Announcement

Collapse
No announcement yet.

FORMULA 1 GRAND PRIX DE MONACO 2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by MarkedOne8 View Post
    Vanja, 'ajde da se kladimo da će dobar deo vodećih na jedno zaustavljanje, ali prvo mi okači slike Kimijeve kacige!
    http://kimiraikkonenspace.com/2013/0...monaco-helmet/

    Comment


    • #32
      Srecan im put.
      http://www.autosport.com/news/report.php/id/107609

      Comment


      • #33
        Ma nema od toga nista... Jedino ako Bernie stvarno nekim cudom bude osudjen u Nemackoj i novi Boss F1 ne bude hteo da nastavi saradnju.

        Comment


        • #34
          “I am sure we are not going to start complaining if we are going to have some issues. If they make stronger rear tyres then we could go faster, and it could help us. I don’t really see that it suddenly makes one car faster than the others.”
          Vrlo inteligentan, prost i logičan odgovor.

          Inače, fosil Berni zahteva da Kimi promeni kacigu jer se trenutni smatra besplatnom reklamom za Rush film. Logika mu je kao kad bi sada Hamiltona proglasili rasistom.
          Last edited by MarkedOne8; 24-05-13, 16:03.
          ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

          "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
          I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

          sigpic

          Comment


          • #35
            Sta se bre ovo desava........ko ce jos da se slupa danas

            Comment


            • #36
              Inace u bugarskim novinama pise da Bernie je izjavio da ce Alonso da osvohi titulu...

              Comment


              • #37
                Grožan je sa ugovorom i oštećenjima skuplji od Kimija. Da vidimo hoće li okriviti Hamiltona.Čak je tokom prolaženja blago skrenuo u Mercedes. Bernie se igra životom. Prvo tera Kimija da promeni kacigu, a posle izjavljuje da će Alonso da osvoji titulu.
                Last edited by MarkedOne8; 25-05-13, 11:12.
                ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                sigpic

                Comment


                • #38
                  Dosta lupanja,jako je tesko oceniti ko ce da osvoji pol ja licno i dalje tipujem na Rozberga...mogu samo da kazem da jedva cekam kvalifikacije a tek trku....
                  sigpic http://caseystoner.com.au/

                  Comment


                  • #39
                    Originally posted by bombonica View Post
                    Inace u bugarskim novinama pise da Bernie je izjavio da ce Alonso da osvohi titulu...
                    Jos zimus je govorio da bi Ferrari morao da uzme titulu ove godine, mnogo su dugo u apstinenciji, tako nesto...

                    Massa je definitivno imao neki defekt, moguce da mu je letva otisla, posto kad je zakocio samo je nastavio pravo, iako je ksroz pomerio volan u desno. Sutil klasicna greska na hladnim gumama, Grosjean je Grosjean, ili ga nema nigde ili ga ima van staze...

                    Nesto sam na streamu cuo da je i Alonso imao bliski susret sa zidom... Aj ko je gledao od pocetka neka mi kaze sta je bilo, nisam mogao od pocetka do gledam, bio sam do grada...

                    Comment


                    • #40
                      Vrlo moguce da je Masa imao problem sa volanom,mada mi se cini da je pokusao da okrene volan tek kada su tockovi blokirali odnosno da je prvo kocio ,kako god zavrsio je u zidu i pitanje je kakav ce bolid dobiti za kvalifikacije...
                      sigpic http://caseystoner.com.au/

                      Comment


                      • #41
                        Juce:





                        Varaju, imaju 4x4... A, ne, ovo je samo ultraklizavi Monaco.

                        Comment


                        • #42
                          F1PitRadio je napisao/la:
                          GRO, "Something broke on the car, it's not possible!"

                          F1PitRadio ‏@F1PitRadio:
                          Lewis, "When I came in the pits, Grosjean or Kimi hit me" Re:"OK, Lewis, just seeing the replay now"
                          Last edited by Adje; 25-05-13, 12:08.

                          Comment


                          • #43
                            Hahahaaa vec je Grozan krenuo u akciju ,mislim da mu Luis nece ostati duzan ...
                            sigpic http://caseystoner.com.au/

                            Comment


                            • #44
                              U, kisa za kvale, ovo ce biti zanimljivo... Bianchi nema srece, motor izgleda ispustio dusu pre nego sto je prvi krug zavrsio...

                              Comment


                              • #45
                                Zivo me zanima gde ce Gutierez naci angazman naredne sezone , pitanje je hoce li i ovu do kraja odvesti.
                                Van der Garde
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X