Announcement

Collapse
No announcement yet.

Forumasima omiljeni komentator Sport Kluba je?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Ма добро је бре што га ниси ставио, био би у минусу човек.
    Не знам која 3 цара су гласала за Гојкару...
    Arise, Serbia!
    You fell asleep long ago,
    And have lain in the dark.
    Now wake up
    And rouse the Serbs!


    sigpic

    Comment


    • #17
      Ne bi, ne bi. Stara je to skola, ima svoje fanove, kao sto ih i Gojko ima
      sigpic

      Comment


      • #18
        erdzan
        aca
        pavle
        don't be scared homie
        sigpic

        Comment


        • #19
          Visko je ubedljivo najbolji komentator, za razliku od drugih ne smeta gledaocu dok prati meč i daje obilje podataka o takmičarima a koji podaci su bitni za praćenjee meča. Odmah posle njega jer Pralica, svi ostali su tri koplja iza njih dvojice. Džankić je na poslednjem mestu . Bilo bi dobro da Govedarica priča malo glasnije, ovako zvuči kao da prenosi neku komemoraciju. Ima i onih koji su glasom totalno neuravnoteženi, a ima i onih koji uopšte nisu u meču.

          Comment


          • #20
            Nemam omiljenog, svi su mi neomiljeni.

            Comment


            • #21
              S.Erceg i Pavle što se MOTO GP.a i F1 tiče.
              Last edited by gorki76; 18-08-14, 14:40.

              Comment


              • #22
                Meni su svi dobri..

                Comment


                • #23
                  U anketi fali Dragan Cica? Meni licno veoma neprijatan

                  Darko Plavsic fantastican!


                  Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                  sigpic

                  Comment


                  • #24
                    Viskovic posebno kad prenosi Premier ligu pravo uzivanje ..
                    GIFSoup

                    Comment


                    • #25
                      Pohvala za V. Novakovica sto se posisao i obrijao. Covek izgleda 2 puta bolje sad....

                      Salu na stranu, odlican komentator. Steta sto ne vodi derbije....
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • #26
                        Na zalost u anketi se ne vidi da sam kaznio Viska i glasao za njega kao treceg. Ne mogu da mu oprostim sramotno "pishkenje" po "Djavolima".
                        Sve u svemu svi su mi odlicni, Loncarevic recimo bas, bas dobar...
                        Jedino na tri imena samom sebi kazem: "E jbg. pokvarice mi ugodjaj", a to su Gojko, Predrag Jurke i Zivkovic.
                        Eto!
                        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                        Comment


                        • #27
                          Omiljeni su mi Srđan i Srđan.
                          Nije mi mrsko slušati ni Plavšića, ni Viškovića (naravno kad priča nešto pametno).

                          A najgori definitivno Ilija Kovačić.

                          Comment


                          • #28
                            Omiljeni naravno Srdjan Nije los ni Loncarevic...

                            Najgori je ubedlivo Kovacic

                            I za Moto sport naravno Erceg i Dzankic, ubedlivo najbolji
                            Last edited by Ser Gagi; 21-02-15, 15:03.

                            Comment


                            • #29
                              Originally posted by z0La View Post
                              Pohvala za V. Novakovica sto se posisao i obrijao. Covek izgleda 2 puta bolje sad....

                              Salu na stranu, odlican komentator. Steta sto ne vodi derbije....
                              Ja sam nesto nacuo da mu ne daju da prenose derbije zato sto zna da se ''pogubi'' zbog emocija.Obojen je Junajtedovim bojama, pa mi je jasno da i pored tog velikog znanja koje poseduje ne moze da se obuzda u nekim situacijama.Mada i takvog bih vise voleo da slusam nego njegove kolege zato sto se bas razume u fudbal.Citao sam i par njegovih clanaka na b92, moze stosta da se nauci od njega.Das Plavsicu da prenosi Junajtedove meceve, a Novakovic ne moze da prenosi derbije.

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by Ricma View Post
                                Ja sam nesto nacuo da mu ne daju da prenose derbije zato sto zna da se ''pogubi'' zbog emocija.Obojen je Junajtedovim bojama, pa mi je jasno da i pored tog velikog znanja koje poseduje ne moze da se obuzda u nekim situacijama.Mada i takvog bih vise voleo da slusam nego njegove kolege zato sto se bas razume u fudbal.Citao sam i par njegovih clanaka na b92, moze stosta da se nauci od njega.Das Plavsicu da prenosi Junajtedove meceve, a Novakovic ne moze da prenosi derbije.
                                Steta stvarno. Bas uzivam dok on prenosi tekme. Slusam ga dosta u SK studiju kad se prica o ovim najavama utakmica, i vidi se da bas zna znanje. Covek je bukvalno pokretna enciklopedija...
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X