Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nezvanicno prvenstvo svijeta u dvorani-Sarajevo 2013.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Evo vec 2 godine nemam vremena da idem do Zetre nazalost iako imam mogucnost cak i sa igracima da se druzim, ali jebiga ubise me obaveze

    One djvojke sto vrte one papirne brojeve su se zadnjih par godina pokvarile, bile su puno bolje prije
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • #17
      http://www.atpworldtour.com/posting/2013/1683/mds.pdf

      Izašao je žreb . Dušan nema težak posao u prvom kolu , Vesely nije imao sreće kao ni Džumhur . Potencijalno zanimljivi mečevi su : Ouanna-Gorčić , Greul - Przsiezny , Mertens-Hernych .
      sigpic
      sigpic

      Comment


      • #18
        Slabo je ovo
        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

        sigpic

        Comment


        • #19
          Bas slabo.

          Turnir iz 2011 sa Mahutom, Tursunovom, Dimitrovom je meni licno najdrazi, iako nisu dugo igrali. Posljednja dvojica su vise partijali ali eto, bilo je lijepo gledati ih uzivo.

          Jos Delic uzeo titulu tada.

          Herbert-Stebe nesto sto me privlaci, ovo ostalo vala nije vrijedno spomena, ali eto pogledat ce se nesto tenisa kao i svake godine.
          Last edited by retro; 09-03-13, 12:37.
          Genius, outrageous, the best ever! RF!

          Comment


          • #20
            Zavrsen prvi zanimljivi dan kvala. Imali smo dva headshot-a...kao najbolji igraci CSa
            Sudije u prosjeku jednom po mecu dosude NET! Mladici koji su prosle godine pokusavali uci u glavni zrijeb su se ocigledno penzionisali, pa je nivo tenisa bio nesto visi no tada. Nesto vise o svemu kasnije

            Comment


            • #21
              Na najbrzoj podlozi na svijetu se ponovo igra tenis! Danas smo imali poprilicno brze meceve, jer je razlika u kvaliteti u svakom od njih bila jako velika. Filip Veger vrlo brzo odradio posao, iako nije bio specijalno zadovoljan igrom. Mislim da je imao nekih problema sa spanom, mada bi Bakalovica dobio i bez reketa...a ne sa losim spanom

              Prvu mec loptu je Bakalovic pokusao spasiti izuzetno jakim servisom, koji je zavrsio barem 2 metra u autu...a zatim pogodio mladog skupljaca loptica izvan terena direktno u glavu i izvrnuo ga s nogu nek je ispao


              saopen2013 006.jpgsaopen2013 007.jpg

              Iz tehnickihg razloga sam bio u stanju uslikovati samo rukovanje...a onda sam zajedno sa Vegerom presao na drugi teren da gledamo mec njegovog kolege Svjetlicica protiv jednog od najgorih tenisera koje sam ikada gledao, Adriano Quinti. Jedino sto u njegovoj igri valja je Rogerova majica sa AOa 2011
              Pri jednom FHu iz reterna je uspio glavnog sudiju zviznuti po sred face, pa se desilo nesto sto se samo u Sarajevu moze desiti

              MTO za sudiju Srecom, Adriano vise nikoga nije gadjao do kraja meca

              Do kraja danas smo gledali iskljucivo tenis, ili barem pokusaje istog. Mijacevic je glumio velikog Santoroa, pa je igrao samo slice udarce. Srecom, nije uspio dobiti i treci set, pa je dalje prosao Cilicev i Dodigov nasljednik iz Medjugorja.

              U BH derbiju je mladi Aziz Kijametovic, 1996 godiste i najbolji mladi igrac u drzavi, poprilicno lako dobio uspavanog Nermana Fatica, koji je vazio za favorita. Bio je dosta energicniji...a sluzio se izuzetno kvalitetnim FHom, posebno IO! Drugi derbi nisam uspio pogledati, bas kao ni laganu pobjedu Zelenaya kom ce biti izuzetno tesko oduzeti servis

              Jos par slicica, koje ce ubuduce valjda biti bolje

              saopen2013 008.jpgsaopen2013 009.jpgsaopen2013 010.jpgsaopen2013 011.jpgsaopen2013 012.jpgsaopen2013 014.jpgsaopen2013 015.jpg
              Attached Files

              Comment


              • #22
                Sjajna poseta, izbrojah na jednoj slicici 5 osoba u publici. Sutra sudije da ponesu kacige i pancire.
                sigpic

                Comment


                • #23
                  Bilo je 50tak ljudi na mecu Fatic-Kijametovic

                  Comment


                  • #24
                    Inace, igra bez NETa mi nikako nije legla...4-5 puta se desilo da glavni sudija zovne net, pa se poen morao ponavljati...stvarno treba vremena da se covjek navikne na to

                    Takodjer u 3-4 situacije se BP spasavala spustanjem loptice u protivnikovo polje...2 puta se to desilo na drugi servis...sto je stvarno bilo presmijesno

                    A muk koji nastane, u ionako praznoj dvorani, je stvarno "glasan"...loptica udari u mrezu, svi ocekuju da se nesto desi...nista se ne desi...a BP spasena

                    Sem toga, u barem 80% situacija je server dobijao poene...covjeku na reternu je gotovo nemoguce reagovati na vrijeme...cak i na sitne netove, koji pomjere lopticu samo par centimetara, ali dovoljno da retern ide daleko u aut...

                    Comment


                    • #25
                      Moglo bi se zaraditi nesto love, kao i svake godine na prognozama.
                      Genius, outrageous, the best ever! RF!

                      Comment


                      • #26
                        Nego cek ove godine na celendzerima nema neta ? ako lupi u mrezicu posle servisa i upadne u servis polje normalno se nastavlja ?
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • #27
                          Daj sminka ja mislio ti se zezas,cuj igraju bez neta,pa kada Damir bude igrao neka stave da se igra bez auta

                          Comment


                          • #28
                            Upravo si otkrio sa ove godine nikako ne pratis Dustina, zasto Miko

                            Comment


                            • #29
                              Pavić dobio nekog momka na "sarajevski način" , tako što je na svoj servis imao 24/25 , ubacivši 18 prvih servisa (od tih 18 , 15 su bili as udarci)
                              sigpic
                              sigpic

                              Comment


                              • #30
                                Smejurija od rezultata, ali se kao za djavola potrefilo da Pavic mora na Vegera
                                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X