Announcement

Collapse
No announcement yet.

UEFA U-21 CHAMPIONSHIP ISRAEL 2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Brajkula View Post
    Тукао брат 1 на Холанђане у игрици званој "кладионица", лепо плаћа мој брат Моцарт, 2.80
    Smesno je to sto su kladionice Nemce proglasili blagim favoritima, sada ce to Oranje da demantuje brzo.

    Velika steta sto je trener mladih Svaba nije dao poziv Lajtneru, ovako igra Nemaca u veznom redu nece liciti ni na sta sa dva destruktivca.A i fali im krsteno levo krilo.

    Comment


    • Golman i cetvorka u odbrani Italije...sve Interovo <3 Koja je sekta moj idol Masimo Morati!
      sigpic

      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

      Comment


      • Ima Herrmann da izdominira. Ajmo Svabe da se pokaze ko je najjaci!
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Marrone, l'Europeo è gia finito!
          Да не промакне, повреда....Мароне завршио ЕП.

          Comment


          • Тако је то кад вам киксне најјача карика, голман.

            Comment


            • Kazem ja najveci poklon na Fantasyu
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • Evo ga Georginio , brat moj
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • Обрука се Лено прописно. Швабе кући пре него што су стигли.

                  Comment


                  • Gomlan mu je obilato pomogao.
                    sigpic

                    Comment


                    • Nisam vjerovao da je ovoliko bolja Holandija, Njemci bas losi. Najvise razocarao Leno za oba gola je najveci krivac, kako je samo lose odbio loptu kod drugog gola.

                      Kolasinac nije ni na klupi, neka ga nisu stavili da vidi da mu tamo nije mjesto. Ovdje cemo ga uvijek cijeniti, a tamo i uz odlicnu sezonu u Schalkeu nema mjesta ni na klupi. Zato poslije grupne faze, sa babom u ambasadu i rijesavaj papire za sportsko drzavljanstvo BiH.

                      Comment


                      • Ma kako nisi Dani, jaci Holandjani, pa seniori ovde igraju za Oranje, Strootman dvojac stopera, bekovi, citava odbrana, plus napadac, plus Maher, skoro svi iz prvih 11. Nemci nisu poslali svoje najjace jbg...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • PUno bolja ekipa , realno ocekivano , kad se pogledaju imena ovo su za mene sve fantasticni fudbaleri , osim golmana , koji je u PSV-u 3. ili 4. opcija

                          Jos kad se vidi klupa , na kojoj su Fer , Clasie , Depay .. Samo mi krivo sto Locadie nema , mislim da je zasluzio poziv igrama iz PSV-a , ali jbg ..

                          Na kladionici kontam keca da bacim , jaca je Holandija puno , ali rekoh sigurnije je oba daju ..
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • Fresh vjeruj da ne znam kad sam zadnji put pogledao holandjane i totalno sam neupucen. Nisu mi se ovi Njemci svidjali ni u kvalifikacijama, ubili smo ih na Kosevu, ali reko Njemac je to ....

                            Comment


                            • Ma kakvi, i po imenima i po igri slaba Nemacka, ali to je zato sto su oni ove jace igrace vec gurnuli u seniorski tim i vec su to ozbiljni igraci. Mada i ovi Holandjani su.
                              I meni Dale cudno sto Locadia nije dobio poziv, ali barem je Memphis dobio...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • А да закува мало гошингер и на другој страни ?

                                Comment

                                Working...
                                X