzmu Primeru a ne Kalčo ali slabo mi ide. Kažem, ajde klinci, neki neutralni gledaoci i simpatizeri se lože na Real i Barselonu, onda zlatno doba španskog fudbala (doduše pola repke im je u inostranstvu), mogu da se pohvale i dalje odličnim radom sa mladjim kategorijama, a i u više termina su rasporedjeni mečevi za razliku od Serije A. Ali potpuno nezanimljiva borba za viša mesta iz godine u godinu, klubovi grcaju u dugovima itd.

      U Kalču imaš Juve, Milan, Inter, Romu, Napoli + Fiorentina, Lacio, Udineze. Naredne sezone 5 gradskih derbija će biti. Imaš mnogo igrača sa ovih prostora zbog kojih bi sigurno neki neutralni gledaoci pratili ligu (mnogo više nego u Primeri). Imaš onu staru gardu navijača/simpatizera italijanskih klubova kojih je mnogo više od "Španaca".

      Mada verovatno urednici SK misle da će više ljudi gledati Barselonino demoliranje Osasune rezultatom 6:0 (het trik Mesija i ovog plaćenog €57m) nego meč Milan-Inter završen rezultatom 1:1. Možda su i u pravu...
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • #33
        Po meni jedini razuman razlog da je to zbog termina jer bi dolazilo do vecih poklapanja. Ali opet bi radje gledao i reprize nego li spansku ligu gde postoje 2 tima, a ostali se raspadaju sto ce posebno biti slucaj od sa Malagom, Valensijom i Seviljom od jacih ekipa ovog leta gde ce im otici glavni igraci.

        Comment


        • #34
          Шпанија уместо Италије неће доћи. Па са Шпанцима је потписан уговор на 3 године, имају да одраде уговор још 2.
          И даље ништа од најава СК-а што се тиче нових ствари на каналима. Што се ћути? Када ће се објавити?
          Vegetarian stuff is wrong ! You're supposed to eat the cows. They're big, lumbering, stupid things...They'd be everywhere if we didn't eat them.

          Comment


          • #35
            Originally posted by Il Capitano View Post
            Pokušavam da razumem tu odluku da uzmu Primeru a ne Kalčo ali slabo mi ide. Kažem, ajde klinci, neki neutralni gledaoci i simpatizeri se lože na Real i Barselonu, onda zlatno doba španskog fudbala (doduše pola repke im je u inostranstvu), mogu da se pohvale i dalje odličnim radom sa mladjim kategorijama, a i u više termina su rasporedjeni mečevi za razliku od Serije A. Ali potpuno nezanimljiva borba za viša mesta iz godine u godinu, klubovi grcaju u dugovima itd.

            U Kalču imaš Juve, Milan, Inter, Romu, Napoli + Fiorentina, Lacio, Udineze. Naredne sezone 5 gradskih derbija će biti. Imaš mnogo igrača sa ovih prostora zbog kojih bi sigurno neki neutralni gledaoci pratili ligu (mnogo više nego u Primeri). Imaš onu staru gardu navijača/simpatizera italijanskih klubova kojih je mnogo više od "Španaca".

            Mada verovatno urednici SK misle da će više ljudi gledati Barselonino demoliranje Osasune rezultatom 6:0 (het trik Mesija i ovog plaćenog €57m) nego meč Milan-Inter završen rezultatom 1:1. Možda su i u pravu...
            Imaju dosta igraca u inostranstvu, ali poznato je da Spanija koja je osvojila 3 velika takmicenja u nizu tim zasnivala(prvih 11) uglavnom na igrace iz svoje lige (Barse i Reala). I ja se slazem da je Italijanska liga rezultatski zanimljivija, ali meni (moje licno misljenje iskljucivo) je zanimljivije da pogledam mec Spanske lige Sosiedad - Valencia, nego npr finale kupa Italije Roma - Lazio (ono veze sa fudbalom nema, znaci mec je u rangu Jelen Super lige bio). Uporedite to finale, sa finalom Atletiko Real, uzivanje gledati. Opet kazem rezultatski je dosta ujednacenija Serija A, ali Spanci po meni igraju dopadljiviji fudbal. Mada verv bi Italijanska liga imala vise publike, kapiram da sam u manjini.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • #36
              Али ако си гледао два дербија Рома-Лацио пре тога, ово не би написао. Имао си поређења по разним порталима, форумима када су истог дана играли Рома и Лацио и Сити против Јунајтеда, где су људи увелико величали овај први градски дерби....у осталом мсм да ниједна лига из круга петице не може да се похвали толико јаким градским ривалствима као што је то у Италији, ево капо пример питаћу те какав је то дерби Еспањол-Барса ? Мсм да је неупоредиво....

