Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona u Premier League (transferi, pripremne utakmice...)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Real Madrid's €100m bid for Gareth Bale is a 'joke', says Arsène Wenger
    Reci im doktoree
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Real Madrid News™ ‏@RMadridCF_News 23m
      Fabio Coentrao has agreed personal terms with Tottenham, he will earn €4M and sign a 4 year contract. Tottenham will pay €30M.
      Real Madrid News™ ‏@RMadridCF_News 23m
      Gareth Bale will not travel with Tottenham to Monaco as he looks to complete Real Madrid move.
      Real Madrid News™ ‏@RMadridCF_News 13m
      Jonathan Barnes (@GarethBale11 agent) "Spurs has agreed the player's request not to travel to Monaco as negotiations to leave continue"
      Ne znam koliko je ovaj lik pouzdan, ali ove izjave su tacne. Coentrao verovatno na kraju part of the deal...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • 100 miliona ce dobiti Tottenham i Coentrao ode u London(mada jedan kaze da ce Spurs-i dobiti 70 miliona i Fabia). Tottenham dobija pare i vrhunskog levog beka, pazi kada dovede Willian-a i Spurs-i imaju jaci tim nego sa Bejlarom.

        Opste poznato koliko se AVB lozi na Willian-a, sada ima sve pare ovog sveta da ga kupi.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Originally posted by D-Wade View Post
          100 miliona ce dobiti Tottenham i Coentrao ode u London(mada jedan kaze da ce Spurs-i dobiti 70 miliona i Fabia). Tottenham dobija pare i vrhunskog levog beka, pazi kada dovede Willian-a i Spurs-i imaju jaci tim nego sa Bejlarom.

          Opste poznato koliko se AVB lozi na Willian-a, sada ima sve pare ovog sveta da ga kupi.
          Zar on nije tek preso u Anzi i povrijedio se nesto,a pazi da ne budu jaci bez Balea.
          Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

          Comment


          • Ma kako ne bi bili. Dosta kompletniji tim. Coentrao je Tito za Ekotto-a, Willian je klasa od igraca, covek bi morao da igra u prvoj postavi reprezentacije Brazila. Imaju boljeg napadaca nego prosle sezone, boljeg veznog u Paulinhu nego sto su to Parker i kompanija i imaju sada Chadli-a, koji je bolje krilo od Gilfy-a i kompanije.

            A sto se tice Willian-a, odigrao je on vec polusezonu za njih, moze da predje.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Ma ja i dalje sumnjam dok ne vidim da neko ozbiljniji objavi ovo... A sto se tice Williana, on vec zali sto je presao tamo, kaze da je kukao da samo ide iz Shakhtara, ali klub nije prihvatao ponude od klubove, u koje je on zeleo, ne znam koji su, mogu samo nagadjati. I onda dodje Anzhi i ponudi daleko vise od ostalih...
              Last edited by Freshman; 02-08-13, 21:00.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Willian je htio da pređe u Englesku, prema njegovim riječima bilo je ponuda, ne znam konkretno koji klubovi su bili zainteresovani ali ako se dobro sjećam pisalo se da ga je Chelsea tada želio

                Totenhem će riješiti poziciju lijevog beka sa Coentrao-om, odličan igrač, Fabio se posebno istakao u drugom dijelu protekle sezone u Real-u

                vidjećemo šta će Totenhem uraditi od tih para koje dobiju za Bale-a, možda ponude 60 miliona za Rojsa

                Comment


                • Originally posted by D-Wade View Post
                  Ma kako ne bi bili. Dosta kompletniji tim. Coentrao je Tito za Ekotto-a, Willian je klasa od igraca, covek bi morao da igra u prvoj postavi reprezentacije Brazila. Imaju boljeg napadaca nego prosle sezone, boljeg veznog u Paulinhu nego sto su to Parker i kompanija i imaju sada Chadli-a, koji je bolje krilo od Gilfy-a i kompanije.

                  A sto se tice Willian-a, odigrao je on vec polusezonu za njih, moze da predje.
                  Wilijan im nije preso niti sam vidio negdje da se spominje tako da je o njemu suvisno pricati.Osjetice se neigranje Balea sigurno bez obzira na ova pojacanja koja su solidna.
                  Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                  Comment


                  • Ma to ne mora biti Willian kako Wada istice, iako on vrlo lako moze biti opcija, jer Anzhi ne igra LS, a ovaj zeli da ide samo nakon jedne polusezone. Neka pametno uloze novac od prodaje kvalitetno i bice svakako jaki, centralni vezni i napadac im je trebao k'o leba i doveli su ih, doduse napadac je overpaid, ali jbg, bolje Soldado koji je dobar napadac nego izgubljeni Adebayor ili Defoe koji je sklon povredama i naglim promenama forme.

                    Odlazak Balea ce svakako uticati mnogo, ali sa jedne strane moze biti i pozitivna stvar, koliko su se oni oslanjali na njega i sve lopte isle na njega da on resava, fakticki bez neke normalne igre, bez napadaca, jer se kasnije Defoe povredio iako je bio u dobroj formi, jednostavno silovao je AVB. Ovako ce dobiti pare koje mogu uloziti 2-3 kvalitetna igraca, i ako je AVB pametan, moze da napravi vrlo respektabilan tim.

                    Ali, gde li ce njihov domet biti bez Balea.....
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • ZVANIČNO: Sada već bivši štoper Pari Sen Žermena, koji je prošle sezone igrao na pozajmici u Malagi, Dijego Lugano (32) od danas je igrač VBA. Reprezentativac Urugvaja je sa premijerligašem potpisao ugovor na dve godine.

                      Comment


                      • Ode Dempsey u Ameriku

                        Samuel ‏@samuelj29060 3m
                        ESPN: Clint Dempsey to join MLS side Seattle Sounders this weekend after club agrees fee with Spurs. http://es.pn/13tz4f7

                        Comment


                        • Danas pocinje Championship uz 2 prenosa na Sport Klubu. Ja cu odgledati QPR-Shefield Wed jer sam se uzeleo engleskog fudbala.

                          QPR mi je najveci favorit za povratak u Premier ligu i njima dajem najvise sanse za osvajanje Championshipa.
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment


                          • Veliki broj ravnopravnih timova će se ove sezone boriti za ulazak u elitni rang Engleskog fudbala. Mene lično najviše interesuje Wotford, jer su pokupili sve moje simpatije od prošle sezone. A tu je i ono uvek isto pitanje, može li Leeds konačno napraviti korak dalje i vratiti se u PL.
                            Originally posted by Brajkula
                            Veruj meni, radi kako hoćeš

                            Brajkula, 2014. N.E

                            Comment


                            • danas u 17:20h igraju Arsenal - Napoli u okviru Emirates Cup-a, prenos na Arena Sport1, biće interesantno vidjeti Napolitance s obzrom na promjene koje su napravili

                              Comment


                              • Aspas do Allena i to je 1:0... Aspas ima neke zajebane poteze...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X