Announcement

Collapse
No announcement yet.

Roland Garros 2013. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sandugp View Post
    Nadal je odigrao odlicno ... u uslovima koji su njemu (njegovom spinu) mnogo vise odgovarali.
    Djokovic je odigrao vrlo dobar mec, na mahve odlican, ali generalno vrlo dobar.
    Nadal je jedva dobio, iako je imao sve : Strikan je izdejstvovao da se mec igra prvi- uslovi koji nadalu najvise odgovaraju, igralo se i po vetru (znamo kako vetar moze da sjebe Djokovica), protiv sebe je imao protivnika koji mu je poklonio vise od 50 poena tokom celog meca.... a opet je dobio NA JEDVITE JADE...
    Zamislite sta bi bilo da je Novak odigrao za nijansu bolje ...

    Mislim da striko sa time nema veze,zna se da su nocas fudbalske kvalifikacije i da bi samim tim izgubili na gledanosti,meni lichno je vishe odgovaralo da se igra popodne,ali jbg sad.
    SignaturE se cheka ...sigpic

    Comment


    • Originally posted by Sandugp View Post
      Nadal je odigrao odlicno ... u uslovima koji su njemu (njegovom spinu) mnogo vise odgovarali.
      Djokovic je odigrao vrlo dobar mec, na mahve odlican, ali generalno vrlo dobar.
      Nadal je jedva dobio, iako je imao sve : Strikan je izdejstvovao da se mec igra prvi- uslovi koji nadalu najvise odgovaraju, igralo se i po vetru (znamo kako vetar moze da sjebe Djokovica), protiv sebe je imao protivnika koji mu je poklonio vise od 50 poena tokom celog meca.... a opet je dobio NA JEDVITE JADE...
      Zamislite sta bi bilo da je Novak odigrao za nijansu bolje ...
      Od svih misljena koje su dosad iznijeta, ja sam najblizi tvome. Uz dvije korekcije. Novak je igrao izvanredno i strikan je nebitan.

      Comment


      • NI, kada ce analiza ?
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Originally posted by NI View Post
          Od svih misljena koje su dosad iznijeta, ja sam najblizi tvome. Uz dvije korekcije. Novak je igrao izvanredno i strikan je nebitan.
          Ma NI druze ... samo da mu je poklonio koji poen manje .... bilo koji drugi igrac na svetu bi sa toliko UE protiv Nadala prso kao zvecka.... Ali ja mislim da je Strikan i te kako bitan... po kojojlogici igraci koji su svoje cetvrtfinalne duele zavrsili dan kasnije svoj polufinalni mec igraju ranije RADNIM DANOM .... Da je vikend da ljudi ne rade pa da razumem...zbog gledanosti ..... Ima tu uticaja i cinjenica da domaci igrac igra drugo polufinale, ali, to je zaista bzv....
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Ja ima prilicno razlicito misljenje o tome sto se desilo od vecine forumasa. Jednostavno bih zelio jos jednom pogledati mec prije nego je napisem.

            Zanima me sto se desilo od sredine prvog, zasto je Novak 'pao'?

            Sto se desilo u drugom, kako se digao?

            Sto se desilo u trecem? Je li ono bilo fizicki?

            Kako je Rafa izgubio brejk u cetvrtom?

            Sto se desilo od 3:1 do 4:4 u petom?

            I konacno, je li bilo racinalnog razloga za Novakov zahtjev da se prska teren?

            Inace svaki odgovor na ovih 6 pitanja je dorodosao. Vise ljudi zapaza vise. Ali bez teorije zavjere molim, Francuzima je odgovaral pobjeda Novaka, Conga koji sada gubi ali se tada to nije znalo, nema sansi protiv Nadala.

            Comment


            • Ljudi Djokovic 54 vinera i 76 gresaka, Nadal 61 viner i 45 gresaka, Nadal 20-ak poena vise u mecu i na jedvite jade ga je pobijedio. Cudo je, cudo kako je doslo do ovoga. Nadal ima nevidjen kompleks od Djokovica. Zamislite da je Novak imao samo 10 neiznudjenih manje...
              sigpic

              Comment


              • Sandugp,

                Nije njemu Novak puno poklonio. Ono pecanje na mrezi jeste poklon! Ali zaboravimo sad to. Novak se muci sa smeshom, to je realnost a ne poklon... Ali i Rafa je njemu poklonio ponesto!

                Vladane,

                Originally posted by Vladan View Post
                Ljudi Djokovic 54 vinera i 76 gresaka, Nadal 61 viner i 45 gresaka, Nadal 20-ak poena vise u mecu i na jedvite jade ga je pobijedio. Cudo je, cudo kako je doslo do ovoga. Nadal ima nevidjen kompleks od Djokovica. Zamislite da je Novak imao samo 10 neiznudjenih manje...
                Konacno si na pravom tragu! Dodaj jos da je Rafa neobjasnjivo lako dosao do drugog seta (6:1).
                Last edited by NI; 07-06-13, 19:06.

                Comment


                • Jo u punoj snazi svog udarackog IQ, a ima i jednorucnog BH
                  Similis simili gaudet

                  Comment


                  • Jeste i Raf poklanjao, ali sigurno duplo manje od Novaka, koji je po ovakvim uslovima samo ovako i mogao da igra, da je igra bilo kako drugacije prso bi.. .tako da su te greske posledica igre ...
                    Zao mi je sto moram da idem zena i dete dosle kuci, moram malo i njima da se posvetim
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Originally posted by Sandugp View Post
                      Jeste i Raf poklanjao, ali sigurno duplo manje od Novaka, koji je po ovakvim uslovima samo ovako i mogao da igra, da je igra bilo kako drugacije prso bi.. .tako da su te greske posledica igre ...
                      Zao mi je sto moram da idem zena i dete dosle kuci, moram malo i njima da se posvetim
                      Ne moze tako rezonovati Sandugp, Rafina igra je bazirana na ne poklanjanju.

                      Comment


                      • Inace Vilander rekao da ce Ferer izgubiti mada mogao je Jo da odigra malo bolje , ovako cemo imati finale u kome ce Rafa demolirati Ferera.
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • NI ja sam rezonovao bas kako treba ... da je Novak igrao manje agresivno, manje bi poklanjao, ali bi izgubio ubedljivije 100% , jer bi u dugim razmenama bio vrlo inferioran po ovakvim uslovima... Ali opet 50 i kusur UE je premnogo ...
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Ima li Ferer sansi protiv Nadala?

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              NI ja sam rezonovao bas kako treba ... da je Novak igrao manje agresivno, manje bi poklanjao, ali bi izgubio ubedljivije 100% , jer bi u dugim razmenama bio vrlo inferioran po ovakvim uslovima... Ali opet 50 i kusur UE je premnogo ...
                              Ona se slazem sa tvojim (metrom) rezovanjem, ali se ne slazem sa mjerom. Nije premnogo, ako ista to je manje od ocekivanog. Nema Novak snagu Conge ili Sederlinga.

                              Comment


                              • Originally posted by NI View Post
                                Ima li Ferer sansi protiv Nadala?
                                Nema.
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X