Announcement

Collapse
No announcement yet.

Roland Garros 2013.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Marej je izgleda definitivno odustao
    Simon Cambers ‏@scambers73 5m
    Andy Murray has withdrawn from the French Open
    Jonathan Overend ‏@5livetennis 3m
    Murray pulls out of French Open.
    http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

    Comment


    • #17
      Olja, ovo je brutalna dominacija...

      Ja bih da bude pitanje - koliko ce opomena zbog prekoracenja vremena dobiti Nadal tokom turnira? Pomenuo bih i Novaka, ali posle onoga u Madridu nisam siguran da ce neko vreme hteti da rizikuje... Nema on taj autoritet kao Nadal, nema cika Tonija iza sebe da mu zavrsava poslove...

      Comment


      • #18
        Nijednu, jer 25 sekundi nece vaziti na RGu...tako barem Fladan rece

        Olja sampion

        Definitivno Andy odustao...steta...nadam se da ce biti ok do Wimbledona...na RGu svakako ne bi imao zapazeniju ulogu...

        Comment


        • #19
          Olja


          Dakle, odustaju polako jedan po jedan, a imajuci u vidu formu ostalih igraca ocekuje nas prilicno dosadan RG sto se konacnog ishoda tice. Novak je doduse krenuo da trenira, ali pogresan sport. Vremenska prognoza takodje nije optimisticna, ocekuje se lose vreme za vreme trajanja turnira, sto znaci dosta prekida, odlaganja, pomeranja, zivciranja... Da bar imaju rasvetu pa da mogu da se igraju nocni mecevi, ali nemaju slepci ni to. Imaju li oni uopste struje u kompleksu? No, izmedju kise i mraka mozda se i uhvati neki dobar mec, samo treba biti strpljiv Jedino pitanje koje ostaje ovoreno je koliko ce Nadal setova izgubiti na svom putu ka odbrani titule? Tipujem na 0.
          Last edited by Navras 16950; 21-05-13, 22:56.
          Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

          Comment


          • #20
            GS 20sec, no?
            Da li su i za RG organizatori odlucili slicno kao na AO.
            Inace ocekuje se dosta kise u ove dve nedelje.;)
            Similis simili gaudet

            Comment


            • #21
              Originally posted by miloolja View Post
              Videla pre neki dan...nisam htela da komentarisem
              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

              Comment


              • #22
                Hvala drage moje, dragi moji

                Da dosta kiše i prekida, ali zna se kome odgovara vlažna i teška šljaka... bar neka dobra strana treniranja fudbala

                Struju imaju, ali novce i volje nešto slabo. Godinama uvode reflektore, stavljaju krov...
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • #23
                  Nedostatak konkurencije ove godine je osjetan, ne vidim ko bi osim Rafe i Noleta mogao uopšte pomisliti o osvajanju titule. Ipak mislim da je Rafa u konačnici siguran na RG-u i da ne bi trebalo bit većih problema.

                  Bilo bi dobro kad bi Dimitrov odigrao zapaženiju ulogu, tenisu fali osvježenja definitivno.

                  Comment


                  • #24
                    Originally posted by Nadalinho View Post
                    Nedostatak konkurencije ove godine je osjetan, ne vidim ko bi osim Rafe i Noleta mogao uopšte pomisliti o osvajanju titule. Ipak mislim da je Rafa u konačnici siguran na RG-u i da ne bi trebalo bit većih problema.

                    Bilo bi dobro kad bi Dimitrov odigrao zapaženiju ulogu, tenisu fali osvježenja definitivno.
                    Samo vi mislite da Nole ne moze da ugrozi Nadala.Ali verujte mi da ce Novak biti onaj pravi na ovom Roland Garrosu.(U to sam siguran u eventualnom mecu u finalu ili polufinalu protiv Nadala)
                    http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by miloolja View Post
                      Hvala drage moje, dragi moji

                      Da dosta kiše i prekida, ali zna se kome odgovara vlažna i teška šljaka... bar neka dobra strana treniranja fudbala

                      Struju imaju, ali novce i volje nešto slabo. Godinama uvode reflektore, stavljaju krov...
                      Ohhhhhh opet si stavila stari avatar

                      Hvala tebi, svaka ti čast!
                      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                      Comment


                      • #26
                        Ma Matz prica kojesta. Prvi favorit je Nadal. Tu nema dileme. Matz je jednostavno previse opsjednut Borgom, racuna da ako bi Nadal izgubio 2-3 RG za redom, da Borg moze biti smatram najboljim teniserom u istoriji na sljaci.

                        Najvise sto se moze reci je: "Iako bi u direktnom mecu Novaka i Nadala Novak bi bio blagi favorit, Nadal je favorit za titulu. Jednostavno, sanse da neko drugi pobijedi Nadala su minimalne a sanse da neko drugi pobijedi Novaka su sasvim pristojne."

                        Comment


                        • #27
                          To je tako poslednjih godina. I za vreme one domnacije Novakove 2011. jedini je on pobeđivao Nadala. Na šljaci teško da iko drugi i može, mada Rafa nije delovao ubedljivo, možda protiv Berdiha i Federera, ali zna se da te mečeve ova dvojica nisu skoro ni igrali . Slažem se sa tobom NI da je Nadal favorit, mada mislim da je cilj postignut i skinut teret. No, da završimo i sa tim, da se razne enigme i kalkulacije otklone. Vremena više nema za njih. Videćemo.
                          Last edited by miloolja; 22-05-13, 07:04.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • #28
                            Otvori ga Olja za sve pare
                            Ostavljajući iza sebe , čorbuljake i prošlogodišnje šenlučenje po Diznilendu za vreme Pariskog Mastersa, Udruženje budućih luzera RG-a (UBLRG) odlučilo je da svom neznanom članstvu priredi nezaboravan oporavak.
                            Izbor je pao na prelepi Saint Cassien, jezero u Francuskoj Provansi, jednu od vodećih svetskih destinacija zaljubljenika u šaranski ribolov.

                            Obezbeđen je pun pansion za luzere, čokere, neuke, tragičare i gubitnike sa ovogodišnjeg RG-a. Preko potreban duhovni mir posle posrtanja po prašini RG-a pronaći će u sportu koji se od iskona upražnjava -
                            Obezbedjen je pribor, mamci i druga neophodna oprema kao i vrhunski instruktori za ovu rabotu.
                            Totalno promašenim nesrećnicima koji ne upecaju ništa grupa ovdašnjih ronilaca kačiće ribe na udice.
                            Budući luzeri - Bistro!
                            Last edited by pecaros; 22-05-13, 08:04.
                            sigpic

                            Comment


                            • #29
                              Nadal je za 8 godina, izgubio samo 1 mec, bilo bi suludo proglasiti bilo koga za favorita osim njega. A isto tako, najvecu sansu da ga dobije ima Djokovic, ali problem je sto on moze da izgubi i pre tog meca, dok se sansa da Nadal izgubi pre tog meca (polufinale ili finale) meri promilima.
                              Dosta toga ce biti jasnije kad bude izasao zreb

                              ps. gde je anketa? toliko zanimljivih predloga i nista nije usvojeno
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • #30
                                Ma nece Novak izgubiti prije tog meca, nema sanse...nema ga ko dobiti, pogotovo ako ih zrijeb smjesti u istu polovinu

                                Comment

                                Working...
                                X