Announcement

Collapse
No announcement yet.

SporKlub Liga Tipera - primedbe, saveti i komentari

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Brajkulice, kraj je vikendu, ajde tabelu spremaj.
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • Originally posted by AK47 View Post
      Samo igrajte na pravim tiketima ovo sto Soneta sere,sve ce da pada poslije toga... ima sve da nas moli da mu posudimo da moze ovdje da igra

      Ja danas ubo 2,95 kvotu,dosta...
      Ne, ne, sad na dalje samo sigurice i mali ulozi. Nabijam se uz korner zastavicu
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Ma ni ziherasko zadrzavanje te nece spasiti ako neko pocne igrati za pare tvoje parove,kanal ti je zagarantovan
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Originally posted by Wilshere_10 View Post
          Brajkulice, kraj je vikendu, ajde tabelu spremaj.
          Tabela je utorkom i petkom kad izlazi lista Sone je smorio realno...razmisljam da istupim. Sinoc ubode 4+ danas udario po Vojvodini, nema smisla. Pravi nas budalama
          sigpic

          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

          Comment


          • Originally posted by AK47 View Post
            Ma ni ziherasko zadrzavanje te nece spasiti ako neko pocne igrati za pare tvoje parove,kanal ti je zagarantovan
            GLEDAJ ME
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Feeling ko onaj celavi iz ,,Potrage za sreckom"
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Да прекинемо ми ово и кренемо од нуле, оде Шоне на 200 а ми остали се сви цимамо око 100

                Comment


                • Sone, aj' brate nemoj imati internet naredna 3 dana da padne neka diskvalifikacija.
                  "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                  Dakle, ti si portir!

                  Comment


                  • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                    Sone, aj' brate nemoj imati internet naredna 3 dana da padne neka diskvalifikacija.
                    A mogao bi i da padne neki ban???

                    Ne znam,ako pocnete da mu prijavljujete postove i da se zalite da vas vrijedja mozda mu napakujemo par dana bana
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Originally posted by AK47 View Post
                      A mogao bi i da padne neki ban???

                      Ne znam,ako pocnete da mu prijavljujete postove i da se zalite da vas vrijedja mozda mu napakujemo par dana bana
                      Tako je Akane, na prevaru da ga izbacimo. A moze i da iscimamo Vucica da ga izbaci.
                      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                      Dakle, ti si portir!

                      Comment


                      • Zahtevam da mi Brajkula refundira 50% uloga zbog onakvog rezultata Juventusa. Unapred hvala.
                        Originally posted by Brajkula
                        Veruj meni, radi kako hoćeš

                        Brajkula, 2014. N.E

                        Comment


                        • Trenutno se nalazim kod Sikija u njegovom dvorcu, tačnije rečeno trenutno ne znam gde se nalazim, šta sam sve ovde video, megalomanski objekat. Šta je ovo braćo, druga galaksija ?

                          Comment


                          • Trenutno se nalazim u dvorcu Crne Zmije ili Arkana licno. To se ne zna gde je sta, gde god vrata da otvoris tu je wc cisto da se nadje Osvetljenje neverovatno, devojke na sve strane, atmosfera ludnica...neopisiv osecaj. Sponzoruse ispred kapije, cekaju da sednu u Sikijev BMW <3
                            sigpic

                            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                            Comment


                            • Sone promasio, i to X
                              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                              Dakle, ti si portir!

                              Comment


                              • U 87 me zeznuo Negredo. Hteo da igram X na Romu i Lacio pa se predomislio u poslednjem momentu.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X