Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA 2K

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Instalirao NBA i ujutru u 2 krenuo da igram kad pred meč krene pesma od alfe i omege ove verzije 2k13 (što se tiče muzike naravno), jay z. Kad ono neke sekte, crnina, još onaj gotovo VHS snimak... Nije mi bilo svejedno.



    Malo previše ima ovog repera u igri...
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Pa on je bio producent ili tako nesto, kad ujes u plejlistu pise by Jay Z, ili tako nesto.

      Comment


      • Originally posted by p4p1 View Post
        ^ Ne secam se takvih na 2k12 i 2k11, pretpostavljam da je neka sa 2k13, jos ih nisam sve cuo tamo. Pa uzmi listaj ih u igrici ako te ne mrzi.

        Izgleda da cu morati, bedak ...
        "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

        Comment


        • Originally posted by p4p1 View Post
          Pa on je bio producent ili tako nesto, kad ujes u plejlistu pise by Jay Z, ili tako nesto.
          Da,da... Gotivio sam ga donekle ali je smorio...
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Originally posted by D-Wade View Post
            Tesko ce vam gurati NBA, treba vise rama, ali bi trebalo ici na minimumu, mozda medium sa seckanjem.

            Povecajte virtuelnu memoriju pa pokusajte da pokrenete, ako opet nece, onda nije dovoljno jaka konfiguracija.
            Buraz, nije meni problem kako mi radi igra dok sam u utakmici. Ide sve to do jaja, kao i 2k12, odigram ja lepo utakmicu, ali meni je problem sto posle utakmice, tamo gde biram ekipe stisnem meni da podesim roster, kontrole, minute, tezinu, da igram ligu i sl, meni se automatski zakuca igra i moram da izadjem preko ctrl+alt+del.
            Znaci meni preostaje da nista ne podesavam nego da igram tako kako je namesteno i to je to. Nije ni to lose, samo da mogu bar nesto da odigram. Hvala u svakom slucaju.

            Comment


            • Pa da, pregreje ti se procesor ili graficka i blokira ti racunar.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • A kako se povecava virtuelna memorija?
                sigpic
                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                Comment


                • Originally posted by Dacha View Post
                  A kako se povecava virtuelna memorija?
                  Desni klik na my computer i onda advanced,prvi settings,advanced,dole imas change i onda se igras i kliknes set.

                  Naucio me Wada

                  Comment


                  • molio bi da mi se odgovori na pitanje ako netko zna naravno?upalim igricu i ne cuje se sound nikako..ako je neko imao problem neka mi pomogne rijesiti ili ako neko zna rijesiti neka napise,hvala lijepa

                    Comment


                    • Originally posted by D-Wade View Post
                      Pa da, pregreje ti se procesor ili graficka i blokira ti racunar.
                      Aj sad po cenu da ispadnem zesce glup i smesan, posto se ne razumem u te stvari, kako je moguce da odigram po 5 utakmica zaredom i da sve bude ok i bez problema ali kako stisnem meni u glavnom meniju odmah mi se zablokira racunar? Zar nije logicno da se procesor vise pregreje dok igram utakmicu nego dok sam u obicnom meniju kad prakticno nista ne radim?

                      Comment


                      • Originally posted by tevrat View Post
                        molio bi da mi se odgovori na pitanje ako netko zna naravno?upalim igricu i ne cuje se sound nikako..ako je neko imao problem neka mi pomogne rijesiti ili ako neko zna rijesiti neka napise,hvala lijepa
                        Skini novi driver za muzicku karticu sa neta i instaliraj, to ce resiti problem.

                        Originally posted by tevrat View Post
                        Aj sad po cenu da ispadnem zesce glup i smesan, posto se ne razumem u te stvari, kako je moguce da odigram po 5 utakmica zaredom i da sve bude ok i bez problema ali kako stisnem meni u glavnom meniju odmah mi se zablokira racunar? Zar nije logicno da se procesor vise pregreje dok igram utakmicu nego dok sam u obicnom meniju kad prakticno nista ne radim?
                        Moguce je, najverovatnije neko pregrevanje procesora ili graficke. Treba ti jaca konfiguracija ili bolje hladjenje. Najbolje bi bilo da ispratis temperature ove dve komponente, pa ce ti biti jasnije.
                        If you do not believe you can do it then you have no chance at all.

                        Comment


                        • Originally posted by Sara View Post
                          Za bilo koje igre samo odete na ovaj sajt i on vam izbaci da li podrzava http://www.systemrequirementslab.com/cyri/intro.aspx

                          Ono sto sam htela da pitam, posto imam 3 NBA igrice na kompu pre neki dan sam igrala i cula neku pesmu u fazonu opere, da li je samo deo u nekoj pesmi ili je cela u tom fazonu ne znam jer sam odmah pocela utakmicu pa se prekinulo. I danas je se setim ali ne secam se koji NBA bese pa ako neko uspe da se seti ili zna tacno koja je u pitanju neka mi kaze, hvala unapred..
                          Kad vec pominjes muziku, NBA 07 je ubjedljivo pokidao!
                          Everything you want is on the other side of fear.

                          Comment


                          • [QUOTE=Gologuzan;872381]Skini novi driver za muzicku karticu sa neta i instaliraj, to ce resiti problem.

                            moze li link kakav ako nije problem posto se ne razumijem bas?

                            Comment


                            • Originally posted by Gologuzan View Post
                              Skini novi driver za muzicku karticu sa neta i instaliraj, to ce resiti problem.

                              moze li link kakav ako nije problem posto se ne razumijem bas?
                              Jel znas koja ti je muzicka kartica? Mozes procitati sa ploce pa po nazivu pronaci. Potrazis po googlu, ne bi trebao da imas problema oko trazenja.
                              Last edited by Gologuzan; 12-10-12, 13:19.
                              If you do not believe you can do it then you have no chance at all.

                              Comment


                              • Kako se na Windows7 povecava virtuelna memorija.
                                "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                                "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                                Comment

                                Working...
                                X