Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA 2K

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: NBA 2K10, NBA 2K11

    [quote author=Pobesneli_Vepar link=topic=1923.msg258273#msg258273 date=1298973862]
    ides na Start Menu>Run pa ukucas %appdata% tu je save msm

    kako da smanjim lag kad igram preko neta i jel ima neko crack za ovaj 1.01 patch a da komp ne prijavljuje virus?
    [/quote]
    nije to virus samo antiv.prog. prijavljuje kao ilegalni fajl .ma ja iskljucim A.P. da mogu da igram $#^%RT
    GIFSoup

    Comment


    • Re: NBA 2K10, NBA 2K11

      Da li postoji neka fora da se igra online bez originala?

      Comment


      • Re: NBA 2K10, NBA 2K11

        [quote author=dusan1610 link=topic=1923.msg258460#msg258460 date=1299002038]
        Da li postoji neka fora da se igra online bez originala?
        [/quote]

        pa ja sam igrao bez originala XD
        nikakva fora, samo u igrici ukucas username i password, al ti treba najnovija verzija, tj. ovaj novi patch
        jedino sto (bra meni) tolko laguje da bas i nije nesto igrivo

        Comment


        • Re: NBA 2K10, NBA 2K11

          Gde da skinem taj novi patch?

          Comment


          • Re: NBA 2K10, NBA 2K11

            [quote author=dusan1610 link=topic=1923.msg258522#msg258522 date=1299006088]
            Gde da skinem taj novi patch?
            [/quote]

            http://nba-2k.com/category/official-updates

            Comment


            • Re: NBA 2K10, NBA 2K11

              Hvala ti, probacu sad da odigram jednu. $#^%RT

              Comment


              • Re: NBA 2K10, NBA 2K11

                [quote author=Pobesneli_Vepar link=topic=1923.msg258510#msg258510 date=1299005581]
                pa ja sam igrao bez originala XD
                nikakva fora, samo u igrici ukucas username i password, al ti treba najnovija verzija, tj. ovaj novi patch
                jedino sto (bra meni) tolko laguje da bas i nije nesto igrivo
                [/quote]

                Dzaba, nemam CD Key, kad pokusam da se registrujem pise Invalid CD Key. +-*^%*

                Comment


                • Re: NBA 2K10, NBA 2K11

                  ne znam, meni nije trazio CD Key, a nije ni u 2k10 al obe mi laguju, tako da ako nemas super net ne propustas mnogo

                  Comment


                  • Re: NBA 2K10, NBA 2K11

                    Ko nema original igru neka skine patch odavde [color=rgb(77, 75, 76)][/color][color=rgb(86, 189, 234)]http://nbafile.com/nba-2k11-official...s-v101-fltdox/[/color][color=rgb(77, 75, 76)] i samo krekuje igru ponovo i to je to.[/color]
                    "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                    "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                    Comment


                    • IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • [/quote]

                        Da.



                        Ja ne vidim nikakve promene u ovom Patchu. Dzaba, ne moze da se igra online, kad se regujes u onom polju trazi CD Key, a kada ostavis to polje prazno, pise Invalid CD Key.

                        Comment


                        • Re: NBA 2K10, NBA 2K11

                          Nista ne menja za online igranje...


                          Username invalid, kada hocu da se registrujem treba mi cd key...

                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • Re: NBA 2K10, NBA 2K11

                            [quote author=Krle link=topic=1923.msg261850#msg261850 date=1299407418]
                            Nista ne menja za online igranje...


                            Username invalid, kada hocu da se registrujem treba mi cd key...
                            [/quote]

                            Ista situacija,ne znam kako su se ostali registrovali.

                            Comment


                            • Re: NBA 2K10, NBA 2K11

                              [quote author=dusan1610 link=topic=1923.msg261851#msg261851 date=1299407837]
                              Ista situacija,ne znam kako su se ostali registrovali.
                              [/quote]


                              najbolje da meko ko ima nba 2k10 da te registruje posto mozes koristit od 10 akount
                              "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                              "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                              Comment


                              • Re: NBA 2K10, NBA 2K11

                                [quote author=stefan12 link=topic=1923.msg261926#msg261926 date=1299416434]

                                najbolje da meko ko ima nba 2k10 da te registruje posto mozes koristit od 10 akount
                                [/quote]

                                Znaci u NBA 2k10 ne trazi CD Key? &%@5w8&*

                                Ajde, ko ima NBA 2k10 nek mi se javi da me reguje. @(*6sd$%

                                Comment

                                Working...
                                X