Announcement

Collapse
No announcement yet.

Oskar na SK način

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U tom slucaju otvaramo VS temu i tamo ce svako nase prepucavanje da bude prebaceno.Samo da neko bude dokon da to odradi.

    Comment


    • Originally posted by Sandugp View Post
      Meni si na primer bas zanimljiv, pa i to prepucavanje sa Mambom me neretko nasmeje (kada naletim na isto). Za Mambu isto vazi, sto se mene tice ne smeta mi ni malo da vidim neki off. Za druge ne znam i ne mogu da pricam u ime svih ali sto se mene tice, udri samo....
      Hvala na komplimentu.
      Samo moras biti pazljiv jer neko ocigledno ne zna da prihvati komplimente.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
        Hvala na komplimentu.
        Samo moras biti pazljiv jer neko ocigledno ne zna da prihvati komplimente.
        Nije to kompliment (mislim ako si tako shvatio jos bolje) to su cinjenice, nekako mom senzibilitetu ne odgovara da vidim samo sturo razglabanje ovde, kada se ubaci doza "slobode" i bezobrazluka (pozitivnog) onda to dobije (po meni) mnogo bolju dimenziju i ostatku foruma "udeli" slobodniji pristup a cesto i generalno, kreativnost digne na veci nivo. Sto automatski dodaje mrvu anarhije koja ako se dobro kontrolise, tj ako ljudi koji je prozivode umeju dobro da je kanalisu (a mislim da vas dva to umete) moze samo da doprinese "penjanju" ovog foruma ka jednoj visoj instanci (kvalitativno).

        Nema na cemu i drugi put ...
        Last edited by Sandugp; 31-03-15, 22:18.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Originally posted by Il Capitano View Post
          Kakav be Paths of glory, Amerikanac da mi priča za WWI Ne mogu ja tako lako da zgotivim filmove pre 70-ih. Čast izuzecima 12 angry man, poneki vestern...
          Nije to obican Amerikanac, to je Stanley Almighty o kom se vise puta pisalo na forumu i koji je jedan od najboljih rezisera u istoriji filma.Ja bih ti preporucio za svaki stariji film koji ne shvatas najbolje, da malo proguglas interpretacije.Jednom kada ih bolje razumes, posle ce da ide lakse i zgotivices ih vremenom.Tako sam ja neke filmove bolje skontao.Mozda sam te potcenio, posto ne znam ni koje si sve filmove gledao u periodu 1970-1990.Kapiram da si od '90 pa na ovamo pogledao sve sto valja.Ne poznajem tvoj filmsi ukus, a nisam ni primetio da pises tvoje utiske o nekim starijim filmovima.Jeste da neki nasi izbori bili cudni, ali sam ocekivao da ce Paths of Glory da ima vise bodova od Pijaniste.

          Comment


          • Toliko hejta na temi za filmove c c c. ljubav za filmove...i jos malo ljubavi za interstellar koji mi i dalje prespojava mozak <3


            p.s. jebeno kidam sa najvise predloga, sagnite se umetnici

            p.p.s. <3
            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

            Comment


            • Originally posted by prskaj View Post
              Toliko hejta na temi za filmove c c c. ljubav za filmove...i jos malo ljubavi za interstellar koji mi i dalje prespojava mozak <3
              Veliki naklon majstoru Chrisu Nolanu, kakvo filmsko ostvarenje

              Da imam vremena sad bih ga jos jedno pogledao, a gledao sam ga prije 10 dana.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by prskaj View Post
                Toliko hejta na temi za filmove c c c. ljubav za filmove...i jos malo ljubavi za interstellar koji mi i dalje prespojava mozak <3


                p.s. jebeno kidam sa najvise predloga, sagnite se umetnici

                p.p.s. <3
                Sto automatski znaci da si najkomercijalniji
                prskalica-komercijala
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Zasto smo stali?

                  Comment


                  • I? Šta sad?
                    Indiga to opet nema...?
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Bas sam sada diskutovao sa jednim drugarom o ovom nasem izboru i pitao se kada nastavljamo...
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Aloooooooo ljuudi?

                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • Nastavicu da spamujem temu Zasto ne nastavljamo!?!?!?!?!

                          A i vratio nam se Ricpa, di je Indigo sada?!
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Au kakav izvor filmova! Skroz sam zaboravio da smo se igrali oskara...
                            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                            Comment


                            • Kakva šteta što najbolju temu na forumu nismo priveli kraju...
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • Stidi se.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X