Announcement

Collapse
No announcement yet.

Miami 2013.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije mi jasno zasto uopste trosite vreme na takve meceve. Da sam se odlucio za neki tenis ovog vikenda, pre bi to bilo zensko finale.
    I kako vise ne dosadi ovom Škotu da bude uzasan u prvom setu. Samo nije uzasan kada igra protiv svoga kompadrea Đoke. Kao da ne voli đoku previse.

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Pa je li cekao David u prvom setu? Na kraju je toliko i patio jer je isao po poene, potrosio se. Nego mi se cini da svako vidi ono sto mu odgovara. Unistio ga je u prvom setu David agresivnoscu, imao je svega 4 vinera ali je bio ultra agresivan, iznudio je greske, isao konstantno naprijed.
      Sa Murrayom nema igre, znamo kako su ruzni mecevi izmedju njega i Novaka, kao i izmedju njega i Rogera. Jedino kad je Roger bas u elementu pa ga oduci sa osnovne, ali se zna kako Andy dobija, kvari igru protivnika. Jedino Nadalovu ne moze da pokvari, a njega kad je god dobio dobio ga je sa stilom. Sto je doduse prava rijetkost. Zamislite da je David 190, da je tezi 10-ak kila, unistavao bi ga. Murray je teska, a ovaj srednje laka kategorija, a ne da se nosi, nego nijanse odlucuju
      први сет је једно, ништа не значи за коначни утисак... изгубе играчи и 6/0 па у наставку глатко добију меч... задњи сет је права слика, а то када би ово или оно? народна изрека каже: када би ми јаја била испод мишке, /дигне руку у вис/ види колика би ми к..... била....!

      то што имаш и гурај колико можеш, нема ту кад би ово, кад би оно...Енди је лењ и многи ту нахватају шта нахватају, али коначан исход се зна!


      Last edited by Žika; 01-04-13, 09:02.
      sigpic

      Comment


      • It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

        Comment


        • Doktor u svom stilu

          Court and balls in Miami are too slow to play entertaining tennis. There is no winners, just unforced errors.
          sigpic

          Comment

          Working...
          X