Announcement

Collapse
No announcement yet.

Roland Garros 2013. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • N A J V E C I I K A D A

    Comment


    • Inace da Novak sa 19 godina nije dobio Gonzalesa na RG 2006, sada bi bio 126 igrac na touru.
      Hvala danas svim ucesnicima, dobra zabava je bila.
      i naravno cestitke Nadalu-CW na 8 RG
      Similis simili gaudet

      Comment


      • Originally posted by Maxx-a View Post
        Hvala danas svim ucesnicima, dobra zabava je bila.
        takodje, hvala na druženju
        "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

        Comment


        • Originally posted by BanjaLuka View Post
          O cemu ti pricas? Novak nikada nece biti favorit protiv Nadala na sljaci i smijesno je govoriti da bi pod "takvim" i "takvim" uslovima Novak ovo dobio. Odigrao je najbolje sto je mogao u tom trenutku i to je to. Sta bi bilo kad bi bilo...Ako cemo tako gledati, da Novak nije prezivio onaj mec protiv Fernanda Gonzaleza na Roland Garros-u 2006.godine, mozda nikada i ne bi bio ni blizu Top 10 i mozda se i ovaj mec o kojem sada govoris nikada ne bi ni igrao.
          Sve si u pravu. Post godine.

          Comment


          • Originally posted by Maxx-a View Post
            Inace da Novak sa 19 godina nije dobio Gonzalesa na RG 2006, sada bi bio 126 igrac na touru.
            Jako los sarkazam, s obzirom da je Nadal u njegovim godinama vec imao i vise nego vrhunske rezultate, dok je Djokovic ispadao i u kvalifikacijama od raznoraznih indijanaca.

            Realno, sve dok je Nadal aktivan i potpuno spreman, tesko da ce Djokovic osvojiti RG.

            Comment


            • Ovo mi lici na konspiraciju Rafa se ne raduje, izgleda je znao ishod prije no sto je poceo RG, Toni je sve to sredio prije.

              Comment


              • Au,kakav mec.Rudar nista nije mogao samo je gledao kako fijucu FH pored njega.


                Sta reci,8.GS na jednom turniru,rekord,12.GS,kruna povratka.Sve super,samo rokaj Rafa

                Comment


                • Originally posted by jablan View Post
                  N A J V E C I I K A D A
                  Ih, pa kada bi jos naucio francuski....
                  sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

                  Comment


                  • Ljudi, gledao sam mec, i iskreno sada razmisljam nesto, ne sjecam se nijednog poena. Da nije bilo onog incidenta sa bakljom ne bih znao sta samo gledao uopste.

                    Cestitke navijacima, no? ;)
                    Everything you want is on the other side of fear.

                    Comment


                    • Originally posted by Ivan Piper View Post
                      Ljudi, gledao sam mec, i iskreno sada razmisljam nesto, ne sjecam se nijednog poena. Da nije bilo onog incidenta sa bakljom ne bih znao sta samo gledao uopste.

                      Cestitke navijacima, no? ;)
                      Ono je u SF bilo finale na ovo gledaj kako ti odgovara

                      Comment


                      • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                        Jednostavno je, pravilo kaze da se teren moze prskati ukoliko se sloze oba igraca. Nadal je samo rekao da nece, a ako bi prskali da mu nece smetati. Prosto kao pasulj.
                        Tacno je da su napustili teren, ali ste vi osporavali to, rekli ste se mec nije trebao da prekida i da mu je to pomoglo Nadala. Tacno je, to je pomoglo Nadala, ali nije niti Rafa niti El Tio kriv zbog toga, kriv je onaj sevisni.
                        Molim te, nemoj da pricas svasta, ja nikada nisam reako da nije treabo biti prekinut mec prosle godine. Sto su drugi rekli, raspravi sa njima.

                        Ja sam rekao da je prosle godin mec trebao da se nastavi ali Rafa nije htio da nastavi i pored toga sto je kisa bila prestala. To ti ili ne znas ili preskaces.

                        O prskanju sam odgovorio Ivan Piperu. Ponovicu. Neredovno prskenje terena se izvodi po dogovoru dva igraca. Redovno prskanje se izvodi po prvilu za taj dan. Pravilo je bilo svaki drugi set. Gdje tresataje drugi set u mecu bez TB? Mislim na 10:9.

                        Comment


                        • Originally posted by NI View Post
                          Molim te, nemoj da pricas svasta, ja nikada nisam reako da nije treabo biti prekinut mec prosle godine. Sto su drugi rekli, raspravi sa njima.

                          Ja sam rekao da je prosle godin mec trebao da se nastavi ali Rafa nije htio da nastavi i pored toga sto je kisa bila prestala. To ti ili ne znas ili preskaces.

                          O prskanju sam odgovorio Ivan Piperu. Ponovicu. Neredovno prskenje terena se izvodi po dogovoru dva igraca. Redovno prskanje se izvodi po prvilu za taj dan. Pravilo je bilo svaki drugi set. Gdje tresataje drugi set u mecu bez TB? Mislim na 10:9.
                          Doslo je do 10:9? Ne. Kraj price.
                          OVAKO

                          Comment


                          • Originally posted by FC Nadal View Post
                            Au,kakav mec.Rudar nista nije mogao samo je gledao kako fijucu FH pored njega.


                            Sta reci,8.GS na jednom turniru,rekord,12.GS,kruna povratka.Sve super,samo rokaj Rafa
                            Ima jedna mnogo bitnija stvar, koju zaboravlja svako ukljucujuci i ovu budaletinu na Eurosportu
                            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by notorious View Post
                              @NI, mislim da je sad jasno da smo odlično procijenili Novakovu igru u petak, ona je bila gornjoj granici mogućnosti s obzirom na sve okolnosti. Bacio je sve na Nadala nije uspio i tu je priči kraj. U današnjim uslovima Novak bi bio favorit i vjerovatno bi dobio meč jer bi imao BH dijagonalu i mogao bi se igrati sa uglovima.
                              Apsolutno.

                              A zamisli tu sampionsku hladnokrvnost da sve to radis u letu, na terenu. Dva puta mijenajs taktiku.

                              Comment


                              • Stefane,uzivaj u pobjedi.Ne bi se mogao sada raspravljati,nema sanse

                                Comment

                                Working...
                                X