Announcement

Collapse
No announcement yet.

Oskar na SK način

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni su svi ispali. Ne da je bitno, samo pitam, vise radoznalosti radi.
    sigpic

    Comment


    • Od mojih prosla 3 dalje,Kum,7 samuraja i Kad jaganjci utihnu
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Originally posted by AK47 View Post
        Ispravio sam te nemoj da imamo nesto zajednicko nas dvojica molim te
        Hvala na ispravci, bas sam odvalio glupost.Ne bi bila glupost da sam se setio za pocetak da je Doboj nezavisna oblast.Drzava u drzavi u najmanju ruku.Toliko puta smo govorili kakvo je on smece i napravim ovakav kiks.Kako se promenio od kada smo ga mi ispustili i od kada ima dve cimerke, ufurao se u fazon prepicke i s vremena na vreme mu izlaze slike na fb(stranica beogradnocu.com).Samo je pitanje vremena kada ce poceti da promovise(pa i na forumu) feministicke ideje.

        @ED

        Sada sam preleteo na brzinu, Prskaj(7) i Vladan(6) prednjace.Prskaj posle toga izjavio kakvu je komercijalizovanu listu sastavio.

        Comment


        • Originally posted by bice View Post
          Da li je moguce da Gladijator i LOTR nisu prosli a prosli neki filmovi iz 50-ih godina?
          Originally posted by bice View Post
          Od mojih prosla 3 dalje,Kum,7 samuraja i Kad jaganjci utihnu
          Meni je ovo za post godine, mozda i decenije.
          sigpic

          Comment


          • Vidi se da nisi citao biografiju tada mladog Mikule,zeljnog slave i titule moderatora
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Moja 4 prosla dalje, mislim da nisam Incendies stavio, ako jesam onda 5.
              Clerks i Dobri Vil u finale.

              Paricu, ne trosi svoje dragoceno vreme na mene, pozabavi se ti Oskarom, ima ovde jos posla.
              sigpic

              Comment


              • Interesantna si mi kao licnost.Drago mi je sa jedne strane lazes samu sebe i da se tesis kako ne bi porusila svoj ego.Kada bi to uradila, vratila bi se brzinom svetlosti na pravi put i zavrsila bi faks.Desio bi se bitan progres, ali ces ti pre da izaberes da budes glupa i ogranicena nego da te krene bilo sta u zivotu.Jbga, zna se da inteligencija nije tvoja jaca strana, ali si zato manipulativna, sebicna, razmazena i nabedjena kucka.

                Comment


                • Originally posted by Erik Dekard View Post
                  Meni je ovo za post godine, mozda i decenije.
                  Cekaj zbog cega? Od ta 3 nabrojana Seven samurai je iz 50-ih to sam jedino i odgledao od tih crno belih filmova i moralo je da se glasa za 4 Azijska filma i ja sam izabrao taj posto sam retko i gledao te filmova sto su pravili Kinezi,Koreanci itd.
                  Ne kontam sta je ovde lose napisano.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Originally posted by Ricma View Post
                    Interesantna si mi kao licnost.Drago mi je sa jedne strane lazes samu sebe i da se tesis kako ne bi porusila svoj ego.Kada bi to uradila, vratila bi se brzinom svetlosti na pravi put i zavrsila bi faks.Desio bi se bitan progres, ali ces ti pre da izaberes da budes glupa i ogranicena nego da te krene bilo sta u zivotu.Jbga, zna se da inteligencija nije tvoja jaca strana, ali si zato manipulativna, sebicna, razmazena i nabedjena kucka.
                    Strasno Paricu...
                    sigpic

                    Comment


                    • Jeste strasna ta tvoja transformacija, pitanje je vremena kada ces postati prijateljica noci zato sto perspektivu nemas.

                      Comment


                      • Originally posted by bice View Post
                        Cekaj zbog cega? Od ta 3 nabrojana Seven samurai je iz 50-ih to sam jedino i odgledao od tih crno belih filmova i moralo je da se glasa za 4 Azijska filma i ja sam izabrao taj posto sam retko i gledao te filmova sto su pravili Kinezi,Koreanci itd.
                        Ne kontam sta je ovde lose napisano.
                        Nista matori. Sve je ok, ja to u pozitivnom smislu brate.
                        sigpic

                        Comment


                        • Dva su moja prošla: Lovac na jelene i Clerks...mm..da..

                          A jel ćemo da napravimo neku listu sada..tipa... Sve ono što niste stavili ili se usudili prvi put?
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Meni je zao sto sam stavljao anime - crtace, jer je to ipak kategorija za sebe, ali nisam mogao da odolim... Jer kosooki imaju tako mocne animirane filmove, da to nije zdravo.
                            A da sam nesto zaboravio u trenutku: verovatno jesam, da se kajem: ne kajem se ... bice jos izbora
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                              Strasno Paricu...
                              Originally posted by Ricma View Post
                              Jeste strasna ta tvoja transformacija, pitanje je vremena kada ces postati prijateljica noci zato sto perspektivu nemas.
                              Nego momci zasto ne otvorite jednu zasebnu temu koja ce da sluzi da se hejtujete koliko zelite.

                              To moze da bude zanimljivo i ostatku foruma, prvo imacemo puno kvalitetnog stiva za citanje a drugo daje mnoge opcije za glasanje. Vec vidim prvi, podelicemo se u 2 grupe - koji podrzavaju jednog ili drugog, tzv. "Maricevci" i "Mambare".

                              Kada vam postane inspiracije mozemo da vam postavljamo teme (kao u "Piramidi") iz raznih oblasti - forumskih, pa tako ekonomskih, politickih, socijalnih, sportskih i sire, na koje cete ispoljavati svoje stavove. Jedna tema, jedna nedelja i na kraju glasamo ko je dobio diskusiju. Naravno, sto zasicenija diskusija, to bolje.

                              Evo Maric je lepo poceo, nesvesno sasvim.

                              Originally posted by Ricma View Post
                              Jbga, zna se da inteligencija nije tvoja jaca strana, ali si zato manipulativna, sebicna, razmazena i nabedjena kucka.
                              A, sta mislite? Super ideja?

                              Zar ne?
                              sigpic

                              Comment


                              • Slobodno moze da se napravi VS tema.Covek ionako samo stokuje moje postove, da nema mene broj njegovih postova na mesecnom nivou bi bio ispod 4.A i fora sto mu je neoriginalna, ukrao od jednog lika koji vise ne visi na forumu i samo jedno te isto tera.Nikakva originalnost, samo monotonost i repetitivnost.Osecam se idiotom kada pricam sa njim ili vodim bilo koju diskusiju na forumu.

                                Comment

                                Working...
                                X