              Comment


              • #37
                Originally posted by Brajkula View Post
                Али ако си гледао два дербија Рома-Лацио пре тога, ово не би написао. Имао си поређења по разним порталима, форумима када су истог дана играли Рома и Лацио и Сити против Јунајтеда, где су људи увелико величали овај први градски дерби....у осталом мсм да ниједна лига из круга петице не може да се похвали толико јаким градским ривалствима као што је то у Италији, ево капо пример питаћу те какав је то дерби Еспањол-Барса ? Мсм да је неупоредиво....
                Still better than Juventus - Torino
                sloboda ili ništa

                Comment


                • #38
                  Originally posted by chofy88 View Post
                  Still better than Juventus - Torino
                  Морам да ти кажем, нзм да ли се спрдаш или то, али сад си лупио глупост опасну. Брате ретко кад Јуве одвали Торино и ако је увек Јуве три класе горе, ево ти и ове године, текма на Олимпику 2:0 за Јуве, голови Артуро 88. и Маркизио 90. егал, опасна текма, борба, сјајна атмосфера.

                  Не лупаш често, али сад си загулио

                  Мада ово је генерално прича о укусима, а знаш како се каже "укус је ко гузица, свако га има", тако да је бесмислена расправа.
                  Last edited by Brajkula; 08-06-13, 20:44.

                  Comment


                  • #39
                    Originally posted by Brajkula View Post
                    Морам да ти кажем, нзм да ли се спрдаш или то, али сад си лупио глупост опасну. Брате ретко кад Јуве одвали Торино и ако је увек Јуве три класе горе, ево ти и ове године, текма на Олимпику 2:0 за Јуве, голови Артуро 88. и Маркизио 90. егал, опасна текма, борба, сјајна атмосфера.

                    Не лупаш често, али сад си загулио

                    Мада ово је генерално прича о укусима, а знаш како се каже "укус је ко гузица, свако га има", тако да је бесмислена расправа.
                    Ma sprdam se, kazem cisto sta ja mislim, nije rasprava.

                    P.S. Kako lep gol Italijana!
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • #40
                      Кажем ти ја дечаци праве весеље

                      Comment


                      • #41
                        Originally posted by IgorPancevo View Post
                        Шпанија уместо Италије неће доћи. Па са Шпанцима је потписан уговор на 3 године, имају да одраде уговор још 2.
                        И даље ништа од најава СК-а што се тиче нових ствари на каналима. Што се ћути? Када ће се објавити?
                        Је л' ти тролујеш овде неког или једноставно волиш да се глупираш?

                        Којих нових ствари? О чему причаш? Кад буде било нешто званично онда ће објавити. Неће сигурно теби да кажу ако су почели са преговорима за неку лигу. Када буду било нешто ново тада ће да кажу. Не знам шта ти ту није јасно? Сваки други дан питаш исто питање и добијаш исти одговор јеботе.




                        П.С. Калчо > Примера!
                        Arise, Serbia!
                        You fell asleep long ago,
                        And have lain in the dark.
                        Now wake up
                        And rouse the Serbs!


                        sigpic

                        Comment


                        • #42
                          Ниједном нисам добио одговор.
                          И пази како разговараш са старијима од себе.
                          Vegetarian stuff is wrong ! You're supposed to eat the cows. They're big, lumbering, stupid things...They'd be everywhere if we didn't eat them.

                          Comment


                          • #43
                            50 пута питаш једно исто питање на које је одговор логичан.
                            Питао си хиљаду пута, и одговорио сам ти ја једном минимум. Ево ти доказ http://www.sportklub.info/forum/show...12-2013/page35, питао си на дну стране и одговорио сам ти на следећој.

                            Стварно очекујеш да ти неко сваки други дан одговара на исто питање?
                            Arise, Serbia!
                            You fell asleep long ago,
                            And have lain in the dark.
                            Now wake up
                            And rouse the Serbs!


                            sigpic

                            Comment


                            • #44
                              Nadam se da ce nam Sportklub televizija omoguciti Italijansku ligu!

                              Comment


                              • #45
                                Italijanski fudbal je propao.
                                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                                Comment

                                Working...
                                X