Announcement

Collapse
No announcement yet.

SporKlub Liga Tipera - primedbe, saveti i komentari

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobra ideja...ja sam ZA...
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Sad to cinis kad si napravio razliku, a dzabe pricali o tome pre pocetka, nisi hteo poslusati.
      Ja sam protiv!
      Last edited by Black Mamba 24; 25-04-13, 11:11.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by z0La View Post
        Dobra ideja...ja sam ZA...
        + 1
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Brajkuli je idol prevarant Modji, vidi se odmah. Ne moze nista dobro biti crno-belo, ne ide.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Ja sam za sve dokle ne ugroziš regularnost ovog, sada već diskreditovanog takmičenja od strane tvojih nazovi tipova.
            Originally posted by Brajkula
            Veruj meni, radi kako hoćeš

            Brajkula, 2014. N.E

            Comment


            • Originally posted by Crna Zmija View Post
              Sad to cinis kad si napravio razliku, a dzabe pricali o tome pre pocetka, nisi hteo poslusati.
              Ja sam protiv!
              Пријави се синџо за следећу сезону да ми узмеш маркете, мало било ове само 250 разлике

              Originally posted by NebojsaNS View Post
              Brajkuli je idol prevarant Modji, vidi se odmah. Ne moze nista dobro biti crno-belo, ne ide.
              На време си одустао само ћу ти то рећи

              Originally posted by Mladen View Post
              Ja sam za sve dokle ne ugroziš regularnost ovog, sada već diskreditovanog takmičenja od strane tvojih nazovi tipova.
              Брате мој....брате мој, па зар сумњаш у брата, све поштено црно на бело, ко не веруе нека крене од почетка да сабира све типове

              Comment


              • Kad krece liga i koja su pravila, valjalo bi da ubacis neki tenis i basket, kapiram da bi se jos likova ubacilo
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Јбт ја заборавио на нову лигу потпуно.
                  Сутра ћу да поставим собу за пријаве, нек траје пријава до петка, тј. да у петак почне нова лига, а од правила једино шта ћемо да мењамо је да убацимо све спортове и да дозволимо 2 типа по дану, све остало би остало исто.

                  Comment


                  • Brajkula odlicna ideja , i zarsi konacnu tabelu da vidimo kakvo je stanje

                    ps. Mislim znam da si ti pobednik

                    Comment


                    • Има ли смисла бацати табелу када готово цела лига није скупила жељени минимум и ево полседњих дана типује укупно нас пет ?
                      Зна се победник, то је можда и једино на крају битно.

                      Можемо да уведемо и правило да победник ставља учеснику по жељи аватар по свом избору на 15 дана, чисто да не играмо бзвз.

                      Comment


                      • Pa to je ok ideja . Znaci pobednik da bira avatare prvoj cetvorki ili kako se dogovorimo ;)

                        Comment


                        • Победник само једном од учесника најбоље тако. Дакле победник узме пријављене на почетку и једном од њих стави аватар.

                          Comment


                          • Kako ce Brajkula slatko da ti stoji avatar Pl-a
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • jel moze da se uvede neka jaca nagrada. recimo pobednik bira avatar za sve takmicare na nedelju dana ili tako nesto...malo ce ljudi igrati ako nemaju motiv a realno dobra je ideja za ligu. ja bi igrao ali mi je malo bzvz bez ikakovog uloga.

                              i dal ovo pravilo od 10-22h se odnosi kad se mogu tipovi postavljati ili kad utakmice moraju biti odigrane..msm jel moze nba ?

                              Comment


                              • Malo je glupo da svima odredjuješ avatar kad otprilike ne poznaješ polovinu učesnika, ne lično, nego ni ovako, da otprilike znaš ko šta voli, i koga šta nervira pa da mu u inat tome namestiš neki avatar ali slažem se da primer kao pobednik, bira nekom ili dvojici, trojici neki avatar po svom izboru.
                                Originally posted by Brajkula
                                Veruj meni, radi kako hoćeš

                                Brajkula, 2014. N.E

                                Comment

                                Working...
                                X