Announcement

Collapse
No announcement yet.

FIFA CONFEDERATIONS CUP BRASIL 2013 (15.-30.6.2013.)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by KingEric7 View Post
    Nejmar i Magzi Bogz, teska kategorija bez izrazitog favorita.
    Staviti Magzija, legendu i jednog od najboljih ljudi koji su se pojavili u svetu sporta, u recenicu sa ovim picopevcem je uvreda.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Originally posted by NebojsaNS View Post
      Staviti Magzija, legendu i jednog od najboljih ljudi koji su se pojavili u svetu sporta, u recenicu sa ovim picopevcem je uvreda.
      znači momak je sa 21. godinom došao u situaciju da na stolu ima ponudu Real-a i Barse i ti ga omalovažavaš.......

      Comment


      • Originally posted by DelBoy View Post
        znači momak je sa 21. godinom došao u situaciju da na stolu ima ponudu Real-a i Barse i ti ga omalovažavaš.......
        sigpic

        Comment


        • Ocekivao sam ovakvu utakmicu visokog tempa, sa puno carki na terenu i onog najvaznijeg golova. Po meni dva covjeka obiljezili utakmicu Cavani i Neymar. Cavani je pokazao kako se napadac treba podrediti ekipi. Danas je pored napadacki obaveza imao vise odbranbeni, jer je pomagao Maxi Pereiri da zaustave Neymara. Koja samo pozrtvovanost cak je pomagao i na lijevoj strani.

          Neymar ponovo odlucio utakmicu i pokazao kolika je igracina, ali onoliko glumatanje nicem ne vode.

          Igrac utakmice je Julio Cesar, mada je po mom misljenju to trebao biti Neymar,

          Comment


          • Originally posted by DelBoy View Post
            znači momak je sa 21. godinom došao u situaciju da na stolu ima ponudu Real-a i Barse i ti ga omalovažavaš.......
            Njegovo ponasanje na terenu me je nateralo na to. Jedno je ponasati se tako zbog rezultata, donekle razumem, ali se ovaj baca bio 5 ili 85 minut. Ume bre, neverovatan talenat, moze da bude fenomenalan igrac (vec i jeste), sta mu treba takvo ponasanje u stilu razmazenog derista? Kako se Ronaldinjo ponasao u tim godinama? Pravi Ronaldo koji je bio veca zvezda nego sto ovi danas mogu da zamisle uz drustvene mreze i razvoj medija jedan incident na terenu nije napravio, kakvo foliranje i trazenje faula, pascu tak kada me stvarno pokose. E kada se bude tako ponasao imace postovanje.

            Pritom, ovo isto mi smeta kod Suareza.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment






            • Kad samo ne bi radio ovo...
              It's blue, what else matters?

              Comment


              • Originally posted by danijelkr View Post
                Ocekivao sam ovakvu utakmicu visokog tempa, sa puno carki na terenu i onog najvaznijeg golova. Po meni dva covjeka obiljezili utakmicu Cavani i Neymar. Cavani je pokazao kako se napadac treba podrediti ekipi. Danas je pored napadacki obaveza imao vise odbranbeni, jer je pomagao Maxi Pereiri da zaustave Neymara. Koja samo pozrtvovanost cak je pomagao i na lijevoj strani.

                Neymar ponovo odlucio utakmicu i pokazao kolika je igracina, ali onoliko glumatanje nicem ne vode.

                Igrac utakmice je Julio Cesar, mada je po mom misljenju to trebao biti Neymar,
                slažem se sa tvojim viđenjem utakmice...iako Cavani-ju nije zadatak defanziva, očigledno da u reprezentaciji mora pomagati odbrani, baš je snažan, Suarez me iznenadio, očekivao sam više od njega...jeste se Neymar nekoliko puta bacio nepotrebno, ali mi djeluje da su Urugvajci namjerno isprovocirali njegovu reakciju, naravno, ne opravdavam postupak Neymar-a.....ipak je Cezar odbranio onaj penal, ko će znati šta bi bilo sa Brazilom da je Forlan pogodio pa je vjerovatno zbog toga igrač utakmice....što se mene tiče može proći odabir igrača utakmice

                Comment


                • @Djordje

                  Evo ponovo pitam, mozete li u bilo kom paralelnom univerzumu da zamislite Ronaldinja da radi ovo? Ili prethodne Brazilove desetke Zika, Pelea, Rivalda... Naravno da ne mozete.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Slažem se. Samo nek prestane sa ovim padanjem i počne da se ugleda na gore već pomenute legende brazilskog fudbala i ljudi će ga više poštovati.
                    It's blue, what else matters?

                    Comment


                    • @DeyBoy Skroz sam zaboravio na penal, ali ponovo kad sagledas vise je Neymar doprinijeo pobjedi koliko mi ovo god bilo tesko reci. Urugvajci su mi najbolje pokazali da nikog ne treba ocjenjivati poslije utakmice sa Spanijom. Pokazali su da jos dosta toga mogu uraditi.

                      Comment


                      • Odusevio me Cavani. Nije dao tri gola, vec je pokazao kakva je masina, pa covek je danas brat bratu odradio posao za tri pozicije na terenu.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Rodjen za Barselonu

                          sigpic

                          Comment


                          • upravo krenuo da postavim, mnogo mi je drago sto je otisao u pravi klub da ne kalja neki drugi
                            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Rodjen za Barselonu

                              cini mi se da je bolji od Busquets-a !!!
                              sigpic

                              Comment


                              • Na jednoj stranici post za postom o Neymarovom simuliranju, nije tesko pogledati zadnju stranicu u ovoj temi i vidjeti da je to postavljeno. Vidim niko ne pise da je on kod prvog gola izvukao cijelu odbranu zatim ih pretrcao ko djecu i dodao Fredu. Drugi gol isto namjestio. Da su ga cijelu utakmicu cuvali Cavani i Maxi.

                                Comment

                                Working...
                                X