Announcement

Collapse
No announcement yet.

Rim 2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by miloolja View Post
    beba Fed i Veliki nikada nisu igrali jedan protiv drugog?
    Evo prilike, ali ko će da pobedi?
    Vec neko vrijeme se nadam tom mecu, mislim da sam napisao negdje da bih bas volio da vidim njihov duel.
    Mada imam osjecaj da bi se bad copy raspao, ipak igra protiv uzora, bice ga blam da ga pred njim imitira.

    Sad ozbiljno, jedva cekam njihov duel, a ipak mislim da ce Fed izaci kao pobjednik, mada opet i to zavisi od forme i turnira na kom igraju itd...
    Everything you want is on the other side of fear.

    Comment


    • #32
      Nece nista Grisa tu moci, nikad nije igrao protiv tako dobrog protivnika...dok skonta gdje se nalazi izgubit ce

      Comment


      • #33
        Ako uzmemo u obzir da Fed voli da igra sa igracima sa kojima moze da se nadigrava, a ne sa smaracima koji samo vracaju loptu, Grisa nema sanse u tom duelu
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • #34
          Imate Gillesa, voli covek da se nadigrava, vrhunski takticar,pa kad opali ravnjacu.
          Similis simili gaudet

          Comment


          • #35
            Jos da je cesce opali, bio bi bas veliki majstor

            Comment


            • #36
              Rekoste da voli nadigravanje, eto i prilike da se BH konacno vrati sa odmora, dotera linija.
              Similis simili gaudet

              Comment


              • #37
                Fenomenalan debi Olja
                Sto se tice samog turnira , stimuju Nadalu zreb da je to vise smesno . Ali Italijani nece finale Novak - Rafa kao Parizani ,nego su ih stavil iza moguce polufinale . Konacno smo docekali da gledam osrpski serbi u prvom loku nekog turnira ;) , verovatno dobija Viktor , jer je u trenutno boljoj formi .

                Comment


                • #38
                  Ovako se ide na turnir



                  Spoiler


                  If it wasn't hard, everyone would do it. It's the hard that makes it great.

                  Comment


                  • #39
                    Zadovoljan sam zrebom, a ne bih imao nista protiv da je jos tezi. Novaku trebaju mecevi, trebaju mu testovi pred RG i sto su tezi to bolje. Nadam se da je iskoristio ovaj period da trenira i da nas nece opet neprijatno iznenaditi podatkom kako nije uzimao reket u ruke do pred sam turnir.
                    Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                    Comment


                    • #40
                      Navras,

                      Ako se potencijalno polufinale izmedju Nadala i Novaka bude igralo u subotu navecer i ako ono oduzi kao sto zna (na primjer preko 3 sata), drugi finalista, bio to Federer, Mari, DP ili neko drugi moze imati jedinstvenu sansu.

                      Comment


                      • #41
                        Raspored za sutra

                        http://www.atpworldtour.com/Scores/s...px?EventId=416

                        Comment


                        • #42
                          Originally posted by Navras View Post
                          Zadovoljan sam zrebom, a ne bih imao nista protiv da je jos tezi. Novaku trebaju mecevi, trebaju mu testovi pred RG i sto su tezi to bolje. Nadam se da je iskoristio ovaj period da trenira i da nas nece opet neprijatno iznenaditi podatkom kako nije uzimao reket u ruke do pred sam turnir.
                          Trenira Novak od cetvrtka i to skoro svaki dan 2 puta dnevno,tako da ce sigurno biti spreman!
                          http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

                          Comment


                          • #43
                            Originally posted by MiljanVR View Post
                            Trenira Novak od cetvrtka i to skoro svaki dan 2 puta dnevno,tako da ce sigurno biti spreman!
                            To su odlicne vesti

                            @NI
                            Slazem se, naravno, kad su Novak i Nadal na istoj strani zreba otvara se velika sansa za one na drugoj da profitiraju, pri cemu je scenario koji si naveo prakticno idealan. Mozemo slobodno reci da postoji velika neujednacenost u kvalitetu dve strane zreba, ali bolje da se to desi u Rimu nego u Parizu. Iskreno se nadam da ce nasteliti zreb za RG i smestiti Novaka i Nadala u razlicite polovine jer je tako jedino ispravno. Kad vec nisu sposobni da nadju neku formulu onda tako mora.
                            Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                            Comment


                            • #44
                              sigpic

                              Comment


                              • #45
                                Sa smo dojadili, u Rimu novi izazov za tabanase po prasini - zdrava hrana sl-zlatni-kotlic-0813-b.jpg
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X