Announcement

Collapse
No announcement yet.

Miami 2013.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Je l' to poslednja WC?
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • #32
      Poslednji, inace bi mozda i Masu dobio jedan
      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

      sigpic

      Comment


      • #33

        Znam da su cuvali jednu, valjda su se nadali da im Fed ipak dodje
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • #34
          Nisu mi jasni nikako! Dzek Sok polako ide ka najboljih 100 i sigurno bi mogao da dobije bar 40% igraca u glavnom zrebu i uzme lepe poene, a oni daju WC anonimnom Argentincu
          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

          sigpic

          Comment


          • #35
            Добродошли у Мајами и сретно нам било!
            Last edited by Žika; 18-03-13, 17:35.
            sigpic

            Comment


            • #36
              Mogli su je vala i Dzumhuru dati

              Comment


              • #37
                ma kakav dzumhur, kad on od manarina ispadne... stvarno me razocarao

                Comment


                • #38
                  Originally posted by bojanaBG View Post
                  Razlog zasto Nadal ne igra, kolena
                  On toliko nema srama da ovo nije vidjeno u sportu uopste. Bice uzivanje gledati turnir na kojem ne ucestvuje, ko god da osvoji bice dobro, jer ce pravi sportista doci do trofeja.
                  sigpic

                  Comment


                  • #39
                    Originally posted by Vladan View Post
                    On toliko nema srama da ovo nije vidjeno u sportu uopste. Bice uzivanje gledati turnir na kojem ne ucestvuje, ko god da osvoji bice dobro, jer ce pravi sportista doci do trofeja.


                    Auu cuj nije pravi sportista,ja mislim da ce se povuci nakon ovog posta.Mogu ti reci da su rijetki na planeti koji tako misle ali ocito si ti krenuo u akciju da to promjenis pa u svakoj temi pricas gluposti

                    Comment


                    • #40
                      Nervira i mene sva ova prica o povrijedjenim koljenima uz trcanje od sinoc...ali moramo prestati sa prozivanjem...ruzno izgleda

                      Comment


                      • #41
                        Tako misli i najveci i najbolji admin ne na forumu, internetu generalno, veliki VUK MANDUSIC

                        Neka mi neko pokusa objasniti da ovaj Rafa Nadal nije dopingovan ja cu mu cestitati odmah. S cim se on bode i sta on uzima to nikada necemo znati,previse nerealno da covjek poslije 7,8 mjeseci igra na ovakvom nivou a povreda mu je prijetila da zavrsi karijeru.
                        Silent ban moj Mandusicu, silent ban.

                        Shminko za razliku od mnogih ovdje koji prozivaju forumase na svakom koraku, ja to nisam i necu raditi, ali cu pisati ono sto mislim kao i uvijek.
                        sigpic

                        Comment


                        • #42
                          Originally posted by shminka View Post
                          Nervira i mene sva ova prica o povrijedjenim koljenima uz trcanje od sinoc...ali moramo prestati sa prozivanjem...ruzno izgleda
                          Shminka ima tu nesto vise od pukog prozivanja i provociranja,vidis da hoce da se njihov glas cuje pa svako malo ponavljaju.



                          Eto vidis polako ali sigurno akcija uspjeva ako nastavis da pricas o tome puno ljudi ce ti poceti sljediti,pa onda zalba ATP-u samo polako

                          Comment


                          • #43
                            Ukucate u pretragu `povrede kolena slike` i gomila Nadalovih slika ispadne.
                            Svakako da razlog pojave njegovih slika na zadatu temu nije kuckanje na ovom PDF-u.
                            Pretera ga Rafaele
                            sigpic

                            Comment


                            • #44
                              Povukla se Stosur, pa je Camila Giorgi ušla u glavni žreb, mada se i ona muči s povredom ramena zbog kojeg je i propustila Indian Wells...

                              Comment


                              • #45
                                Struf je dobio karlovica, opet kazem da mi je zao sto nije bio u Sarajevu ali ovo je vaznije. Kopil i Rufin su takodje dobili meceve, Ignatik je bio na dva poena od pobede protiv Francuza ali nije mogao da zavrsi

                                Deiton ce protiv Brandsa izdrzati nekih sat vremena na terenu, vise nije ni mogao da ocekuje
                                Last edited by ClayWarrior; 18-03-13, 16:34.
                                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X