Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA 2K

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by stefan12 View Post
    Kako se na Windows7 povecava virtuelna memorija.
    Desni klik na My Computer -> Advanced system settings (sa leve strane) -> Tab Advanced (trebalo bi da je odmah taj otvoren) i prvi sa vrha Settings - > opet tab Advanced pa dugme Change -> Raskaci Automatically na vrhu i to je to...

    Comment


    • Originally posted by tevrat View Post

      moze li link kakav ako nije problem posto se ne razumijem bas?
      Udjes u Control Panel, odes na System i na properties, onda ides na Hardware i Device Manager, onda skrolujes dok ne vidis Sound i tu mozes sve da vidis i da update-ujes svoje drivere.;)
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • update sam sve sto sam imao ali ista stvar..jednostavno se ne cuje nista

        Comment


        • Originally posted by tevrat View Post
          update sam sve sto sam imao ali ista stvar..jednostavno se ne cuje nista
          Da li sound radi na kompjuteru, nevezano od igrice? Kakve zvucnike imas zakacene, stereo, 5.1...?

          Comment


          • Originally posted by tevrat View Post
            update sam sve sto sam imao ali ista stvar..jednostavno se ne cuje nista
            Ne verujem da covek ima problem sa driver-om, ako mu za sve ostale igrice zvuk radi, kad slusa muziku, gleda filmove, bilo sta, kakve onda veze to ima sa NBA-om. Mislim da bi trebalo pre da pogleda u podesavanjima same igrice da li mu je ukljucen zvuk, procackaj tamo malo, verovatno je iskljucena neka opcija.

            Comment


            • Originally posted by Skrillex View Post
              Ne verujem da covek ima problem sa driver-om, ako mu za sve ostale igrice zvuk radi, kad slusa muziku, gleda filmove, bilo sta, kakve onda veze to ima sa NBA-om. Mislim da bi trebalo pre da pogleda u podesavanjima same igrice da li mu je ukljucen zvuk, procackaj tamo malo, verovatno je iskljucena neka opcija.
              To! Meni pada na pamet da ima fizicki vezan stereo na racunaru, a da je na igrici sound podesen na 5.1. Moze da se desi da tada cuje, ali nikada...

              Comment


              • Originally posted by Skrillex View Post
                Ne verujem da covek ima problem sa driver-om, ako mu za sve ostale igrice zvuk radi, kad slusa muziku, gleda filmove, bilo sta, kakve onda veze to ima sa NBA-om. Mislim da bi trebalo pre da pogleda u podesavanjima same igrice da li mu je ukljucen zvuk, procackaj tamo malo, verovatno je iskljucena neka opcija.
                upravo to,sve mi radi i youtube i kad gledam filmove i muzika na drugim igricama,a nba sam gledao i cackao dosta i ukljuceno sve,ali probat cu opet pogledati

                Comment


                • Ма то је дефинитивно до игрице. Чекајте апдејт неки. Брзо ће то.
                  Arise, Serbia!
                  You fell asleep long ago,
                  And have lain in the dark.
                  Now wake up
                  And rouse the Serbs!


                  sigpic

                  Comment


                  • Da je do igre, sa novim crack-om bi se popravilo.

                    I jos nesto, kakve veze ima sto mu radi na filmovima i na YT-u? Druge igrice pominjete, a kakve veze druga igra sa NBA-om? Je li mozda svugde isto programirano?
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Originally posted by tevrat View Post
                      upravo to,sve mi radi i youtube i kad gledam filmove i muzika na drugim igricama,a nba sam gledao i cackao dosta i ukljuceno sve,ali probat cu opet pogledati
                      Nasao sam neke likove sa istim problemom, evo kako su oni resili problem, pokusaj i ti na isti nacin

                      i had this experience the first time i ran 2K13, then i found out i used the Generic driver for my Xfi (windows update).. so i download and install the official driver from creative.. that fixed my problem
                      i got the same problem, the instaler u have cant load the direct installer. so what i did i install the directx instaler from 2k12 installer then the sound problem solve

                      Comment


                      • Апдејтујте Диретикс

                        Изволте линк:

                        http://www.tomsguide.com/us/download...0301-2158.html

                        Требало би да ради сад звук.
                        Last edited by Урош94; 12-10-12, 20:35.
                        Arise, Serbia!
                        You fell asleep long ago,
                        And have lain in the dark.
                        Now wake up
                        And rouse the Serbs!


                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Uros94 View Post
                          Апдејтујте Диретикс

                          Изволте линк:

                          http://www.tomsguide.com/us/download...0301-2158.html

                          Требало би да ради сад звук.
                          hvala ti stari puno...evo sad radi,a decki hvala i vama sto ste mi pokusavali pomoci..zivjeli

                          Comment


                          • Нема на шта.
                            Arise, Serbia!
                            You fell asleep long ago,
                            And have lain in the dark.
                            Now wake up
                            And rouse the Serbs!


                            sigpic

                            Comment



                            • Introduction of patch


                              1.Version
                              - At this version,there will be just 16 Euroleague Team.
                              - Anadolu Efes
                              - Besiktas JK
                              - Caja Laboral
                              - Cedevita Zagreb
                              - CSKA Moscow
                              - EA7 Emporio Armani
                              - FC Barcelona Regal
                              - Fenerbahce Ulker
                              - Galatasaray Medical Park
                              - Maccabi Electra
                              - Montepaschi Siena
                              - Olympiacos
                              - Panathinaikos
                              - Real Madrid
                              - Unicaja Malaga
                              - Zalgiris
                              - 2x All-Star Teams
                              - 2x Veteran Teams


                              2.Version

                              At this version,there will be 30 teams.We will add other European teams at this version.



                              Spoiler










                              Ovo ce biti super
                              "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                              Comment


                              • Samo da postoji posebna ikonica za ovaj patch, da radi zasebno od nba...
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X