Announcement

Collapse
No announcement yet.

Forumasima omiljeni komentator Sport Kluba je?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Zna netko ime i prezime komentatora koji je danas na hrvatskoj verziji kanala SK1 komentirao meč između Karlovića i Dolgopolova?

    Comment


    • #32
      Viško,Lončarević,Tubić,Erceg..
      Last edited by DžonDon; 14-02-16, 11:41. Reason: Promena mišljenja :D
      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

      Comment


      • #33
        Zule je legenda

        Comment


        • #34
          Mene zanima ko je bio sve komentator na sport klubu kad se prenosila nemačka 2. (druga) bundestang liga ?
          Da znam da glasam za ljude

          Comment


          • #35
            Ja glasao za Viška i Bakija, mada mi se svidja kako prijenose rade i ostali. Oni su opušteni , simpatični, daju puno informacija, pogotovo Viško, tako da moj glas ide njima.

            Comment


            • #36
              1. Lončarević - obožavam kad prenosi Junajted, nije uopšte dosadan kao što neki kažu. Uz to jedno vrijeme donosio sreću klubu, kad god je prenosio Junajted je pobijeđivao.
              2. Viško - ima taj neki glas koji učini utakmicu zanimljivom i prije nego što ona počne i gotivan, opušten lik.
              3. Gojko - kako je taj prenosio Zvezdu prije nekih 10-tak godina ovo sad vidi se da obavlja posao i da nema u njemu te strasti kao kad je Zvezdu prenosio, ali meni je gotivno njega slušati iz nekog razloga.
              Pratim samo fudbal pa je ovo mojih top 3.

              Comment


              • #37
                Za mene broj jedan Vladimir Novaković, interno ga među rajom zovemo "Brada mudrosti"

                Izdvojio bih Srđana i Darka, bilo da rade skupa ili individualno.

                Moglo se na ovu listu dodati i Ranka Čabarkapu, svojim prenosima mi je uljepšao špance ove godine.
                DALE 1992-2020
                NIKAD ZABORAVLJEN

                Comment


                • #38
                  Da,setio sam se Ranka,nisam znao kako se zvao do sad..Odličan komentator,šteta što mu se uglavnom daju neki ''manji'' mečevi..
                  Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                  Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                  Comment


                  • #39
                    Kako se zovu ova dva sto komentiraju NBA? Jedan je cini mi se Srdjan Radojevic a drugi? I kako se zove onaj sto se uvijek dere Siiiimooooonovic pogada trojku

                    Comment


                    • #40
                      Za Simonovića se dere Ilija Kovačić a ovaj što komentariše NBA je Darko Plavšić

                      Comment


                      • #41
                        Ljudi, zna li neko sta je sa Viškom? Evo skoro prodje Masters u Londonu, a nisam ga cuo da prenosi, danas Mutd-Ars njega nema, obicno on komentarise derbije subotom

                        Comment


                        • #42
                          Zato sto je otisao u London i salje materijal odatle.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • #43
                            VUK ULJAREVIC
                            sigpic

                            Comment


                            • #44
                              Posto sam veliki fan NFL-a sve pohvale za Mihajla i Nenada fanstasticni su komentatori.Sto se tice fudabal Nebojsa Viskovic

                              Comment


                              • #45
                                Posle Ranka, moram da pohvalim i Mila Lekić, zanimljivo je gledati podcastove sa njima dvojicom u tandemu..
                                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                                Comment

                                Working...
                                X