Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA 2K

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mora da kupim neki komp, ne moze se vise trpeti ovo. Ima li ko povoljan gejmerski, do 200-250e ?
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Za te pare mozes da kupis samo neko smece. Osim da sam sastavljas konfiguraciju od delova, mada ni tako ne mozes da sastavis nesto krsteno. Ako sam sastavljas, bez 40 000 - 45 000 nista, ako kupujes gotovu konfiguraciju, onda bez minimum 50 000 ne racunaj.
      sigpic

      Comment


      • Moze neko da mi posalje proveren torent za 2k15?

        Comment


        • Trebalo bi da radi..

          Comment




          • Comment




            • Na 5 minuta, liga greatest of all time
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment




              • Marketing, you're doing it right

                Comment


                • Omot za 2K18.

                  UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                  Comment


                  • Malo dominacije :

                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • Fino

                      2k17 vs 2k18

                      Dwight
                      Spoiler


                      Dame
                      Spoiler


                      D'Angelo
                      Spoiler


                      Swaggy P
                      Spoiler


                      Wall
                      Spoiler


                      Hayward
                      Spoiler

                      Comment


                      • Izvolite, izvolite.

                        NBA 2K18 CODEX
                        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                        Comment


                        • Ja krenuo da skidam sinoc i skidalo mi 200-300 kbs, ali danas skida 4+ mbs i taman cu probati za koji minut.

                          Comment


                          • Velik broj leechersa a mali seedersa, zato sporo skida. Još 55 GB.
                            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                            Comment


                            • Javite dojmove, kako vam se cini igra, je li drugaciji gameplay? Ja eventualno sutra mogu probati, stavicu veceras da se skida pa ce valjda do sutra biti gotovo.
                              sigpic

                              Comment


                              • Igrao ja sinoc sa drustvom. Sut je malo tezi, sama igra je malo fluidnija nego prosli deo, grafika je poboljsana. Teodisica, Jokica, Bjelicu i Bobija su dobro napravili, Bogdanovic ne lici na sebe, a Zagorca nisam jos proveravao. Ima dobrih stvari kad je pas u pitanju, npr. kad je lopta kod tebe drzis dugo obican pas i kad napravi taj pas ti jos kontrolises tog prvog igraca, kad pustis dugme onda ti ovaj vrati loptu. Ima jos takvih fora pogledajte tutorial u samoj igrici brzo se poveta, a dobra stvar. I da ima sad i gradjenje lopti dok je u vazduhu ili slicno, na dugme za stav u odbrani tu gradis igraca isto, slicno kao u FIFI. Mada da ne duzim sve to ima u tutorialu, a za sada mi se cini OK.

                                Comment

                                Working...
                                X