Announcement

Collapse
No announcement yet.

FIFA CONFEDERATIONS CUP BRASIL 2013 (15.-30.6.2013.)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Какав је то отац ја да сам Меси у овој ситуацији (а чини ми се да је Меси испао у овој ситуацији) замолио бих судију да прекине игру да сви играчи пруже руку мајстору.

    Comment


    • #47
      a je l' iko ikada prekinuo utakmicu da Mesiju čestita na njegovim potezima...

      Comment


      • #48
        Messi je napravio milion strasnih poteza,ali ono sto je genije Ozil radio na terenu to niko ni ne pokusava.Messi je najbolji na svijetu,ali ide to vise na snagu i brzinu,dok kod majstora suha inteligencija ili umjece
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • #49
          neka tako ostane još dugi niz godina, "Mesi neka igra na snagu i brzinu a Ozil na inteligenciju" kao što kažeš,

          Comment


          • #50
            Samo sto snaga i brzina covjeka izdaju,dok inteligencija nikad.Nema veceg umjetnika od Ozila trenutno u fudbalu

            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • #51
              Originally posted by DelBoy View Post
              a je l' iko ikada prekinuo utakmicu da Mesiju čestita na njegovim potezima...
              Нисам оспоравао Месијев квалитет, погрешно си схватио мој пост, акценат је био на потезу а не на томе да је Меси испао услед истог.

              И за Озила бих додао да поседује фудбалску интелигенцију, док оно жонглирање жваке и враћање исте у уста кроз жонглирање и није толико интелигентан потез.

              Comment


              • #52
                nema šta, mali je genije neviđeni...

                svako voli različite tipove igrača, "o ukusima se ne raspravlja"

                EDIT: ja bih još da dodam....mislim da je uopšte porediti Mesija i Ozila greška, jer igraju na različitim pozicijama, recimo Mesi kao napadač bez snage, eksplozivnosti i brzine ne bi ništa mogao dok Ozil kreira akcije i svakako da je potrebna neka drugačija vizija fudbala....
                Last edited by ognjen; 15-06-13, 22:46.

                Comment


                • #53
                  Грешка је уопште поредити Месија са неким осим са евентуално Роналдом.

                  Comment


                  • #54

                    Comment


                    • #55
                      Spoiler








                      Attached Files

                      Comment


                      • #56
                        Јуче сам погодио тачан резултат, а за вечерашњу текму контам 2-1 за Италију.

                        Comment


                        • #57
                          Originally posted by DelijaHool View Post
                          Јуче сам погодио тачан резултат, а за вечерашњу текму контам 2-1 за Италију.
                          Nema sanse da se ona lazarevacka avet raduje. Bar nereseno.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • #58
                            Moze dati veceras 10 golova,ali koji je trik sa stalnim igranjem ovog Giaccherinijem nikako mi nije jasno...
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • #59
                              Sastavi



                              Valjda ce ova utakmica biti rezultatski zanimljiva.

                              Comment


                              • #60
                                Originally posted by AK47 View Post
                                Moze dati veceras 10 golova,ali koji je trik sa stalnim igranjem ovog Giaccherinijem nikako mi nije jasno...
                                To sam ja Brajkija hteo pitati, ne shvatam njegovo forsiranje. Bas cu danas da ga gledam pomno, da vidim donosi li ikakav doprinos ekipi...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X