Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA 2K

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by srdjan_sl View Post
    Javite dojmove, kako vam se cini igra, je li drugaciji gameplay? Ja eventualno sutra mogu probati, stavicu veceras da se skida pa ce valjda do sutra biti gotovo.
    Ma stvarno fenomenalno, ali fenomenalno .

    Sve sto mi se nije svidjalo, ispravili su i sad je mnogo bolje. Jedino sto mi je imbecilno je sto kad igram sve je ok, ali cim protivnik zatrazi timeout pocne malo da laga ( bas nikakve logike nema, nadam se da ce sto prije ispraviti, jer me nervira ) .

    Izbacili su evropske ekipe, te dodali all-time svakog tima, kao i neke timove od prije ( Denver s Iversonom i Carmelom sto je najbitnije, Sacramento s Webberom, Stojakovicem, Divcem, Memphis s Pauom itd itd. )

    Bas, bas sam zadovoljan, samo da mi ovu glupost s timeoutom isprave

    I inace nisam osoba koju dresovi odusevljavaju, ali fakat na 18ci perverzija, bas premocno

    A o tome koliko je teska jos ne mogu pricati, jer sam tek poceo, a u nizim ligama su sve teski degenerici koji sutaju trice sa Zazom Pachuliom, sutaju preko 500 ruku itd ..
    Last edited by Dale; 16-09-17, 13:05.
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • Vjerovatno cu je kupiti kad bude oko 20 eura, mada se lomim da ovoga puta uzmem F1 i vozim trke online, to mi izgleda bas privlacno.
      sigpic

      Comment


      • Da vas gnjavim malo i ovde

        Trebace mi neke info za mladji narastaj koji zeli da igra 2K...Elem, da li je potreban dzojstik (koji se preporucuje?), posto pretpostavljaju da je preko tastature mucenje?

        I koliko je potrebno vremena otprilike da se skine sa ovog torenta (to pitam ja)?

        Hvala.


        tt sa A5 u inat Mi6
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Da vas gnjavim malo i ovde

          Trebace mi neke info za mladji narastaj koji zeli da igra 2K...Elem, da li je potreban dzojstik (koji se preporucuje?), posto pretpostavljaju da je preko tastature mucenje?

          I koliko je potrebno vremena otprilike da se skine sa ovog torenta (to pitam ja)?

          Hvala.


          tt sa A5 u inat Mi6
          Zavisi koliko mladji, u suštini I nije pptreban, ali ja ga licno uvek koristim, po meni je tastatura daleko kopnlijovanija, ali sve je navika, ima i ljudi u mom okruzenju koji samo na tastaturu igraju. A sto se tice skidanja, zavisi od brzine neta, ostalo je matematika.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Hvala mark... 15+ kosarkas i gejmer

            tt sa A5 u inat Mi6
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Pošto je skoro izašla, nenormalno su navalili skidati, tako da je razlika između seedersa i leeshersa poprilično velika.
              Probaj ostavljati preko noći, pa vidi kako će ići, jbg 55 GB zauzima.
              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

              Comment


              • Prilicno sporo skida ali meni se skinula igra, stavio sam je juce u ovo doba, prekidao torent dosta puta, ali se skidala dok sam spavao i vidjoh malo prije da se skinula, nisam jos stigao da je instaliram i probam. Morao sam je skinuti da odigram koju sa Kobijem, Melounom, Sekom i Pejtonom, kao i sa Divcem, Stojakovicem, Veberom i Bibijem

                Kupio bih je nego ne znam koliko cu imati vremena da igram, na cdkeysu je 29 eura sa DLCom.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Da vas gnjavim malo i ovde

                  Trebace mi neke info za mladji narastaj koji zeli da igra 2K...Elem, da li je potreban dzojstik (koji se preporucuje?), posto pretpostavljaju da je preko tastature mucenje?

                  I koliko je potrebno vremena otprilike da se skine sa ovog torenta (to pitam ja)?

                  Hvala.


                  tt sa A5 u inat Mi6
                  Najbolje da uzme(s) xbox gamepad, mnogo ugodnije i lakse nego tastatura. Imam vec 4 godine Xbox360 gamepad i svaka igrica ga prepozna pa se ne moraju instalirati razni modovi sa podesavanje.

                  Comment


                  • Hvala momci ..sve sam prenela
                    Moje je da nocas skidam..a valjda nece od mene traziti pare (opet ) za dzojstik

                    tt sa A5 u inat Mi6
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                      Comment


                      • Milijardu sam razbijanja imao, ali ovakvo nesto, ipak ne pamtim, do sada



                        Ko ovom kupi igricu, da Bog da mu je zapalili
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • Šta ti se desilo s tricom?
                          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                          Comment


                          • Sto, 35%, nije to tako skandalozno
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • Ja sam mislio da si ti ovaj što je izgubio.
                              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                              Comment


                              • Ma kakvi

                                Redovan sam ti ja u ligi Greatest of all time gdje je samo 2-3 hiljada igraca od 2-3 miliona
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X