Announcement

Collapse
No announcement yet.

Преноси 2013/2014

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Кад би се Спорт клуб и Фокс Спорт спојили мислим да би тиме угасили сваки могући покушај функционисања било којег спортског канала. Били би убедљиво најјачи у овом делу Европе.
    Vegetarian stuff is wrong ! You're supposed to eat the cows. They're big, lumbering, stupid things...They'd be everywhere if we didn't eat them.

    Comment


    • Ruku na srce, ukoliko Fox zeli da udje na nase trziste nema te sile koja ih moze zaustaviti. Samo je pitanje
      da li ce naci interes i kada.

      Sky je isto sto i Fox, tacnije vlasnicka struktura im je ista. I ide se na ta na Fox bude njihov globalni brend.
      Sad, pitanje je koliko ce im vremena trebati za tranziciju. Vec se govori da ulaze i u Nemacku. Francuzi su
      pali pod Arape, sto je i logicno, i verovatno cemo u narednih par godina gledati pravi rat sportskih monopola
      Fox/Al Jazeera (Bein). S tim da se u Spaniji jos uvek drzi Canal+, samo je pitanje koliko. U Skandinaviji je
      Canal+ postao C-More i sve ide preko broadband interneta. Placa se po utakmici, ili odredjenom sportu.

      Uglavnom, nikad nije bilo zivlje sto se tice platformi sportskih kanala u Evropi.
      It is not the violence that sets a man apart.
      It's the distance he's prepared to go.

      Comment


      • http://www.premierleague.com/en-gb/n...-in-italy.html

        Oni su uzeli prava za Italiju i dogovorili ih ako je vec vlasnicka struktura ista da idu na Fox Sport pretpostavljam.

        Kod nas je ovakva situacija, IMG media je kupila prava, a na njihovom sajtu jasno stoji ko je otkupio prava i ko je nosilac u naredne tri godine

        http://www.premierleague.com/en-gb/n...n-balkans.html

        http://img.com/news/news/2013/april-...ith-img-m.aspx

        E sad Fox jedino moze da kupi nesto od SKa ili SK, mada se u zadnje vrijeme prica o prodaji United Grupe, ipak ih drzi fond. Pominju se dva kupca, austrijski telekom i UPC za sad.

        Saradnja izmedju Foxa i SBBa je sjajna, SBB je doveo Fox Life i Crime, sredio lokalizaciju, njihova su ekskluziva godinama, a kasnije i kanal iz IKO porodice(SK) Film + njima prodali i dobili smo 100% lokalizovani Fox Movies, a na kraju i Fox. Zaboravih i 24Kitchen i njega su doveli i to tako sto su im prodali DoQ (IKO porodica isto).
        sigpic

        Comment


        • Ако се не варам и 24Kitchen је Фоксов производ?
          Плаши ме једна ствар а то је да Спорт клуб једног дана нестане, надам се да до тога неће никад доћи.
          Last edited by IgorPancevo; 30-07-13, 17:05.
          Vegetarian stuff is wrong ! You're supposed to eat the cows. They're big, lumbering, stupid things...They'd be everywhere if we didn't eat them.

          Comment


          • Šteta je što je Premier League Channel HD ugašen za Evropsko tržište a SBB ga je imao u ponudi.
            "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

            Comment


            • Originally posted by IgorPancevo View Post
              Плаши ме једна ствар а то је да Спорт клуб једног дана нестане, надам се да до тога неће никад доћи.
              E, sta ti je ljubav. Vise ga pljujes nego hvalis... ali duboko u sebi znas da ne mozes bez njega.
              It is not the violence that sets a man apart.
              It's the distance he's prepared to go.

              Comment


              • Originally posted by apacrow View Post
                E, sta ti je ljubav. Vise ga pljujes nego hvalis... ali duboko u sebi znas da ne mozes bez njega.
                bez svega se moze, posebno bez SK-a, znam iz iskustva, vec 8 meseci...
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Originally posted by apacrow View Post
                  E, sta ti je ljubav. Vise ga pljujes nego hvalis... ali duboko u sebi znas da ne mozes bez njega.
                  Далеко од тога да га пљујем, ја дајем позитивне критике само а није ни СК без грешака.
                  И дај више објављујте те новитете, сморили смо се
                  Vegetarian stuff is wrong ! You're supposed to eat the cows. They're big, lumbering, stupid things...They'd be everywhere if we didn't eat them.

                  Comment


                  • Originally posted by Mr.M View Post
                    bez svega se moze, posebno bez SK-a, znam iz iskustva, vec 8 meseci...
                    kod mene ista situacija....dođe mi nekad da ukinem tv iz kuće jer nema šta gledati...

                    Comment


                    • Originally posted by Mr.M View Post
                      bez svega se moze, posebno bez SK-a, znam iz iskustva, vec 8 meseci...
                      Osam meseci bez SportKluba, a jos uvek si na forumu. To je tek ljubav.

                      Nista nego da napravimo neki kickstart da ti se kupi TotalTV, nema druge.
                      It is not the violence that sets a man apart.
                      It's the distance he's prepared to go.

                      Comment


                      • Jaca je meni arena Jedino za cime zalim sa SK su Englezi i EL, bez ostalog se manje-vise moze Na Areni mi je NFL & ABA liga, to je ono bitno
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Da nema Arenu, a ima SK bilo bi, jaci je meni SK.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Da nema Arenu, a ima SK bilo bi, jaci je meni SK.
                            Imao sam i jedno i drugo pa sam isto ovde pisao da mi je Arena bolja, jaci je SK po ponudi mada ove vaznije stvari su mi na Areni Slobodno potrazi moje postove od pre godinu-dve
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Плаши ме једна ствар а то је да Спорт клуб једног дана нестане, надам се да до тога неће никад доћи.
                              Што ме нико не демантује бре ?!
                              Vegetarian stuff is wrong ! You're supposed to eat the cows. They're big, lumbering, stupid things...They'd be everywhere if we didn't eat them.

                              Comment


                              • Jel zna neko , kako to da je NFL i NHL prenosila i Arena i ESPN ? Kada se za bilo koju ligu u fudbalu , kosarci uvek spominje da prava ima arena ili sport klub , ne mogu dve tv kuce da imaju prava za istu ligu na prostoru Srbije ?
                                Inace na sbb-u D3 trenutno umesto ESPN HD ide kanal Sport 1 USA , ali to je garant privremeno

                                Comment

                                Working...
                                X