Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ko je najtalentovaniji hokejas u NHL-u ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ko je najtalentovaniji hokejas u NHL-u ???


  • #2
    Odg: Ko je najtalentovaniji hokejas u NHL-u ???

    Alex Ovechkin, Ilya Kovalchuk i Patrick Kane, a cini mi se da ce i mali Matt Duchene biti velika zvezda. 8)
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • #3
      Odg: Ko je najtalentovaniji hokejas u NHL-u ???

      Meni ubedljivo omiljeni hokejas je Evgeni Malkin... Kakve finte ima, pregled igre, a jos je veoma mlad... Jos igra u mom timu ;D
      http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

      Comment


      • #4
        Odg: Ko je najtalentovaniji hokejas u NHL-u ???

        Derek Boogaard! ;D ;D ;D

        Salu na stranu, stvarno ne bih nikoga izdvojio jer iskreno nemam neku veliku kilometrazu odgledanih meceva, ali ima igraca koje veoma cenim zbog svojih poteza na letu, npr. Rick Nash, Thornton, Crosby...

        Comment


        • #5
          Odg: Ko je najtalentovaniji hokejas u NHL-u ???

          Matt Duchene ?e biti fantasti?an igra?.

          Comment


          • #6
            Odg: Ko je najtalentovaniji hokejas u NHL-u ???

            Alex Ovechkin
            Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

            madden balkanska liga

            Comment


            • #7
              Odg: Ko je najtalentovaniji hokejas u NHL-u ???

              Dusejn i tavares su mi sjajni,ali obozavam Kane-a,izuzetan igrac!
              Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

              Comment


              • #8
                Re: Ko je najtalentovaniji hokejas u NHL-u ???

                Najkompletniji igrac je najverovatnije Alex the Great !!! Najbolji tehnicari Mark Savard , Rick Nash , Joe T , Sidney Crosby , Evgeni Malkin , Vincent Lecavalier , Martin St.L , Pavel Datsyuk , braca Sedin , Brad Richards , Patrick Kane , Ryan Getzlaf i ima tu josh brdo njih !!! Naravno poshto volim Wild trebao bih da kazem Miiko Koivu )) ...... Ali u svakom slucaju Ovechkin je u svakom pogledu najbolji i shto se tice duela , snage , odbrane , napada , tehnike i naravno leadershipa .... kada Wash igra katastrofalno u stanju je sam da vrati Capse u igru shto jako malo igraca moze .... dok neki kazu da je Sidney najbolji , ne bih se slozio jer je igra pingvina apsolutno bazirana na timskoj igri gde se pre svega isticu KIDove sposobnosti !!! vrednog je pomena i Jonny Toews .... svi znaju za kapitena crvenokozaca !!! )) peace

                Comment


                • #9
                  Re: Ko je najtalentovaniji hokejas u NHL-u ???

                  Svaka cast za poznavanje materije

                  Comment


                  • #10
                    Re: Ko je najtalentovaniji hokejas u NHL-u ???

                    Oveckin je, ma kolko ga neki voleli ili mrzeli, najbolji.. Covek je ponekad sebican, cesto se "kurci", ali zaista ima cime.. Ja ga gotivim, i jedan je od mojih omiljenih igraca..
                    naravno, tu je jos pregrst talenata, nekih vec dokazanih, nekih koji tek treba da dokazu svoj kvalitet.. Od ovih prvih, izdvojio bi Malkina, coveka koga nista ne moze zaustaviti kad ima svoj dan, i, meni omiljenog, Martina St. Luia, koji je plejmejker svoje vrste..

                    Comment


                    • #11
                      Odg: Re: Ko je najtalentovaniji hokejas u NHL-u ???

                      [quote author=WildFan link=topic=1926.msg113093#msg113093 date=1264796682]
                      Najkompletniji igrac je najverovatnije Alex the Great !!! Najbolji tehnicari Mark Savard , Rick Nash , Joe T , Sidney Crosby , Evgeni Malkin , Vincent Lecavalier , Martin St.L , Pavel Datsyuk , braca Sedin , Brad Richards , Patrick Kane , Ryan Getzlaf i ima tu josh brdo njih !!! Naravno poshto volim Wild trebao bih da kazem Miiko Koivu )) ...... Ali u svakom slucaju Ovechkin je u svakom pogledu najbolji i shto se tice duela , snage , odbrane , napada , tehnike i naravno leadershipa .... kada Wash igra katastrofalno u stanju je sam da vrati Capse u igru shto jako malo igraca moze .... dok neki kazu da je Sidney najbolji , ne bih se slozio jer je igra pingvina apsolutno bazirana na timskoj igri gde se pre svega isticu KIDove sposobnosti !!! vrednog je pomena i Jonny Toews .... svi znaju za kapitena crvenokozaca !!! )) peace
                      [/quote]
                      Da citiram sebe !!! Malopre zavrshena utakmica izmedju Capitalsa i Pingvina je pokazala to o cemu sam pricao tj. moju smisao !!! Kid je pokazao sa dva gola da je super igrac i da je Pittsburgh-ova ekipa timski nastrojena pa tako i dva veoma lepa timska gola !!! Shto se tice drugog dela za Ovechkina sami ste videli , ako ste gledali , da nije slucajno shto on nosi slovo C na dresu Capsa ,a ne neko drugi .... Hat trick samo za sebe govori plus stativa u overtime-u posle koje Knuble-u nije bilo "teshko" gurnuti pak preko linije indisponiranog , a inace veoma solidnog Marc_Andre Fleury-ja !!! Ovechkin ima auru koja je pobednicka .... ima super igraca kao recimo Ilya Kovy ili Rick Nash koji bi mogli da budu kao Ovy , ALI ....... nemaju to neshto shto Alex ima , a to je ........._____..... pogadjajte !!! Washington je dokazao da je ove sezone veoma sazreo u odnosu na proshlu , a sa linijom Backstrom , Knuble , Ovechkin + sjajna odbrana i golman , mogu da pomrse svima racune i to debelo !!! Mislim da sam spreman da stavim pare i glavu na to da ce daleko dogurati u PO !!! A shto se tice uopshteno nhl-a , Capitalsi su nekako ushli u ushi ljudima koji inace ne prate hockey pa tako koji ne igraju na kladionici hockej , Poceli su ......
                      pozdrav svima
                      Alex the {nisam Ovy}

                      Comment


                      • #12
                        Odg: Ko je najtalentovaniji hokejas u NHL-u ???

                        slazem se sa T-Mac-om u potpunosti sto se tice NHLa i NBA @(*6sd$%. Realno je da ce kovy uvek biti u oveckinovoj senci(ne znam iz kog razloga), ali cinjenica je da je on vodeci strelac nhla ako se uzmu poslednjih 5 godina, a takodje te golove je postigao u budjavom timu kao sto je atlanta. Hvala Bogu te je konacno otisao iz atlante u tim gde moze da osvoji koji trofej.. GO KOVY MY MAN!! h5g6k8

                        Comment


                        • #13
                          Odg: Ko je najtalentovaniji hokejas u NHL-u ???

                          Maki dobrodosao %QWT&W

                          Comment


                          • #14
                            Re: Ko je najtalentovaniji hokejas u NHL-u ???

                            Sidney Crosby ove sezone definitivno,mada obozavam i Tavaresa iz New York Islanders-a.
                            Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                            Comment

                            Working...
                            X