Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA 2K

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja nisam provalio da moze, ali bila bi fora kad bi moglo Je l' uopste neka verzija i moze to? Igrao sam tonu igrica preko hamachija ali za Nba se nikad nisam setio toga.
    sigpic

    Comment


    • Zavrsio novu sezonu sa Knicksima , jedna od losijih , 3-0 u 1.rundi PO-a izgubio od Cikaga , inace namesteno da se u PO igra na 3 dobijene samo finale na 4 , maltene sve 3 utakmice izgubio na jednu loptu , u prvoj imao sut za pobedu , u drugoj me uzeli u zadnje 2 minute a u trecoj u Njujorku vodio celi mec i izgubio :P
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Dodje mi sve da polomim od nervoze ovi moji u Hornetsima 80% ulaza promaše i 80% šuteva, a protivnici na superstar levelu kao da ne znaju šta znači promašiti. Promaše eventualno kada ja čuvam svog protivnika pa ono dobije ruku u lice, inače... kad igram protiv Majamija, i raspali Chalmers mi daje 3ke kako stigne
        Originally posted by Brajkula
        Veruj meni, radi kako hoćeš

        Brajkula, 2014. N.E

        Comment


        • Originally posted by Mladen View Post
          Dodje mi sve da polomim od nervoze ovi moji u Hornetsima 80% ulaza promaše i 80% šuteva, a protivnici na superstar levelu kao da ne znaju šta znači promašiti. Promaše eventualno kada ja čuvam svog protivnika pa ono dobije ruku u lice, inače... kad igram protiv Majamija, i raspali Chalmers mi daje 3ke kako stigne
          Ja igrao na HoF , tu promasaja nema pogotovo na pocetku meca , ne znam kad se desilo da igrac promasi otvoren sut , mnogo je nerealno ali snalazim se nekako , samo treba cvrstu odbranu i hvatati skokove pod svojim kosem i ne treba mnogo trojki sutati , ja ih doduse previse sutam
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Ma jedina sigurna opcija mi je kad ja čuvam direktno svog protivnika, ovi moji smešni pogotovo što protiv ekipe kao što su Majami i Lejkersi nema hvatanja skokova. Sabiju ovi samo tako. A u napadu, jedino iz nekog pik en rola ili pod sam obruč lopta na obrvicu, inače ostali mrka kapa
            Originally posted by Brajkula
            Veruj meni, radi kako hoćeš

            Brajkula, 2014. N.E

            Comment


            • NBA 2K13 je toliko lagan, da je to sramota. Uzmes Knicks-e na primer i sa Melom mozes lagano 100 poena dati. Ne mozes coveka zaustaviti. My Player je isto sprdnja..Prelagano su napravili..
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Kad bi svi bilo ko Melo , STAT ne moze slona u dupe pogoditi kamoli kos , Cendler beskoristan , Felton valja , Sampert pogodi svaku petu , kad bi imao 2 Mela sve bi lakse bilo Vodim protiv Denvera do zadnje 2 minute i ispusim 7 razlike do kraja , ironija
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Wada PRO ! Ne, realno, Melo kao CR na PES-u. One man team !
                  Originally posted by Brajkula
                  Veruj meni, radi kako hoćeš

                  Brajkula, 2014. N.E

                  Comment


                  • Pa ne, kosarka je realno prelagana. Pre neki dan uzeo Kings-e i pocepao Dream Team. Stojakovic masina. Unakazio sam Larry-a.

                    My player je smesan. Stavis athletic i kucas preko Howard-a i kompanije iz sprdnje..Vrh mi je team gear sto ima na konzolama i fancy odela.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Meni inace igra 6 igraca u rotaciji : Melo,Felton,STAT,Chandler,Novak i Shumpert , doveo sam par levata koje sam mogao tipa Amundson i 2 draftovao ali sam stavio automatsko menjanje igrace tako da je 6 u rotaciji xD
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Ma ima da izbrišem 2k13 i da se posvetim drugim naslovima. Pun mi je k...c i Vaskeza, i Riversa, i El Faruka i svih xD
                        Originally posted by Brajkula
                        Veruj meni, radi kako hoćeš

                        Brajkula, 2014. N.E

                        Comment


                        • Ako nije nekome problem da mi da jedan dobar link za skidanje NBA 2k12. Hvala unaprijed !

                          Comment


                          • Želim prvo da ti poželim dobrodošlicu Jackson-e na forum, uživaj u diskusijama

                            Poslao sam ti link u inbox-u, da ne pravimo warez od foruma
                            Originally posted by Brajkula
                            Veruj meni, radi kako hoćeš

                            Brajkula, 2014. N.E

                            Comment


                            • Kakvu sam utakmicu odigrao sad u pm protiv Jute u MSG-u , dobio 111-107 , Entoni 57 poena , sut za 3 10 od 19 A kod njih ludi JR Smit 49 poena , covek 7 od 17 za 3 , nije neki sut ali nisam dozivio msm u 2k13 da mi protivnicki tim sutne 17 trojki a kamoli jedan igrac , ludi JR Ludnica
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Dao si JR ?
                                Originally posted by Brajkula
                                Veruj meni, radi kako hoćeš

                                Brajkula, 2014. N.E

                                Comment

                                Working...
                                X