Announcement

Collapse
No announcement yet.

Madrid 2013.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Gandalf View Post
    Ko ?
    Bilo ko kome se to dešava. Bilo je takvih dosta.

    Comment


    • Ovaj se ponovo valjao u blatu a igrao je protiv protivnika koji je jedva stajao na terenu
      ili se raduje sto je pobedio, a mukicu strasno bole kolena
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Srecom Rosol ispade u Rimu
        sigpic

        Comment


        • Sramotno izdanje Wawrinke, covek nije izasao na teren sa namerom da se bori, a o nekoj veri u konacni trijumf nema smisla ni govoriti. Pojavio se na terenu tek onako, da sparinguje Nadalu, ali da mu ni slucajno ne pokvari proslavu titule. Pristupio je finalu mastersa kao da ih igra svaki bogovetni dan, a ne sad pa ko zna kad, verovatno vise nikad. Kakva steta sto se Berdih juce samounistio bar bi gledali kud i kamo kompetitivnije finale. Nadal, s druge strane, cim preko puta mreze vidi Svajcarca, pa jos sa jednorucnim bh-om, dobije dodatni adrenalin i od prvog poena krene da kidise i satire. Profesionalna deformacija, sta li. Iskreno, nisam ni ocekivao bogzna sta, ali izem ti finale ciji su tok i ishod poznati vec od prvog poena.
          Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

          Comment


          • Jap, Berdych bi ga dobio...kao i zadnjih 10 puta

            tacnije 12
            Last edited by shminka; 12-05-13, 18:14.

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              Ovaj se ponovo valjao u blatu a igrao je protiv protivnika koji je jedva stajao na terenu
              ili se raduje sto je pobedio, a mukicu strasno bole kolena
              Bolje da mu je predala Wazelinka,ne bi se onako brukao...nakon slike na startu mecha ,kad mu se nasmijao onako namazan i ukakan,sve mi je jasno bilo ,jadni Wazelinka,sramno,nikad mu jado set nije uzeo a posle ovoga moze mu samo biti josh gore ako se ikad vishe sretnu.
              SignaturE se cheka ...sigpic

              Comment


              • Isto bi bilo, mozda bi Berdih uzeo neki gem vise...
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Ma pustite tu pricu ljudi...covjek je odigrao u skladu sa svojim mogucnostima, na osnovu kojih je i dosao do finala

                  Comment



                  • sigpic

                    Comment


                    • @Navras, upravo sam i sama misljenja-posle SF, da bi Berdych pruzio veci otpor danas kakav god da je choker, ako ga krenu udarci, .., ipak je ovo najbrza sljaka na turu, ali Stanislas je dosao do njega kako drugacije nego zasluzeno, pa reko' da ne kvarim zabavu ovde.
                      Nije da bi bio ishod drugaciji, ali mozda bi bilo kompetitivnije finale.
                      Pored teniski nepismene publike, rane eliminacije vecine favorita, utisak ovog Mastersa i najboji mec mi je Haas-Ferrer.
                      Similis simili gaudet

                      Comment


                      • Mislim da bi Rafa pobedio i Berdiha, mozda malo veci otpor, ali sa ovakvom igrom kao vecim delom finala, titula bi svakako bila njegova. Ocekivano, ali treba izaci i odigrati. Bravo u svakom slucaju, nastavljamo sa Rimom, pa videcemo. Igra bas dobra, prvi servis super funkcionisao, 100 postotni ucinak na mrezi, tu je dubina udaraca, e sada jest da Wawrinka nije bio danas prav protivnik, ali sta je tu. . . jos jedna titula je tu!

                        Comment


                        • Originally posted by Maxx-a View Post
                          @Navras, upravo sam i sama misljenja-posle SF, da bi Berdych pruzio veci otpor danas kakav god da je choker, ako ga krenu udarci, .., ipak je ovo najbrza sljaka na turu, ali Stanislas je dosao do njega kako drugacije nego zasluzeno, pa reko' da ne kvarim zabavu ovde.
                          Nije da bi bio ishod drugaciji, ali mozda bi bilo kompetitivnije finale.
                          Pored teniski nepismene publike, rane eliminacije vecine favorita, utisak ovog Mastersa i najboji mec mi je Haas-Ferrer.
                          Tomas je juce odigrao fenomenalan drugi set i treci sve do 4:2 i one dve bp, nakon cega je, iz samo njemu znanih razloga, nestao sa terena, dok je Stan izgledao kao izduvan balon. Da je kojim slucajem prosao i ukoliko bi ponovio dobre periode iz jucerasnjeg meca sigurno bi danas gledali zanimljivije finale. Sad, sto bi se on raspao u kljucnim momentima to je neka druga prica, ali svakako bi videli vise borbe jer ne bi izasao na teren sa belom zastavom kao sto je to Stan ucinio. Naravno, Stan je dosao potpuno zasluzeno do finala, ali problem je bio sto se time zadovoljio i sto nije imao nameru da bar koliko-toliko oteza Nadalu vec se pomirio sa porazom jos u svlacionici. Ishod bi verovatno bio isti, slazem se.
                          Haas-Ferer bez premca najbolji mec.
                          Last edited by Navras 16950; 12-05-13, 19:13.
                          Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                          Comment


                          • Svaka cast Rafe, odigrao je vrhunski kada ja to najpotrebno. Stan bez brejk loptu u celom mecu, to dovoljno govori kakav servis je imao Rafa danas. Ali ono sto je veoma zanimljivo je sto Rafa konacno proradio i sa BH strane, hvatao je loptice u penjanju, bio je agresivan. Samo takva igra moze mu doneti povoljan rezultat protiv svih tenisera koji su ofanzivci. To mu je trebalo i u MC protiv Nole. Mislim da treba malo da poradi i na igru na mrezu, dosta nesigurnost je pokazao u ovom segmentu ove nedelje.
                            Oko Stan-a nema sta mnogo da govorim, istrosen je bio i fizicki i psihicki, ali ono sto je dobro je to da je poceo da dobija tenisere koji su bolje rangirani od njega. Znaci nije onaj stari koji se ukaka kad mu dodje vatra ispod noge, vec je veoma bolji u tom segmentu, naravno tu ima zaslugu i Norman, covjek je nevjerovatan!
                            Sad sledi Rim, bice interesantno, ali mislim da ako Rafa pokaze ovakvu igru da nema sanse da izgubi.
                            OVAKO

                            Comment


                            • choker шта ли би то требало да значи?

                              ваљда да дави игру?
                              sigpic

                              Comment


                              • http://www.atpworldtour.com/News/Ten...-Wawrinka.aspx

                                Analiza finala, iako je sve jasno i bez nje. Wawrinki je jucerasnje finale bilo 9. mec u 10 dana. U svojoj izjavi kaze da je morao hvatati BH jako rano i da pri tome taj udarac bude jak, sto je gotovo nemoguce jednorucnim BHom. Za izmicanje nije imao snagu u nogama

                                Comment

                                Working...
                                X