Announcement

Collapse
No announcement yet.

Преноси 2013/2014

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • О укусима не вреди расправљати... са људима који немају укуса.
    Arise, Serbia!
    You fell asleep long ago,
    And have lain in the dark.
    Now wake up
    And rouse the Serbs!


    sigpic

    Comment


    • Hoće li biti Argentine ove sezone?

      Comment


      • Pa tako to ide, polako ali sigurno. Nadam se da im neće uzeti nešto važnije.
        Kažem ti, liga je smor. OK, može se pogledati derbi Juve, Milan, Inter...ali par utakmica za čitavu sezonu.
        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

        Comment


        • Ruska i Argentinska liga pocinju 1. avgustu,a po rasporedu Sport klub nece prenositi nijednu utakmicu iz tih liga?

          Comment


          • Obje lige ce biti, opusteno.

            UEFA kvalifikacije i njemacki kup su potvrdjeni, a gluposti su da je SK izgubio FA kup.

            Koliko se njih bunilo sto nije bilo prenosa plej-ofa belgijske lige? Znate zasto ih nije bilo? Nisu slali signal. Sjecate li se kad su prije par sezona slali odlozeni snimak od nekih sat vremena iako su morali da salju direktan prenos? SK nije zelio da produzi ugovor i to je to, nije da nisu mogli.
            sigpic

            Comment


            • Zaboravih da napisem i da su otkupljena prava i za International Tennis Premier League

              http://en.wikipedia.org/wiki/Interna..._Tennis_League
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Zaboravih da napisem i da su otkupljena prava i za International Tennis Premier League

                http://en.wikipedia.org/wiki/Interna..._Tennis_League
                A sta je ovo ?
                sigpic

                Comment


                • Novo takmicenje, mnogi ga zovu teniska Liga sampiona, iako nije zvanicno vec komercijalno takmicenje igrace se ozbiljno po svim najavama, a i velike su pare u pitanju. Svaki grad mora da obezbijedi izmedju 4 i 10 miliona dolara igracima, a sve najvece zvijezde koje ucestvuju su nenormalno placeni za svaki mec, spekulise se da Nadal dobija najvise, milion po mecu, iako Vilijams i Djokovic ne zaostaju mnogo.
                  sigpic

                  Comment


                  • maloprije na SK1 za vrijeme utakmice Schalke - Stoke komentator rece da ce biti prijenos EPL subotom od 16.00h? Da li se to moze potvrditi da je vracen termin subotom od 16h?

                    Comment


                    • Potvrdjeno je to odavno

                      http://www.sportklub.info/forum/show...54#post1255054

                      Medjutim, ako liga odluci da ponovo ukine taj termin moze joj bit'
                      sigpic

                      Comment


                      • Da li se misli na UEFA LS i LE ili ce se samo jedno od ta dva takmicenja prenositi(mislim na kvalifikacije)?
                        I da li postoji neka sansa da SK u skorije vreme otkupi prava na neko od ova 2 takmicenja?
                        Hvala.
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Misli se na kvalifikacije za Euro 2016, ali i za Mundijal 2018. godine. To su izuzetna prava, SK ima pravo na sve utakmice, nacionalne televizije ce prenositi svoje reprezentacije, ali ce i te utakmice ici u snimku na SK, sve ostalo direktno, svi giganti evropskog fudbala.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Misli se na kvalifikacije za Euro 2016, ali i za Mundijal 2018. godine. To su izuzetna prava, SK ima pravo na sve utakmice, nacionalne televizije ce prenositi svoje reprezentacije, ali ce i te utakmice ici u snimku na SK, sve ostalo direktno, svi giganti evropskog fudbala.
                            Pa to ej jos bolje nego ovo sto sam pitao,svaka cast za SK bice to uzivanje.
                            Hvala na brzom odgovoru
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Vladane zanima me tvoje mišljenje, da li će SK da produži ugovor sa Španskom ligom pošto ulaze u zadnju godinu ugovora?
                              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                              Comment


                              • Moje misljenje ti nista ne znaci, ali ajde, ja mislim da ce uraditi sve, ipak je to liga sa najvise fudbalskih zvijezda, Barselona i Real imaju brdo navijaca, ali onaj koji ponudi najbolje uslove dobija prava. Ista stvar i za LS.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X